Şekerbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan

Şekerbank Müşteri Hizmetleri direk bağlanma
Şekerbank Müşteri Hizmetleri direk bağlanma

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Şekerbank müşteri hizmetleri direk bağlanma sorunu yaşayanlar için hazırladığımız bu yazımızda sizlere vereceğimiz püf noktaları ile anında operatör ile görüşerek işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bankada yapılan işlemlerin artık birçoğu internet ortamında veya çağrı merkezlerini arayarak da yapılmaktadır. Özellikle banka ile ilgili ani görüşme sağlamak istiyorsanız direk operatöre bağlanmak istersiniz. Müşteri numarasını aradığınızda direk bu işlemi yapmanız imkânsızdır. Şekerbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yapmak isteyenler bazı tuşlamalar yapması gerekiyor. Bu yazımızda sizlere bu konu hakkında bilgiler verdik. Direk operatöre bağlanma yapmak isteyen müşteriler bu tuşlamalar ile dakikalar içinde görüşme sağlayabilirler.

Şekerbank Direk Bağlanma

Şekerbank telefon bankacılığını arayarak istediğiniz zaman işlem yapabilirsiniz. Bu bankanın müşteri hizmetleri numarası 444 78 78 veya 0 850 222 78 78 olarak bilinmektedir. Bu numaralar hafta içi de dahil 24 saat hizmet vermektedir.

Şekerbank temsilciye direk bağlanma yapmak için bu verilen numaralardan birisini aramanız yeterlidir. Numarayı aradığınız zaman sizi tanıtan bir telesekreter çıkacaktır. Bu telesekreter menüyü saymaya başlayınca tuşlamaları yapacaksınız. İlk tuşlama menü başlayınca 5 tuşu olacaktır. Daha sonra açılan menüde 2 tuşuna basarsanız direk temsilciye bağlanacaksınız. Sırasıyla 5-2 tuşları sizi operatör ile görüştürecektir. İşlem yaptığınız saat eğer yoğun bir saat değilse herhangi bir sıkıntı yaşamadan bağlanabilirsiniz. Ama eğer yoğunluk varsa 5 dakika civarı bekleme süresi vardır. Bu süre içinde telefonu kapatmayınız.

ilginizi çekebilir;

Şekerbank Müşteri Hizmetleri

444 78 78 ve 0850 222 78 78 arandığında bankacılık işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Önemli olan işlemlerden birisi de kartınızın çalınma durumudur. Kart çalıntı, kaybolma ve şüpheli işlemleri bildirmek için hemen müşteri hizmetlerini arayınız ve 0 tuşuna basınız. Bu işlemler hızlı olan işlemlerdir. Hemen yapmanız gerekiyor. Kartınız iptal olup tekrardan size gönderilecektir. Bu yeni kartta numaralar farklı olacaktır.

Şekerbank müşteri hizmetleri haricinde internet bankacılığı kullanarak da banka işlemleri yapabilirsiniz. Bunun için bankada olmuş bir hesabınızın olması ve hesaba bağlı bir internet şifrenizin olması gerekmektedir. Şekerbank internet şifreniz ile girdikten sonra bakiye sorgulama, eft ve havale yapma, IBAN numarası öğrenme, fatura ödeme, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu gibi işlemleri yapabilirsiniz. Bu işlemler ayrıca çağrı merkezi aranarak da yapılmaktadır.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz