2021 QNB Finansbank Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

qnb finansbank subeye gitmeden kredi basvurusu
qnb finansbank subeye gitmeden kredi sartlari

QNB Finansbank ile şubeye gitmeden kredi alabilmek için bankanın internet şubesi, ATM, çağrı merkezi, QNB Finansbank Cep şubesi ve bankanın kendi şubesine gitmek gerekir. QNB Finansbank şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmak için aynı zamanda T.C. kimlik belgesinin yanında bulundurulması gerekir.

İlgili Yazılarımız:

QNB Finansbank Şubeye Gitmeden Hazır Kredi Müracaat Şartları

Aşağıda QNB Finansbank şubeye gitmeden hazır kredi başvurusu koşulları detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • QNB Finansbank’tan hazır kredi almak isteyenler sadece taksitli krediyi kullanabilme imkanına sahiptir.
 • Bununla birlikte QNB Finansbank hazır kredi kullanacaklar 2-60 ay vade imkanı ile krediyi alabilir.
 • Aynı zamanda QNB Finansbank hazır kredide alınacak miktar, ödeme imkanlarına göre belirlenmektedir. Yani krediyi bankadan alanların ilk önce aylık düzenli olarak kredi borçlarını ödeyip ödeyemediklerine bakılmaktadır.

QNB Finansbank Şubeye Gitmeden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi müracaatlarının nasıl yapılması gerektiği aşağıda en ince ayrıntısına kadar anlatılmaktadır:

 • Krediye başvurusunda bulunmak için bankanın internet şubesi kullanılabilir. Bunun için ilk olarak “https://www.qnbfinansbank.com/” internet adresine giriş yapılması gerekir. Siteye giriş yapıldıktan sonra “Hemen Başvur” sekmesine tıklanmalıdır. Sekmeye gelindiğinde ekranda yer alan kredi başvuru formu doldurulup en altta yer alan “Gönder” butonuna basılmalıdır.
 • Bunun dışında QNB Finansbank’ın 0850 220 8 573 numaralı Alo Kredi hattı da aranabilir. Sesli Yanıt Sistemi sayesinde bankanın müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanılır. Müşteri temsilcisinin güvenlik sorularının ardından QNB Finansbank ihtiyaç kredisine başvuru işlemleri tamamlanmış olur.
 • Aynı zamanda SMS aracılığı ile dakikalar içerisinde bankanın ihtiyaç kredisine başvurulur. Bunun için ilk olarak cep telefonlarının mesaj bölümüne aralarda boşluk olacak şekilde T.C. kimlik numarası ve “KREDI” yazılarak 5030’a kısa mesaj gönderilebilir. Mesaj gönderildikten hemen sonra ihtiyaç kredisi başvurusunun onaylanıp onaylanmadığı ile ilgili bilgilendirme mesajı gelmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir:

 1. 2020 Akbank Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu İçeriğe Git
 2. 2020 Garanti BBVA Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu İçeriğe Git
 3. Ziraat Bankası Anında Kredi Başvurusu İçeriğe Git
 4. Vakıfbank Anında Kredi Başvurusu İçeriğe Git

QNB Finansbank İnternet Üzerinden Kredi Başvuru Koşulları Nelerdir?

Aşağıda QNB Finansbank online kredi başvurusunda bulunmak için istenilen şartlar ayrıntılarıyla birlikte yer alır:

 • Bankadan online olarak kredi başvurusunda bulunmak isteyenler 18 yaşını doldurmalıdır. Bunun dışında QNB Finansbank’tan kredi almak için 70 yaş sınırının geçilmemesi gerekir.
 • Bunun yanı sıra en az 5 yıl boyunca herhangi bir banka ile çalışma faaliyeti içerisinde olunmadığı zaman da QNB Finanasbank’tan kredi çekmek zordur. Çünkü daha önceden kredi notunun oluşmamasından dolayı kredi notu düşük olanlara kredi verilememektedir.
 • Aynı zamanda bankanın sağlamış olduğu kredi imkanından yararlanmak için aylık gelirin en az 3000 TL olması gerekir. Bu miktarın altında olanlara veya aylık düzenli olarak gelir elde etmeyenlere QNB Finansbank kredi vermemektedir.
 • Bunun haricinde bankadan online kredi başvurusunda bulunacakların en fazla 60 ay vade sınırını kabul etmeleri gerekir.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu İçin İstenen Evraklar

QNB Finansbank kredi başvurusunda bulunacakların temin etmeleri gereken evrak ve belgeler aşağıda sırasıyla listelenmektedir:

 • İlk olarak nüfus cüzdanının alınması gerekir.
 • Bununla birlikte ikamet belgesinin de kredi başvuru esnasında temin edilmesi gerekir.
 • Aynı zamanda aylık gelir miktarının gösterildiği belgenin de işyerlerinden alınması şarttır.
 • Bunun haricinde emeklilerin QNB Finansbank şubeye gitmeden kredi başvurusu yspmaları esnasında emekli aylık dökümlerini de yanlarında bulundurmaları gerekir.
 • Ayrıca özel sektörde çalışanlar ise şirket imza sirkülerini teslim etmelidir.
 • Bunun yanı sıra istediğiniz faturanızdan herhangi birini de getirmeniz kredi başvurusu için yeterli olacaktır.

Göz Atabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz