Peşinatsız Senetle Motor Satan Yerler Hangi İllerde Var ?

enetle Motor Satan Yerler ve motor markaları
enetle Motor Satan Yerler ve motor markaları

Banka kredisi çekmeden peşinatsız senetle motor almak maddi zorluklar yaşanmadan alışverişi mümkün kılmaktadır. İşte kredisiz şekilde motor alımı yapılan yerler ve özellikleri.

 • Senetle Borç Para Lazım Ne Yapmalıyım? Yazıya Git
 • Bankadan Satılık Araçlar – İhaleden Nasıl Alınır? Yazıya Git
 • Senetle Araba, Telefon ve Motor Satan Yerler Yazıya Git
 • Ankara Senetle Para Veren Tefeciler Yazıya Git
 • Senet Geçerlilik Süresi Ne Kadar? yazıya git

Senetle Motor Satan Yerler İstanbul

Elden teslim şekilde yapılan motor alımları sayesinde banka kredisi çekilmesine gerek kalmamaktadır. İstanbul içinde senetle motor satan yerler var mı merakı birden fazla bayi sayesinde giderilmektedir. Motosiklet konusunda kredi çekmeden hareket etmek için var olan bayilerden herhangi birine müracaat edilmesi yeterlidir. Üstelik bayilerin kendine özgü kampanyaları da bulunmaktadır. Kampanyalardan yararlanmak için belli zaman aralıklarını kaçırmamak yeterlidir. Özellikle internet üzerinden firmalar iletişime geçmek alım – satım süreçlerini hızlandırmaktadır. Bu neden yüzünden İstanbul içerisinde motor alımı yapmadan önce yetkililerle iletişim kurulması çok önemlidir. İletişimler sırasında elde edilen ön bilgilendirmeler neticesinde anlaşma sağlanması halince fiili işlemler için bayilere gidilebilmektedir. Ancak bazı bayiler senet imzalamadan önce belli şartlar koyabilmektedir. Piyasa içindeki dolandırıcılıklara maruz kalmamak ve senetlerin ödenmesini garantiye almak için bayilerden daha önce alışveriş yapmış olanlar aracı olarak kullanılabilmektedir. Aracılar bu durumda bir nevi kefil vazifesine de bürünmektedir. Her halükarda senetlerin imzalanmasının ardından anında teslim şekilde istenen motorun satın alınması mümkün olmaktadır.

MUTLU EVİM AVM VE MAĞAZACILIK

Telefon : (0216) 622 74 74

Moto Finans : Senetle Motosiklet Otomobil Satış Merkezi

Telefon : 0530 771 09 10

Çınar Motosiklet
Telefon : 0 (212) 274 44 44
Point’s Motor : Senetle Motor , Senetle Araba , Senetle Otomobil , Senetle Taksit – Kredi Kartına 12 Ay Taksit
Telefon : 0545 293 45 51

Senetle Motor Satan Yerler Ankara

Ankara’da senetle motor veren yerler de pek çok farklı ismin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Günümüzde ekonomik şartlar yüzünden her bireyin banka kredileri üzerinden hareket etmesi mümkün olmamaktadır. Bu gibi durumlarda senetli alımlar imdada koşmaktadır. Fakat belli konularda dikkat edilmediği hallerde banka kredilerinde olan faiz sıkıntısı senetli alımlarda da kendini göstermektedir. Öncelikle senet üzerinden yapılan alımlarda vade konusunda çok esnek davranılabilmektedir. Kısa bir araştırma yapılması halinde 12 aydan başlayarak 48 aya kadar uzanan vadelerin olduğunu ortaya çıkaracaktır. Vade sayısında artış görülmesi satış yapan firmaların yararınadır. Üstelik bu artış aylık taksit ödemelerinin azalması da demektir. Fakat genel bir hesap çıkarıldığında taksit sayısının artması toplamda ödenecek olan borcun da artması anlamına gelmektedir. Ankara’da da diğer şehirlerde de motor satın almak isteyen bireylerin bundan ötürü vadeleri minimize etmeleri önerilmektedir. Böylelikle aylık ödemeler fazla olmasına karşın toplam borç artmayacağından ötürü kısa süre sonra alıcıların bütçelerinde bir rahatlama görülmesi kesinleşmektedir.

Ulusan Motor : Ankara’da Kawasaki, SHERCO,Can-Am, Ducati, Triumph, Peugeot, Polaris, Artcic Cat, Kuba markalarının Yetkili Satıcısı ve Yetkili Servisi’dir.

Telefon: 0 (312) 440 17 17

Senetle Motor Satan Yerler Bursa

Otomotiv sanayi bakımından gelişmiş merkezlerden biri olan Bursa senetle motor veren yerler arasında da ilk sıralarda bulunmaktadır. Sıfır ya da ikinci el olması fark etmeksizin her modelden motor alımı için Bursa’nın tercih edilmesi mümkündür. Senetle yapılan işlemler neticesinde ise hiçbir bankadan kredi çekmek zorunda kalmadan motorlar teslim alınabilmektedir. Fakat senet imzalanmasından önce alıcılar kendilerini garanti altına sokabilmek için belli peşinatları talep etmektedir. Peşinat rakamlarının belli olmasında ise ne kadarlık bir motor alındığı etkin rol oynamaktadır. Pek çok alıcı peşinat ödemesinin hemen ardında senetlere imza atmaktadır. Ancak bu uygulama oldukça yanlıştır. Bireyler de firmalar gibi kendilerini garantiye almalıdır. Bu neden yüzünden ödemeler neticesinde ne kadarlık peşinat ödendiğinin yazılı olduğu bir belge temin edilmelidir. Yazılı ve imzalı olan belgelerin temininden sonra firmaların peşinat ödenmediğine yönelik itirazları bertaraf edilebilmektedir. Aksi hallerde hukuki bir kanıt olmaması yüzünden pek çok alıcı senetlerden sonra peşinat için ödemiş olmalarına karşın ekstralarla karşılaşmak zorunda kalabilmektedir.

Senetle Motor Satan Yerler Antalya

Senetle motor veren yerler Antalya’da son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Bu durum için farklı nedenler göstermek mümkündür. Ancak banka kredilerinden istediklerini bulamayan vatandaşların genellikle senet yöntemine başvurdukları bilinmektedir. Senetle yapılan alımlar için firmaların peşinat taleplerinin olduğu bilinmektedir. Bu bağlamda alıcıların köklü ve güvenirlik açısından sorun olmayan bayilere başvurmaları önerilmektedir. Senet aracılığı ile gerçekleştirilen alışverişler dikkat edilmesi gerekli olan bir diğer husus da senetlerin doldurulma şeklidir. Antalya’da senetli satış yapan firmaların büyük bölümü bu duruma özen göstermektedir. Yine de alıcıların aynı renk kalemle senetlerini doldurmak ya da yazılan rakamları kontrol ederek başında ve sonunda # işaretini koymak konusunda bilgili olmaları yararlıdır. Son olarak senetlerin vade zamanları ve ödenmesi gereken miktarlar açısından da anlaşmaya varılmalıdır. Böylelikle marka, model gibi unsurlar açısından herhangi bir sıkıntı çıkmaksızın istenen motorlara anında sahip olunabilmektedir. Bayilerin büyük bir kısmı satış sonrasında oluşabilecek teknik sorunlar karşısında da müşterilerine maksimum derecede yardımcı olarak memnuniyet kazanmaktadır.

İlgili Yazılarımız;

  • Senetle Borç Para Lazım Ne Yapmalıyım? Yazıya Git
  • Bankadan Satılık Araçlar – İhaleden Nasıl Alınır? Yazıya Git
  • Senetle Araba, Telefon ve Motor Satan Yerler Yazıya Git
  • Ankara Senetle Para Veren Tefeciler Yazıya Git

Senetle Motor Satan Yerler İzmir

Motor kullanım oranlarının en yüksek olduğu yerlerden biri de İzmir’dir. İzmir’de özellikle evkur senetle motor satışı konusunda ileri seviyelerde bulunmaktadır. Firma üzerinden motor alımlarında kredi kartı gibi teminatların istenmemesi de büyük bir artıdır. Beğenilen motorlar senet yapılarak anında teslim edilmektedir. Ya da temin süresi olarak verilen zaman dilimi içinde motorlara sahip olunması mümkündür. Satışı yapılan motor fiyatları için ise net rakamlar verilmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumun temel nedeni firmanın satış kapasitesinin çok yüksek olmasıdır. Hem uygun fiyatlı hem de pahalı olan motorlar satın alınabilmektedir. Alımlar neticesinde belirlenen vadeler, taksit miktarları ve zamanları ise olabildiğince müşteri odaklı hazırlanmaktadır. Böylelikle alıcıların maddi açıdan sıkıntı çekmelerinin önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Motor satışlarında genellikle tek senet imzalanmaktadır. Ödemelerin yapılması halinde ise o ay içerisindeki ödemenin tamamlandığına yönelik bir belge verilmektedir. Ödemelerin bitmesinden sonra imzalanan senet alıcıya teslim edilmektedir. Buna karşın her ay için farklı bir senet hazırlayan bayi ya da firmaların olduğu da bilinmektedir.

ÇELİKLER AVM| Kredi Kartsız Elden Taksitli Alışveriş Merkezi

Telefon :0 (232) 223 0 223

Senetle Motor Satan Yerler Adana

Senetle motor satan bayiler Adana’da da yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Taşıt kredilerinin faiz oranlarının yükselmesinden sonra krediler pek çok insanın korkulu rüyalarından biri haline gelmiştir. Üstelik senetler, kredi çekimlerine göre pek çok farklı avantaj içermektedir. Öncelikle motor satışı yapan bayiler daha önce alım yapılmamışsa kefil talep edebilmektedir. Bunun haricinde ikinci ya da üçüncü alımlarda kefil talep edilmemektedir. Tanıdıklar vasıtasıyla bulunan bayilerde fiyat indirimleri de bir avantaj sunumuna dönüşebilmektedir. Son olarak motor almak hayali olan bireylerin uzun süre beklemelerine de gerek yoktur. Çünkü bayilerin peşinat talepleri genellikle cüzi rakamlardan oluşmaktadır. Fakat istenen peşinatlar hem bayilere hem de satın alınmak istenen motorlara göre değişim gösterebilmektedir. Bu neden yüzünden net sonuçlar elde edilebilmesi için öncelikle motor modeline karar verilmesi istenmektedir. Sonrasında ise birkaç bayiden fiyat alınmalıdır. Fiyat alımları neticesinde en uygun rakamlar üzerinden alışverişler tamamlanabilmektedir. Ayrıca bayilerden yapılan alımlarda 36 ya da 48 aya kadar taksit uzatma talebi gerçekleştirilebilmektedir.

Evkur Adana Şubesi

Telefon: (0212) 473 46 46

Senetle Motor Satan Yerler Kocaeli

Uzun vadeler ve uygun rakamlar, senetle motor veren yerlerden elde edilebilecek sonuçlar arasında bulunmaktadır. Bu neden yüzünden Kocaeli genelince hem taşıt hem de motor alımlarında senet, ilk tercih edilen yöntemler arasında bulunmaktadır. Günümüzde maddi nedenler yüzünden bankalar kredi konusunda istenen rakamları vermek konusunda sıkıntı yaratabilmektedir. Oysaki senet satışı yapan bayiler sıkıntısız işlem görebilmektedir. Alıcılar için peşin ya da senet fark etmeksizin tüm motor modelleri firmalar tarafından sergilenmektedir. Bu bağlamda fark yaratan sistem ödenecek rakamlar ve ödeme şekilleri ile alakalıdır. Firmalar genel şartlar altında tüm rakamın belli bir miktarını peşinat olarak istemektedir. Buna karşın karşılıklı güvenin sağlanması halinde peşinat ödemeden direkt şekilde senet imzalanması da mümkündür. Senetlerin imzalanmasının ardından teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Uyarılara göre peşinat ödenmişse işlemin gerçekleştiğine yönelik bir belge alınması gerekmektedir. Aksinin olduğu durumlarda ilerleyen dönemlerde peşinatın ödenmediği iddia edilebilmektedir. Üstelik ödemeler konusunda herhangi bir kanıt olmadığı için alıcılar peşinat ödediklerini kanıtlayamadıklarından ücretler yeniden ödenmek zorunda kalmaktadır.

Senetle Motor Satan Yerler Gebze

Vatandaşların motor alımları için evkur senetle motor alternatiflerini değerlendirmeyi tercih ettikleri bilinmektedir. Bu durumda Gebze içindeki satım ve alım avantajlarının önemi büyüktür. Bahsi geçen firma haricinde farklı firmalar da senetli şekilde satış yapabilmektedir. Geçmiş yıllarda peşin alımlarda marka ve model seçeneğinin çok fazla olduğu bir gerçektir. Ancak günümüzde peşin olarak satın alınabilen motorların tümü için senetli işlem de görülebilmektedir. İşlemlerin görülebilmesi için bireylerin talepleri neticesinde bir model seçmeleri atılması gereken ilk adımdır. Sonrasında ise fiyatta bir anlaşmaya varılmaktadır. Anlaşmanın ardından ödeme planı hakkında görüşmeler yapılmaktadır. Gerçekleştirilen görüşmelerde senetlerin tekli mi çoklu mu yapılacağından vade zamanlarına kadar hemen tüm detaylar konuşulmaktadır. Nihayetinde imzalanan senetler motorların teslim edilmesi ile sonlanmaktadır. İmzanın atılmasından önce senetlerin son kez kontrol edilmesi çok önemlidir. Çünkü imzalanan senetler üzerinde herhangi bir değişim yapılması mümkün olmamaktadır. Ayrıca bazı durumlarda müşterilerden boş senetlere imza atmaları istenebilmektedir. Bu gibi taleplere kesinlikle olumlu yaklaşılmamalı ve alımlar farklı firmalardan gerçekleştirilmelidir.

EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZİ : HACI HALİL MAH. HÜKÜMET MEYDANI 31. SOK. NO:70  GEBZE / KOCAELİ

Telefon : (0262) 237 55 88

Fazilet Motor :

Telefon : (0262) 642 56 63

Senetle Motor Satan Yerler Gaziantep

Gaziantep’te kolay ulaşım için motor tercih eden vatandaşların sayısı büyük oranda artış göstermiştir. Ancak kişilerin alım güçleri genellikle motor alımına uygun değildir. Para biriktirme yolunun tercih edilmesi uzun seneler beklemeye yol açmaktadır. Bankalar ise gerekli teminatları görmedikten sonra almalara yetecek kadar kredi vermemektedir. Bu durum akıllarda senetle motor satan yerler var mı, şeklindeki soruları getirmektedir. Gaziantep içerisinde senet aracılığı ile motor satışı yapan pek çok bayi ve firma bulunmaktadır. Üstelik bulunan bayi ve firmaların pek çoğu uzun yıllardan beridir bu işle meşgul olmaktadır. Böylece vatandaşlar uygun fiyatlardan hem de kredi çekmek zorunda kalmadan motor sahibi olabilmektedir. Senetli yapılan satışlarda; 8, 12, 24 ya da 36 şeklinde vadeler yer almaktadır. Vade seçimlerinde bireyler bütçelerine en uygun şekli rahatlıkla seçebilmektedir. Fakat firmaların maddi zarara girmemesi için vade sayılarının uzamasından sonra ödenecek toplam miktarda da artışlar meydana gelmektedir. Yaşanan artışları minimum seviyede tutmak açısından vadelerin çok uzamamasına özen gösterilmesi tavsiye edilmektedir.

Evkur Gaziantep Şubesi

Telefon: (0212) 473 46 46

Göz atabilirsiniz:

Senetle Motor Satan Yerler Eskişehir

Ulaşım konusunda pratik davranmak ve istediği yere hızlı bir şekilde gitmek isteyenlerin tercihleri motorlardan yana olmaktadır. Ancak motor fiyatları son yıllarda oldukça artış göstermektedir. Bundan ötürü peşin şekilde motor alabilen kişi sayısında bir azalma meydana gelmiştir. Bu azalma ise Eskişehir’de senetle motor satan bayilerin rakamlarının yükselmesi sonucunu doğurmuştur. Artık isteyen hemen hemen herkes hayalindeki motora senetli alımlar neticesinde kavuşabilmektedir. Alım öncesinde tercih edilen motora göre cüzi miktarlarda peşinatlar talep edilmektedir. Peşinat ödemeleri ise aylık senet ödemeleri ile devam etmektedir. Böylelikle vatandaşların farklı bankalardan kredi talep ederek uzun zamanla kaybetmelerine gerek kalmamaktadır. Üstelik senetli alımlarda vade uzunlukları bir hayli geniştir. Evlerin tüm ihtiyaçlarının görülebildiği zincir mağazalarda 48 aya kadar taksitle motor almak mümkündür. Alımlar öncesinde mağazalardan daha öncesinde yüklü alışverişler yapılmışsa kefile de gerek kalmamaktadır. Fakat ilk alımlarda karşılıklı güven açısından kefil istenebilmektedir. Bu gibi detaylar firmaya göre değişim gösterdiği için alım öncesinde bireysel bilgilendirme talep edilmesi daha uygundur.

Evkur Eskişehir Şubesi

Telefon: (0212) 473 46 46

Senetle veya Peşinatsız Satılan Motor Modelleri

 • Ural
 • Hyosung
 • Jawa CZ
 • Kymco
 • Daelim
 • Derbi
 • Gilera
 • Megelli
 • Gas Gas
 • Sherco
 • Beta
 • TM Racing
 • Oset
 • Cagiva
 • Mondial
 • Kanuni
 • Haojue
 • CF MOTO
 • RKS
 • Kuba
 • Zero
 • Volta
 • Honda
 • Yamaha
 • BMW
 • Kawasaki
 • Suzuki
 • Harley-Davidson
 • KTM
 • Ducati
 • Vespa
 • Indian
 • Victory
 • Aprilia
 • Bajaj
 • Triumph
 • Moto Guzzi
 • Royal Enfield
 • Husqvarna
 • MV Agusta
 • Hero
 • TVS
 • Peugeot
 • Benelli
 • Piaggio
 • SYM

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

 1. https://www.kredivepara.com/senetle-konut-alinabilir-mi/
 2. https://www.kredivepara.com/senetle-para-veren-tefeciler/
 3. https://www.kredivepara.com/ticari-senet-ne-demek/
 4. https://www.kredivepara.com/emre-muharrer-senet-icra-takibi/
 5. https://www.kredivepara.com/senet-nasil-gecersiz-olur/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz