Passolig Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Passolig kart başvurusu nasıl yapılır
Passolig kart başvurusu nasıl yapılır

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Passolig kart futbolla yakından ilgilenenlerin alması gereken kartlardan biridir. Sadece bu amaçla değil aynı zamanda kredi kartı olarak da kullanılabilen bir kart türüdür. Kısacası birden fazla özelliği bulunan bir karttır. Siz de banka şubeleri ya da internet üzerinden Passolig başvurusu yaparak bu kartın avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Başvurunun nasıl yapılacağı, başvuru sırasında nelere dikkat edileceği yazının devamında detaylı bir şekilde anlatılacaktır. Size kalansa bu yazıyı okumak ve anlatılanları uygulamaktır.

İlginizi çekebilir: Troy Kart Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Passolig Kartının sahip olduğu özellikler

Passolig kart stadyumlarda avantaj sağlayan bir karttır. Herhangi bir maça gittiğinizde karşılaşacağınız kuyruklara girmeden bu kart sayesinde giriş yapabilirsiniz. Bununla birlikte maç bileti almak isteyen kişiler Passolig kartın sağladığı avantajlardan da yararlanma şansına sahip olmuş olur. Düzenlenen kampanyaları takip ederek maçlara bedava bilet elde etme şansına sahip olabilirsiniz.

Passolig kartın bir diğer avantajlı tarafı da toplu taşıma araçlarında kullanılabiliyor olmasıdır. Bu uygulama tüm şehirler için geçerli olan bir uygulama değildir. Passolig kartın çıkarılmasındaki asıl amaç tek bir kartla birçok işlemi bir arada yapmaktır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Kredi Kartını İnternet Alışverişine Açma

Göz Atabilirsiniz;

Passolig kartın bir diğer özelliği ise kredi kartı olarak kullanılabilmesidir. Bu özelliği aktif etmeniz için başvuru sırasında bunu da belirtmeniz gerekir. Maçlara giderken cebinizde para taşımak yerine bu kart ile alışveriş yapabilirsiniz. Bu kartın sağlamış olduğu özelliklerden bir diğeri de temassız kart özelliğinin kullanılabilir olmasıdır. Bu özellik sayesinde belirli bir miktarda olan tutara kadar harcamalarınızı kart şifresi girmeden, temassız olarak yapabilirsiniz.

Passolig Kart Başvurusunu Yapmak

Passolig başvurusu Passolig resmi web sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Cep telefonunuzdan, tablet cihazınızdan, bilgisayarınızdan ya da internete erişebileceğiniz herhangi bir cihazdan passolig.com.tr adresine girmeli ve ardından da sağ üst bölümde bulunan “Hemen Al” butonuna tıklamalısınız. Bu butona tıklamanızla birlikte karşınıza bir form açılacak ve bu formu doldurmanız istenecektir. Uyruk, TC kimlik numarası, doğum tarihi, cep telefonu numarası gibi bilgiler girilerek form doldurulmalıdır. Formu eksiksiz şekilde doldurarak gönderdikten sonra başvuru talebiniz ilgili birime iletilmiş olur. Bundan sonraki adımda kart belirtmiş olduğunuz adrese gönderilir ve kartınızı kullanmaya başlarsınız. Kartın size ulaşması ortalama 15-20 gün sürmektedir.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çekecek İçerikler;

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  TEB Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulaması

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz