Passolig Kart Başvurusu

Passolig kart futbolla yakından ilgilenenlerin alması gereken kartlardan biridir. Sadece bu amaçla değil aynı zamanda kredi kartı olarak da kullanılabilen bir kart türüdür. Kısacası birden fazla özelliği bulunan bir karttır. Siz de banka şubeleri ya da internet üzerinden Passolig başvurusunu yaparak bu kartın avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Başvurunun nasıl yapılacağı, başvuru sırasında nelere dikkat edileceği yazının devamında detaylı bir şekilde anlatılacaktır. Size kalansa bu yazıyı okumak ve anlatılanları uygulamaktır.

Passolig Kartının sahip olduğu özellikler

Passolig kart stadyumlarda avantaj sağlayan bir karttır. Herhangi bir maça gittiğinizde karşılaşacağınız kuyruklara girmeden bu kart sayesinde giriş yapabilirsiniz. Bununla birlikte maç bileti almak isteyen kişiler Passolig kartın sağladığı avantajlardan da yararlanma şansına sahip olmuş olur. Düzenlenen kampanyaları takip ederek maçlara bedava bilet elde etme şansına sahip olabilirsiniz.

BUNA BAKTINIZ MI?  Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Passolig kartın bir diğer avantajlı tarafı da toplu taşıma araçlarında kullanılabiliyor olmasıdır. Bu uygulama tüm şehirler için geçerli olan bir uygulama değildir. Passolig kartın çıkarılmasındaki asıl amaç tek bir kartla birçok işlemi bir arada yapmaktır.

Passolig kartın bir diğer özelliği ise kredi kartı olarak kullanılabilmesidir. Bu özelliği aktif etmeniz için başvuru sırasında bunu da belirtmeniz gerekir. Maçlara giderken cebinizde para taşımak yerine bu kart ile alışveriş yapabilirsiniz. Bu kartın sağlamış olduğu özelliklerden bir diğeri de temassız kart özelliğinin kullanılabilir olmasıdır. Bu özellik sayesinde belirli bir miktarda olan tutara kadar harcamalarınızı kart şifresi girmeden, temassız olarak yapabilirsiniz.

Passolig Kart Başvurusunu YapmakPassolig başvurusu Passolig resmi web sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Cep telefonunuzdan, tablet cihazınızdan, bilgisayarınızdan ya da internete erişebileceğiniz herhangi bir cihazdan passolig.com.tr adresine girmeli ve ardından da sağ üst bölümde bulunan “Hemen Al” butonuna tıklamalısınız. Bu butona tıklamanızla birlikte karşınıza bir form açılacak ve bu formu doldurmanız istenecektir. Uyruk, TC kimlik numarası, doğum tarihi, cep telefonu numarası gibi bilgiler girilerek form doldurulmalıdır. Formu eksiksiz şekilde doldurarak gönderdikten sonra başvuru talebiniz ilgili birime iletilmiş olur. Bundan sonraki adımda kart belirtmiş olduğunuz adrese gönderilir ve kartınızı kullanmaya başlarsınız. Kartın size ulaşması ortalama 15-20 gün sürmektedir.

BUNA BAKTINIZ MI?  Ticari Kredi Kartı Veren Bankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir