Online İnternet Bankacılığı Kredisi Veren Bankalar

Online İnternet Bankacılığı Kredisi
Online İnternet Bankacılığı Kredisi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Online İnternet Bankacılığı Kredisi Veren Bankalar hakkında yaptığımız araştırmalar sonucunda hangi bankalardan online başvuru yaparak internet bankacılığı kredisi alabilirsiniz bunun bilgilerini sizlere derledik. Günümüz teknolojisinde artık banka şubelerine neredeyse sadece para yatırmak için gitmekteyiz. Artık bankalar müşterilerine sundukları mobil bankacılık ve internet bankacılıkları ile kolay bir şekilde tüm işlemlerinizi oturduğunuz yerden ve istediğiniz zaman yapabilir ve takip edebilirsiniz.

Bu işlemlerden bir tanesi de kredidir. Bankalar internet bankacılığı üzerinden artık kredi vermeye başlamıştır. Yalnız her bankanın bu uygulaması olduğunu ama her bankanın bu sistemi tam oturtamadığını söylemek istiyorum. Bu yazımızda sizlere kolay ve hızlı olarak hesabınıza hangi bankadan kredi onayını atabilirsiniz bunun bilgisini vereceğiz.

Dikkatinizi Çekebilir:

 1.  Anında Para Veren Kredi Veren Bankalar Yerler
 2. Finansbank İnternet Bankacılığı Şifresi Almak
 3. Tekstilbank (ICBC Turkey) İnternet bankacılığı şifresi nasıl alınır?
 4. İş Bankası İnternet Bankacılığı Nasıl Kapatılır?

İnternet Bankacılığı Üzerinden Kredi

İnternet bankacılığı üzerinden kredi almak istiyorsanız öncelikle bazı kredi şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Normal müşterilerden daha iyi puana sahip olmanız ilk baş etkenlerden birisidir. Kredi notunuzun en az 1400-1500 ve üzerinde olması lazım. Bu kredi notu altındaki müşteriler internet üzerinden başvuru yaptıklarında bankaya evrakları ile davet edileceklerdir. Bankalarda hiçbir şekilde gecikmeniz olmaması ve icralık bir durumun söz konusu olmaması gerekiyor. Başvuru yapacağınız bankada bir hesabınızın olması ve bu hesaba bağlı bir internet bankacılığı şifresi olması da kredi kullanmanız için gerekli olan durumlardan birisidir. Şimdi eğer bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız kredi başvurusu için aşağıdaki bankalarda hesabınız olması durumunda başvuru yapabilirsiniz. Bu krediler sadece ihtiyaç, bireysel krediler içindir. Araba ve ev alacaksanız banka şubelerine gitmeniz gerekiyor.

Akbank Online Kredi – Akbank Direkt Mobil

Akbank kendi müşterilerine 40 bin TL’ye kadar 60 ay vadeli ihtiyaç kredisini mobil uygulaması olan Direkt üzerinden vermektedir. Bu mobil uygulamasını açtığınızda telefonunuzu sallayarak bile bu krediyi almanız mümkündür. Bu kadar basit bir yöntemle kredi almak istiyorsanız uygulamadaki direkt kredi menüsüne girebilirsiniz. Kredi onayı alırsanız size sözleşmeler sunulacak ve bu sözleşmeleri kabul ettiğinizi işaretlerseniz banka hesabınıza paranız aktarılacaktır.

Benzer diğer yazılar;

 1. Akbank İnternet Bankacılığı Şifre Bloke Kaldırma
 2. İnternet Bankacılığından Altın Alıp Satmak
 3. İnternet Bankacılığından Başka Banka Kredi Kartı Borcu Ödeme
 4. Akbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Finansbank Online Kredi

Bu bankadan kredi almak istiyorsanız da müşterisi olmanız gerekiyor. Finans Mobil uygulaması veya internet sitesi üzerinden internet bankacılığı girişi yapmanız yeterlidir. Finansbank kredi başvurusu için isterseniz sisteme girmeden önce bir mesaj atarak da ne kadar kredi aldığınızı görebilirsiniz. TC KİMLİK numaranızı mesaj kısmına yazarak 5030 numarasına gönderirseniz kredi onayı alıp almadığınızı görebilirsiniz. Bu onaylanan krediyi internet üzerinden kullanabilirsiniz.

İş Cep Online Hızlı Kredi

İş Bankası müşterileri de bu kredilerden bankaya gitmeden yararlanmaktadırlar. İş bankası üzerinden başvuru yaptığınızda 40 bin liraya kadar 60 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Özellikle İş Cep uygulamasından yapılan başvurularda daha uygun faizlerle kredi alma imkanınız vardır. 7 gün 24 saat kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan krediyi hemen hesaba atarak kullanabilirsiniz. Kredi notunuz ve kredi siciliniz uygunsa başvuru sonrası 5 dakika içinde paranız hesaba yatacaktır. Eğer kredi notunuzda sıkıntı varsa bu banka sizi evrakları ile banka şubesine davet edecektir.

Göz Atabilirsiniz:

 1. En Hızlı Kredi Veren Bankalar
 2. İnternet Bankacılığı Parolası Nedir?
 3. Odeabank İnternet Bankacılığı Şifre Alma – Resimli
 4. Kredi Kartını İnternet Alışverişine Açma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz