Popüler CIO’dan İddialı Tahmin: Bu Altcoin 50 Kat Artabilir!

Makalenin İçerisinde Neler Var?

2014 yılından beri kripto para haber sitesi olarak hizmet vermekte olan Türkiye’nin ilk kripto para haber kaynaklarından CoinTürk, Türk yatırımcıların da ilgi gösterdiği bir altcoin ile ilgili dikkat çeken yorumları ve verileri konu alan bir yazı hazırladı.

Altcoin 50 Kat Artış Potansiyeline Sahip

Türkiye, kripto para yatırımları konusunda oldukça üst sıralarda yer alıyor ve 2020 yılı verilerine göre Türkiye kripto para yatırımı konusunda tüm dünyada dördüncü ve Avrupa’da ilk sırada bulunuyordu.

Dolayısıyla Türk yatırımcıların ilgi gösterdiği kripto para birimleri yakından takip ediliyor ve popüler bir isme göre bir altcoin bunlar arasında özellikle dikkat çekiyor. Ayrıca analiste göre bahsi geçen altcoin 50 kat artış yaşama potansiyeline sahip olabilir.

 

CoinTürk adlı kripto para haber sitesinde de belirtildiği gibi Morgan Creek Capital CIO’su Mark Yusko, Avalanche‘ın (AVAX) bir sonraki boğa sezonunda kripto para piyasasındaki diğer altcoinlerden çok daha iyi performans gösterebileceğini düşündüğünü dile getirdi.

 

Bunlara ek olarak yapılan diğer popüler yorumlara bakıldığında en büyük rakibi Solana’nın güçten fazlasıyla düşmesi nedeniyle Avalanche daha da gelecek vadediyor olabilir. Ancak bu noktada yatırımcılar Solana’nınn son günlerde atak yaptığını unutmamalı.

 

Yusko ise konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda dikkat çeken noktalara parmak bastı ve ““Bu ekosisteme yatırım yapmanın anahtarı çeşitlendirmedir. Tüm yumurtalarınızı tek bir sepete koymayın. Bitcoin‘de büyük bir paya sahip olmak istiyorsanız, tamam. Ama düşünecek olursanız, eğer Bitcoin hepimizin düşündüğü kadar başarılı olursa, en iyi performans gösteren Bitcoin olmayacaktır.” sözlerini kullandı.

 

Ayrıca Yusko açıklamalarına, “Bugün 400 milyar $’dan 4 trilyon $’a çıksanız bile bu 10 kat kazanç anlamına geliyor. Ancak Avalanche (AVAX) gerçekten ara katman haline gelirse belki 50 kat artabilir” şeklinde devam etti.

AVAX Fiyatı

5,7 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük 17. kripto para konumuda bulunana AVAX, yazının kaleme alındığı sırada 17,40 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içinde genel kripto para piyasası ile birlikte bir geri çekilme yaşayan AVAX’ın son 1 aydaki yüzde 49 yükselişinin ise dikkatleri çektiği ifade edilebilir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz