Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyaları 2020

otomatik-odeme-talimati-kampanyalari
otomatik fatura ödeme talimatı

Bankalar faturalarınız için otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Siz de tüm faturalarınız için otomatik ödeme talimatı vererek bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bu makalede hemen hemen tüm bankaların sunduğu otomatik fatura ödeme talimatı kampanyalarını bulabilir ve aralarında karşılaştırma yaparak hesabınızın bulunduğu dilediğiniz bankadan talimat verebilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: Otomatik Ödeme Talimatı Nedir? Nasıl Verilir ?

Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyaları

1. Yapı Kredi, Worldcard:

11 Ocak – 10 Şubat 2020 tarihleri arasında hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, en fazla 100 TL puan hediye!

Kampanya Koşulları

 • 11 Ocak – 10 Şubat 2020 tarihleri arasında, müşterilerimizin bireysel vadesiz mevduat TL hesabından veya bireysel ya da World Business kredi kartından verecekleri; İlk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, 2 yeni talimat için 25 TL, 3 yeni talimat için 45 TL, 4 yeni talimat için 70 TL, 5 yeni talimat için 100 TL puan kazanabileceklerdir.
 • Kampanyaya katılım için; TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
 • Sistemimizde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.
 • Kampanya, sadece yeni tanımlayacağınız fatura ve HGS talimatları için geçerlidir. Daha önceden tanımlı talimatlar iptal edilip yeniden verilirse, kampanya kapsamına dahil edilmez.
 • Kampanya boyunca verilen her talimat için 11 Ocak- 10 Mart 2020 tarihleri arası, ilgili fatura/faturalar en az 1 kez otomatik olarak ödenmelidir.
 • Kampanya boyunca verilen her talimat için, kampanya bitiş tarihinden sonraki 6 ay boyunca talimatın geçerli olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Mart 2020 tarihinde kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır. Puanları yansıtılması 2 iş gününe kadar sürebilir.

Göz Atabilirsiniz;

2. Garanti,Bonus: 

 • 1 – 30 Nisan tarihleri arasında verilecek her yeni otomatik fatura talimatı için 10 TL, toplamda 50 TL bonus kazanılacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için 30 Nisan 2019 23:59’a kadar FATURA yazıp 3340’a göndermeniz ve Garanti BBVA sisteminde kayıtlı bulunan kredi kartınızdan otomatik fatura talimatı vermeniz gerekmektedir. BonusFlaş, Garanti BBVA Şubeleri, Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 üzerinden verilecek talimatlarda SMS gönderme zorunluluğu yoktur.
 • Sistemimizde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.
 • 1 – 30 Nisan tarihleri arasında verilecek her yeni otomatik fatura talimatı için 10 TL kazanılacaktır.
 • Kampanya kapsamında bir müşterinin vereceği tüm otomatik fatura ödeme talimatlarından kazanabileceği bonus tutarı 50 TL ile sınırlıdır.
 • Kampanyaya Bonus / Money Bonus / Bonus Genç / Bonus American Express / Bonus Flexi / Flexi kredi kartlarınızla verilecek otomatik fatura ödeme talimatları dahildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan bonus, 6 Mayıs 2019’da kazanım sağladığınız kullanılabilir ve açık statüdeki kredi kartınıza yüklenecektir.

3. Akbank, Axess ,Axess exi26 ve Free:

Axess ile vereceğiniz yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatlarınızdan 100 TL’ ye varan chip-para kazanabilirsiniz!

Ocak ayında vereceğiniz tüm yeni fatura talimatlarınız için, FATURAC yazıp 4566’ya gönderin, 1 yeni fatura için 15 TL, 3 yeni fatura için 50 TL, 6 ve daha fazla fatura için tam 100 TL chip-para kazanma fırsatı yakalayın!

Talimatlarınızı Akbank Direkt İnternet, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Şubelerinden verebilirsiniz.

Kampanya detayları:

 • Axess, Axess exi26 ve Free asıl kartınız ile bu kampanyadan 3-31 Ocak 2020 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında birden fazla kartınız varsa minimum bir talimatın Axess veya Free kartınızda olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında Axess, Axess exi26 ve Free kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz 1 yeni fatura için 15 TL, 3 yeni fatura için 50 TL, 6 ve daha fazla yeni fatura için tam 100 TL chip-para kazanabilirsiniz.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Ocak ayı boyunca kampanyaya dahil olan kartlarınızla vereceğiniz tüm fatura ödeme talimatlarından en fazla 100 TL chip-para kazanırsınız.
 • Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül tutarı 4 Şubat 2020’de kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.

Okuyabilirsiniz:

4. Denizbank: 

Denizbank birçok bankanın bonus verdiği otomatik fatura ödeme talimatına farklı bir bakış açısı getirerek otomatik fatura ödeme talimatı verene faizsiz kredi kullanma imkanı sunuyor. 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verdiyseniz bu durumda 1000 TL’ye kadar faizsiz kredi kullanma şansı elde ederken, 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı yanında bir de  Kredili Mevduat Hesabım Güvende Yıllık Hayat Sigortası yaptırırsanız bu durumda 1500 TL’lik krediyi faizsiz olarak kullanma şansı elde ediyorsunuz.

5. Vakıfbank:

 • VakıfBank Worldcard ile 12-31 Aralık 2019 tarihleri arasında vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatınıza 10 TL, toplamda 60 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 60 TL World puan kazanabilir. Ek kart ile verilen talimatlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan FATURA yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e gönderebilir veya VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan “Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.
 • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
 • Kazanılan World puanlar 8 Ocak 2020 tarihine kadar bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecektir.
 • Vakıfbank Emekli Promosyonu En Fazla Ne Kadar?

6. QNB Finansbank, CardFinans:

24 Haziran-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank vadesiz hesabınızdan vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için; 1. talimatınıza 15 TL, 2. talimatınıza 20 TL, 3. talimatınıza 25 TL, sonraki 3 talimatınız için de talimat başına 10’ar TL olmak üzere, toplamda 90TL’ye varan ParaPuan hediye!

7.HalkBankası, Paraf Card :

Paraf kartınızla otomatik fatura ödeme talimatını verin fatura takibinden kurtulun!

Paraf ile elektrik, doğalgaz, televizyon, su, GSM ve telekom faturalarınıza  otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.

Talimat vermeniz halinde kredi kartınızdan gerçekleşecek fatura ödemelerinize ödemenin gerçekleşeceği tarihten itibaren nakit avans faiz oranı üzerinden faiz işletilecektir.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verebileceğiniz noktalar:

 • 0850 222 0 400 Dialog
 • Halkbank İnternet Şubesi > Ödeme >Fatura > Fatura Talimatları>Yeni Talimat Girişi
 • Şubelerimiz

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

8.İş Bankası, Maximum Kart:

Türkiye’de bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilen talimatlı fatura ödeme işlemlerinden herhangi bir faiz ya da ücret tahsil edilmemektedir.

Türkiye’de ticari kredi kartları ile, KKTC’de bireysel ve ticari kredi kartları ile gerçekleştirilen talimatlı fatura ödeme işlemlerinden ve Türkiye ya da KKTC’deki tüm kredi kartlarıyla gerçekleştirilen anlık fatura ödeme işlemlerinden ücret alınmaktadır.

Daha fazla bilgi almak ve katılım sağlamak için tıklayın.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

 1. https://www.kredivepara.com/qnb-finansbank-kredi-karti-iptal-etme/
 2. https://www.kredivepara.com/sgk-is-yeri-borc-sorgulama/
 3. https://www.kredivepara.com/ing-bank-kredi-karti-limit-arttirma-yukseltme-nasil-yapilir/
 4. https://www.kredivepara.com/akbank-kredi-karti-iptal-etme/
 5. https://www.kredivepara.com/halkbank-maas-musteri-kredisi-nedir-nasil-basvurulur/

Güncelleme: 16.01.2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz