QNB Finansbank Kredi Kartı İptal Etme Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank Kredi Kartı İptal Etme
QNB Finansbank Kredi Kartı İptal Etme

Makalenin İçerisinde Neler Var?

QNB Finansbank son yıllarda gerçekleştirmiş olduğu işbirlikleri sayesinde müşteri kapasitesini büyük oranda artırmıştır. Üstelik banka kullanıcıları gerek kart kullanımı olsun gerek faiz oranları olsun çeşitli avantajlarla şubelerde beklenmektedir. Bazı bankaların sistemleri müşteri kabulünde ya da kart onaylarında kısa sürede işlem yapma potansiyeline sahipken aynı durum ne yazık ki kartların iptalinde kendini göstermemektedir. Bu da otomatik olarak müşterilerin belli sıkıntılar yaşamalarına neden olmaktadır. Ancak QNB Finansbank kredi kartı iptal konusunda da katılımcıların pratik uygulamalar sunabilmektedir. Katılımcıların kartlarını iptal edebilmek için 0850 222 2 9000 numaralı hatta bağlanarak yönlendirmeleri takip etmeleri yeterlidir. Bunun yanı sıra tercih edilen bir şubeye bireysel olarak başvuruda bulunmak da kartların kapatılmasını sağlayacaktır.

İlgiliz yazılar;

QNB Finansbank Öğrenci CardFinans Go Kredi Kartı

Bankaların müşteri portföyleri geniş olduğu için tanımladıkları kart sistemleri de alternatiflerden oluşmaktadır. QNB Finansbank Öğrenci CardFinans Go, 18 ila 25 yaş arasındaki bireylerin değerlendirebilecekleri bir karttır. Yurtiçinde kullanıma uygun olan kart ile öğrenciler gerek fiziksel gerekse online alışverişlerini gerçekleştirebilmektedir. Üstelik taksitli harcamalarda +2 taksit imkânı olduğu da bilinmektedir. Kart sahibi gençler ihtiyaçları olması halinde kart içerisinden aylık olarak 150 TL’ye kadar nakit avans da çekebilmektedir. Şubeye yapılacak olan başvurularla temin edilen kartlar aynı türden yapılacak olan başvurular çerçevesinde kapattırıla da bilmektedir.

QNB Finansbank First Kredi Kartı

QNB Finansbank First Kredi Kartı İptal Etme
QNB Finansbank First Kredi Kartı İptal Etme

QNB Finansbank First, kendilerini ayrıcalıklı hissetmek isteyen tüm katılımcıları beklemektedir. Kartın özellikleri sayesinde yapılacak olan harcamaların büyük bir bölümünde taksit imkânı elde edilebilmektedir. Asistan hizmetleri temin edilebilmesi ise kartın bir diğer önemli özelliği olarak lanse edilmektedir. ANB First kütüphane kitap siparişi, ANB First müşteri hizmetlerine özel olan bir hat, indirimli havalimanı VIP transferleri, araç kiralamaları sırasında oluşturulan indirimler de kart sahiplerinin temin edecekleri temel ayrıcalıklardandır. Katılımcıların bu tür ayrıcalıklara sahip olabilmeleri için belli gereklilikleri sağlıyor olmaları istenmektedir. Gerekliliklerin en önemlilerinden biri ise bankada yer alan birikim miktarının minimum 150.000 TL ya da üzerinde olmasıdır.

QNB Finansbank Fenerbahçe

Ülkemizde futbol taraftarları alternatif şekillerde takımlarına destek olmaktadır. QNB Finansbank Fenerbahçe için hazırlanmış olan kartın kullanımı da taraftarların takımlarına destek olmasının yöntemlerinden biridir. Kart sahipleri taksitli alışverişlerin yanı sıra kulüplerine öze olarak tasarlanan bu kart sayesinde kulüp olanaklarından kısa süre içerisinde faydalanabilmektedir. Üstelik olası kredi ya da nakit ihtiyaçları karşısında da bir kefile ihtiyaç duyulmadan hesaplamaların gerçekleştirilebileceğinin altı çizilmektedir. Fenerbahçeli taraftarlar için hazırlanmış olan kart sayesinde 120 TL ve 120 TL altında yapılan alışverişler için temassız ödeme sistemlerinden de istifade edilebilmesi mümkündür. Kartın faiz oranlarının makul olması ve temininin kısa sürede gerçekleştirilmesi taleplerin yüksek olması sonucunu getirmiştir. Kart iptalleri de aynı kısa süre içerisinde bireysel başvurularla gerçekleştirilebilmektedir.

QNB Finansbank Trabzonspor

QNB Finansbank Trabzonspor için de belli anlaşmalara imza atarak özel bir kart tasarlamıştır. Tasarlanan kart ile yapılan harcamaların açıklanan oranları doğrudan Trabzonspor bütçesine aktarılmaktadır. Bu sayede taraftarlar kart kullanımları çerçevesinde takımlarına destek olabilmektedir. Talepler çerçevesinde temin edilen kartlarda TaksitKolay sistemi aktive edilmektedir. Bu da 50 TL ya da üzerindeki tek çekim harcamalarının sonradan taksitlendirilebilmesi anlamına gelmektedir. Katılımcılar Hediye Para artısı ile birlikte 1.500 TL’ye kadar olan alışverişlerini bedavaya da getirebilmektedir. En çok beğenilen artılar arasında ise Market ve Benzin Programı bulunmaktadır. Bahsedilen özellik ile birlikte taraftarlar bu tür harcamalarından %5 oranında indirim temin edebilmektedir.

QNB Finansbank Emekli

Günümüzde emeklilerin maaşlarını hangi bankadan temine edeceklerine bireysel olarak karar vermeleri mümkündür. QNB Finansbank Emekli sistemi ile birlikte emekli vatandaşlar için belli avantajları bulunan kartlar sunmaktadır. Market ve eczanelerde gerçekleştirilecek olan harcamalarda bir yıl içerisinde 360 TL’ye varan indirim artısı bu avantajlardan sadece biridir. Üstelik kart sahipleri için alternatif programlar da bulundurulmaktadır. Örneğin katılımcılar eğitim ve sağlık içeriklerine kayıt yaptırmaları halinde bu alana dâhil edilen tüm harcamaları için vade farkı olmadan üç taksit imkânı yakalayabilmektedir. Maaşlarını QNB Finansbank üzerinden alarak iki farklı otomatik ödeme talimatı ile birlikte herhangi bir yıllık kullanım ücreti de ödemek zorunda kalmamaktadır.

QNB Finansbank Hemşire

Sağlık sektörüne özel bir kart olan QNB Finansbank Hemşire banka şubelerinden veya telefon bankacılığı taleplerinden temin edilebilmektedir. Kartın özel ayrıcalıkları neticesinde katılımcılar büyük avantajlar elde etmektedir. Acil nakit ihtiyaç sorununu çözüme kavuşturan kart ile birlikte harcamaların sonradan taksitlendirilebilmesi de mümkündür. Kart özelliklerine bakıldığında akaryakıt harcamalarından indirim temin edilebileceği ve otomatik fatura ödeme sistemine kayıt yaptırılabileceği de görülmektedir. Sosyal Asist ve Acil Asist desteği ile birlikte sunumu yapılan kartların internet alışverişlerine açık olduğunun da altı çizilmektedir. Kartların limitleri ek özellikleri ve detaylar için müşteri temsilcileri ile konuşmak yeterli olacaktır. Aynı şekilde kart iptal işlemleri için de 0850 222 0 900 olan numaradan yönlendirme alınabilmektedir.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz