Oynadıkça Coin / Token / NFT Kazandıran Oyunlar

Oynadıkça Coin / Token / NFT Kazandıran Oyunlar
Oynadıkça Coin / Token / NFT Kazandıran Oyunlar

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Oynadıkça coin, token, NFT kazandıran oyunlar hangileridir? Büyük bir değer artışı gösteren kripto para türleri olan coin, token ve NFT çeşitleri son dönemde insanların büyük yatırımlar yaptıkları varlıklar haline gelmiştir. Peki, bu varlıkları elde etmek için para harcamak yerine eğlenceli vakit geçirilebilecek oyunlar olduğunu biliyor muydunuz? Bazı coin projelerinde piyasada etkileşim sağlamak ve ticari faaliyetlerde aktif kullanım için proje geliştiricileri, oyunlar da geliştirerek kitlelere kripto para kazandırabilmektedir. İşte oynadıkça coin token, NFT kazandıran oyunlar şunlardır;

  • Star Atlas
  • The Sandbox
  • Axie İnfinity
  • Alien Worlds
  • Townstar
  • My Neigbor Alice
  • Metamone Island

Tüm bu bahsedilen oyunlar kripto para projeleri doğrultusunda oluşturulmuş ya da içerisindeki görev sistemi sayesinde NFT coin kazandıran oyunlar olarak bilinmektedir. Bu oyunların özelliklerine bakacak olursak tek tek şu şekilde anlatılabilir;

Star Atlas

Star Atlas gelecekte geçen hikaye kurgusuyla uzay, zaman ve hayatta kalma unsurlarını bir araya getiren Star Atlas savaş, yapı kurma ve gelişim üzerine görevler tamamlanarak ilerlenen bir oyundur. Burada yaptığınız hemen her yapıda ve görevde NFT kazanırsınız. Bu NFT’ler oyun NFT piyasasında değere sahiptir. İstediğiniz zaman NFT coin fiyat belirleme işleminden sonra kripto para borsalarında satışa sunabilirsiniz.

Oynadıkça Coin / Token / NFT Kazandıran Oyunlar
Oynadıkça Coin / Token / NFT Kazandıran Oyunlar

The Sandbox

The Sandbox hayatta kalma türünde yapılmış olan bu oyun birçok özelliğiyle geniş bir alanda çeşitli görevler yapılmayı sağlayan Minecraft benzeri bir oyundur. Etherium tarafından altyapısı kurulmuş NFT içeriklerince oluşturulan The Sandbox oyunu size görev gerçekleştirdikçe token kazandırmaktadır.

Axie İnfinity

Axie İnfinity oyunu bir kripto para olan AXS projesi için kurulmuştur. Aktif olarak 2018 yılından beri piyasada bulunan oyunun asıl amacı kripto para ticaretini yaygınlaştırmaktır. Bu sayede kullanıcılar piyasada token kazanırken, coin satın alır ve takas işlemleri için oyun içinde yer alan karakterleri NFT coin olarak kullanabilirler.

Alien Worlds

Alien Worlds, TLM kripto para kazanmak isteyen kullanıcılar için harika bir oyna kazan sistemi bulunan Alien Worlds yüzbinlerce kullanıcıya ulaşmıştır. Oyun içinde yapmanız gereken NFT’lere ulaşarak onları bulmak sonrasında TLM olarak kripto paraya çevirmektir. Oyun içindeki kripto mining sistemleri sayesinde sizde TLM kazanabilirsiniz.

Townstar

Townstar, yapı kurma, şehir oluşturma, tarım ve üretim yapmayı amaçlayan bu oyun Zynga tarafından geliştirilmiş, altyapısını Gala blok zincirinin üstlendiği bir yapımıdır. Burada şehir kurmalı, üretim yapmalı ve tarımsal anlamda gelişim göstermelisiniz. Site içerisinde NFT coin kazanılması mümkündür. Bunun için diğer oyunculara elinizdeki malları satmanız ve karşılığında NFT almanız gerekmektedir.

My Neigbor Alice

My Neigbor Alice aynı isme sahip bir kripto para olan My Neigbor Alice kripto projesinin ticari kullanımı için ortaya çıkarılmıştır. Oyun içinde kendi çiftliğinizi geliştirmek, komşularınızla etkileşim kururken My Neigbor Alice kripto parasını kullanabilir, çeşitli NFT coin fiyat sistemi uygulanarak ödeme işlemlerini kripto paralar ile yapmayı sağlamaktadır.

Oynadıkça Coin / Token / NFT Kazandıran Oyunlar
Oynadıkça Coin / Token / NFT Kazandıran Oyunlar

Metamone Island

Metamone Island, oyun içinde sistem bir Metamon için belli bir kripto para ödemesi gerektirmektedir. Mücadele etmeyi hedefleyen oynadıkça kazandıran bu oyunda hem oyuncular rekabet ortamında savaşır hem de rakiplerini yenerek NFT kazanabilmektedir. Burada işlemler ödeme sisteminde satın alma işlemi uygulandığı gibi, mücadelelerden galip gelinmesi halinde kazanılan NFT’lerin satılması ya da kripto para cüzdanlarına aktarılması mümkün olabilmektedir.

Tüm bu bahsedilen oynadıkça coin / token / NFT kazandıran oyunlar keyifli vakit geçirirken para kazanmanızı sağlamaktadır. Para kazanırken eğlenmek için bu oyunları tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz