QNB Finansbank Personel Alımı

QNB Finansbank Personel Alımı
QNB Finansbank Personel Alımı

Makalenin İçerisinde Neler Var?

QNB Finansbank personel alımı nasıl yapılır? Finansbank iş başvurusu yapmak isteyenlere nereye başvuru yapmalıdır? Finansbank üzerinden bir kariyer hedefiniz varsa ve bu kariyer hedefinizi gerçekleştirmek istiyorsanız bu bankanın personel alım zamanlarını ve banka sınavlarını bilmeniz gerekiyor.

QNB Finansbank ülkemizde en çok kredi başvurusu yapılan bankalardan birisidir. Bu kredi başvuruları haricinde ayrıca mevduat ve bankacılık ürünleri ile de yoğun olan şubelerden birisidir. Bu sebeple genel olarak ülkenin her yerinde şube açan bu banka şubelerini her geçen gün arttırmaya da devam etmektedir. Gişe personeli, operasyon elemanı, müfettiş yardımcısı, güvenlik görevlisi, çağrı merkezi elemanı gibi pek çok alanda sürekli elemanlar aranmaktadır. Ama genel olarak en çok personel açığı çağrı merkezi personellerindedir. Sizde müşteri temsilciliği için bu bankaya başvuru yapabilirsiniz. Şimdi sizlere başvuru şartları hakkında bilgiler verelim.

Göz Atabilirsiniz: Banka Sınavları Tarihleri Ne Zaman? Banka Sınavları Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

QNB Finansbank genel olarak diğer bankalara baktığımız zaman sürekli personel alan bir bankadır. Bu bankadan iş başvurusu yapacaksanız resmi internet sitesindeki personel ilanlarına bakabilirsiniz. Günlük ve haftalık olarak güncellenen bu pozisyonlar haricinde bankanın yapacağı sınavlara da girmeniz gerekmektedir. Bu bankada hangi bölümde işe başlarsanız başlayınız belirli süre düzenli çalışırsanız yükselme ihtimaliniz vardır. Bu sebeple iş ayrımı etmeden kariyer hedefiniz varsa başvurunuzu yapabilirsiniz.

Finansbank personel alımı için başvuru şartları şu şekildedir.

 • 28 yaşından büyük olmamanız gerekiyor.
 • Üniversite okuyor veya mezunu olmanız gerekiyor. Lise mezunları başvuru yapamıyorlar.
 • Diksiyonunuzun düzgün olması gerekiyor.
 • Ekip ortamına ayak uyduran kişiler olmalı.
 • Erkekler askerliklerini yapmış olmalı veya 2 yıl tecilli olmalı.
 • İkna yeteneğinizin iyi olması gerekmektedir.

Göz Atabilirsiniz;

Finansbank İş Başvurusu Süreci

QNB Finansbank genel olarak kendi resmi internet sitesi üzerinden ilan verirken ayrıca yenibiris.com sitesi üzerinden de personel ihtiyaçlarını gidermektedir. Direk internet sitesi ve iş başvurusu sayfasına gitmek için tıklayınız.

Bankada işe başlamanız için bankanın verdiği personel ilanlarına başvuru yapmanız gerekiyor. Bu başvuru sonrasında banka sınavlarını da takip etmelisiniz. Genel olarak yılda 2-3 kez banka sınavları yapılmaktadır. Bu sınavlara girdikten sonra iyi bir not almanız durumunda personel ilan başvurularınız değerlendirilecektir. Ayrıca sınav sonrasında mülakata gireceksiniz. Bu mülakatlar sonunda bankada işe başlayıp başlamayacağınız belli olacaktır. Bu mülakat sınavı tamamen mantıksal ve zeka üzerinedir.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

 1. https://www.kredivepara.com/teb-kredi-karti-limit-arttirma/
 2. https://www.kredivepara.com/banka-sinavlari-ne-zaman-yapiliyor/
 3. https://www.kredivepara.com/hgs-kacak-gecis-nedir-kacak-geciste-neler-yapilmalidir/
 4. https://www.kredivepara.com/mobil-bankacilik-nedir-avantajlari-ve-zarari-nelerdir/
 5. https://www.kredivepara.com/dogum-borclanmasi-icin-kredi-veren-bankalar-2020/

Göz Atabilirsiniz: Denizbank Personel Alımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz