Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar nelerdir
Öğrenciye kredi kartı veren bankalar nelerdir

Öğrenciler, okul okudukları dönem içerisinde hayatlarını devam ettirebilmek adına çok sayıda işlerde çalışabiliyorlar. Öyle ki ülkemizde üniversite öğrencisi olup geçimini çok zor sağlayan çok sayıda kişi bulunuyor. Üniversite eğitim şartlarının pahalılığı, öğrencilerin geçimlerini sağlayabilmek için başka işlerde çalışması öğrenciye kredi kartı veren bankalar konusunu gündeme getiriyor. Peki, öğrenciye kredi kartı veren bankalar hangileridir? Öğrencilerin sorun yaşamadan kredi kartı alabilmeleri için başvuru şartları nelerdir? Bu yazımızda sizler için öğrenciye kredi kartı veren bankaları, şartlarını sunmaya çalışacağız.

 Öğrenciye Kredi Kartı

Üniversite okumaya hak kazanan öğrenciler, sonraki süreç içerisinde karşılıklı veya karşılıksız olarak burs başvurusu yaparak alabiliyorlar. Bu bursların alınması öğrencilere bankalar tarafından kredi verilmesini sağlıyor. Bankalar öğrenciler için belli limitler dahilinde çeşitli krediler verebiliyorlar. Fakat bu limitler genellikle 1000 TL limiti aşmadığı için başvurular kısa süre içerisinde yapılabiliyor. Yani öğrenci, kredi kartı başvurusunu ister cep telefonuyla isterse bankaya giderek anında yapabiliyor. Öğrenciler kredi alabilmek için elbette yüksek limitli, daha az faizli olan bankaları tercih etmek istiyorlar. Sizde öğrenciye kredi kartı başvurusu konusu hakkında merak ettiğiniz soruları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: 18 Yaş Altı Kredi Kartı Veren Bankalar

 Öğrenciye Kredi Kartı Başvurusu

Öğrenciye kredi kartı başvurusu, genellikle iki bölüme ayrılır. Öğrenci daha önce kredi kartı başvurusu yapmış ve ödemeleri düzenli olarak ödemişse yüksek limitli kredi kartı başvurusu yapabilir. Fakat öğrenci daha önce kredi kartı başvurusu yapmamışsa yüksek limitlere ulaşması pek mümkün olmayacaktır. Ayrıca öğrencilik döneminde herhangi bir yerde sigortalı olarak çalışıyorsa, kredi kartı başvurusu daha kolay gerçekleşebileceği gibi daha yüksek limitli kredi kartı alabilirler. Sizde öğrenci olarak kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız, her şeyden önce ödeme planlarınızı belirlemeniz gerekiyor.

Göz Atabilirsiniz;

Bankalar kredi notunuzun yüksek olduğunu, buna göre size yüksek limitli kredi kartı sunsa bile, başvuru işlemlerinizi kendi bütçenize göre yapmanız gerekiyor. Aksi durumlarda öğrencilik döneminizde yaşayacağınız kredi kartı ödeme gecikmeleri ilerleyen yıllarda iş hayatınızda kredi almanızda sorunların çıkmasına neden olabilecektir. Bu nedenle bankalara gitmeden önce mutlaka planlarınızı net olarak yapmanız, ödeme gücünüzü tam olarak belirlemeniz gerekiyor. Ödeme gücünüz yüksek limitli kredi kartı başvuruları için yeterliyse gönül rahatlığıyla başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun dışında bankaların öğrencilere sunduğu kredi kartlarının faiz oranları, diğer meslek gurubundaki kişilere göre oldukça düşüktür.

 Öğrenciye Kredi Kartı Limitleri

Öğrencilere bankalar tarafından verilen kredi kartları, belli şartlar göz önüne alınarak sunuluyor. Bu şartlar öğrencinin çalışma durumu, daha önce kredi kartı kullanıp kullanmadığı ve kullanmış olduğu kredi kartı varsa ödemelerin hangi şartlarda yapıldığıyla ilgilidir. Öğrenciye kredi kartı limitleri, genellikle 500 TL ile 2 bin TL arasında değişim gösterir. Bu miktarlar elbette ki öğrencinin o an ki durumuyla alakalıdır. Öğrenci daha önce kredi kartı kullanmış ve ödemelerini düzenli olarak yapmışsa, kredi kartı başvurularında daha yüksek limitli kredi kartı alabilirler.

Sizde öğrenciyseniz ve yüksek limitli kredi kartı almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Yazımızın içerisinde bankaların öğrencilere sunmuş olduğu kredi kartları ve bunların limitlerini, başvurunun nasıl yapılacağına dair tüm detayları öğrenebilirsiniz. İşte sizler için hazırlamış olduğumuz öğrenciye kredi kartı limitleri ve öğrenciler için hazırlanan kredi kartlarının listesi.

 Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar ve Limitleri

Öğrenciye kredi kartı sunan bankalar, öğrencilerin ödeme performanslarını, aldıkları bursun miktarını ve herhangi bir yerde çalışıp çalışmadıklarını tespit ederler. Öğrencinin kredi kartına uygun olması halinde ise banka kredi kartının limitini öğrenciye sunmaktadır. Bu miktarın ne kadar olduğuyla ilgili karar tamamen bankaya aittir. Öğrencinin kredi kartı başvurusu yapması, oldukça kolaydır. Başvurunun sonuçlanma süresi de yine dakikalar içerisinde yapılmaktadır. Daha önce kredi kartı kullanılmış ve ödemeler yapılmaması dışında kalan durumların neredeyse tamamında, başvurular olumlu sonuçlanır.

Peki, yapılan başvuruların olumlu sonuçlanması hususunda hangi bankalar daha ön plandadır. İşte o bankaların listesi ve sunmuş oldukları limitler;

 Akbank – Eksi 26

Akbanka Eksi 26 isminden anlaşılacağı üzere 26 yaşın altında olan öğrenciler için sunulan kredi kartı türüdür. Akbankın sunduğu öğrenciye kredi kartının limitleri ise 500 TL ile 2 bin TL arasında değişim gösterir. Bu miktarlar başka durumlar olması halinde farklılık gösterebilir. Bankanın sunduğu eksi 26 öğrenciler için talep edilen kredi kartları arasında yer alıyor. İlk olarak masraf alınmasa bile, sonrasında yıllık ve aylık şekilde bazı küçük miktarlı masraflar çıkarabiliyor. Faiz oranları ise öğrencilere kredi kartı sunan bankalar içinde ortalama seviyesine sahiptir.

İlginizi çekebilir: Öğrenciye Kredi Veren Bankalar

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar içerisinde önemli bir yerde bulunan Akbank, pratik olduğundan tercih ediliyor. Öğrenciler başvurularını isterlerse şube aracılığıyla isterlerse internet sayfası üzerinden kolayca yapabilirler. Yapılan başvurunun sonuçlanma süresi ise en fazla 5 dakikadır. Bu süreçte kredi kartının olumlu sonuçlanması durumunda, kredi kartı 1 hafta içerisinde öğrencinin belirttiği adrese posta yoluyla gönderilmektedir.

 TEB – Üniversite TEB

Öğrenciler arasında en çok bilinen kredi kartları arasında Üniversite TEB kredi kartıdır. Bu kartla öğrenciler yaptıkları harcamalarda önemli fırsatlar sağlayabiliyorlar. Bunlardan birisi hafta içi yapılan 50 TL’lik harcamalarda hafta sonu sinema biletlerinde %50 indirim olarak belirtilebilir. Bunun dışında da pek çok fırsat sunulur. TEB tarafından öğrencilere sunulan kredi kartının miktarları ise 500 ile 3 bin TL arasında değişim gösterir. TEB, diğer bankalar göz önünde bulundurulduğunda ortalamanın biraz daha yükseğinde kredi faizlerine sahiptir. Bunun yanında kredi kartının yıllık masrafları da oldukça düşüktür

Öğrencilerin tercih edebileceği bankalar arasında yer alan TEB, öğrenciye kredi kartı konusunda oldukça gelişim göstermiş, pek çok fırsatla öğrencilere avantajlı kredi kartları sunmuştur.

 Garanti Bankası – Bonus Genç

Yıllık masrafların alınmadığı, faiz oranlarının öğrenciler için makul düzeylerde olduğu bankaların sunduğu kredi kartları arasında önde yer alan Garanti, Bonus Genç ile bolca bonuslu alışverişler vaat ediyor. Öyle ki öğrenciler yaptıkları her harcama için ekstra bonus kazanıyor. Garanti bankasının ATM miktarlarının yüksek olması, bankanın daha çok tercih edilmesine neden oluyor. Bu nedenle en çok tercih edilen bankalar arasında bulunan Garanti, öğrenciler için başvuru yapılabilecek bankalar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Öğrenciye kredi kartı başvurusu konusunda öncü bankalar arasında bulunan Garanti, önemli bir yere sahiptir. Garanti Bankasının bu denli popüler olmasının ana nedeni, sunulan hizmetin masraf bakımından düşük olması ve geri ödeme planlarının öğrenciyi zorlamayacak biçimde olmasıdır. Zira öğrenci başvuru yapıp kredi kartını kısa sürede alabilir. Yine ödeme konusunda oldukça uzun sürelerde taksit yapılabilir. Garanti Bankası öğrencilere kredi veren kurumlar içerisinde ilk sıralarda bulunuyor. Sizde kredi kartı başvurusu yapmayı düşünüyorsanız, düşünmeden Garanti Bankasının şubesine giderek veya internet üzerinden kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Gençlere yönelik yaygın kampanyalarıyla bilinen Garanti Bankası, Türkiye’nin en çok tercih edilen bankaları arasında bulunuyor. Sizde Garanti Bankasının sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanmak isterseniz, öğrenciye kredi kartı limitleri konusunda da cömert olan Garanti Bankasını tercih edebilirsiniz. Garanti Bankası, öğrencilere ortalama olarak 500 ile 2000 TL arasında kredi kartı limitleri sunuyor.

 Öğrenciye Kredi Kartı Vakıf Bankası – Like Kart

Ekstrelerin elektronik posta ile alınması halinde yıllık masrafların olmayacağı Like Kart, öğrenciler için en ideal kredi kartları içerisinde bulunuyor. Limiti, taksit seçeneklerinin çokluğu, faiz oranlarının ortalama seviyelerde olması, Vakıf Bankın sunduğu Like Kartın popüler olmasını sağlıyor. Öğrenciler başvurularını yaptıktan yaklaşık 10 gün sonra kredi kartlarını adreslerinden alabilirler. Vakıf Bankası sunmuş olduğu kredi kartıyla öğrenciler için önemli rota bankası halindedir. Sizde başvurularınızı Vakıf Bankasına yapabilir, ihtiyaç duyduğunuz kredi kartına ulaşabilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: Öğrenciye Koşulsuz Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Bankanın harcamadan sonra sunmuş olduğu bonuslar, indirimler Like Kartın daha popüler olmasını sağlıyor. Başvurular öğrenciler tarafından banka şubesine bizzat gidilerek yapılabiliyor. Başvuruda herhangi bir aksilik olmaması, daha önce kredi kartı borçlarının bulunmaması durumunda, olumlu sonuçlanacaktır. Öğrenciye kredi kartı veren bankalar listesinde önemli bir yere sahip olan Vakıfbank, sizin için de önemli avantajlar sağlıyor.

 Öğrenciye kredi

 İşte Üniversiteli – İş Bankası

İşte üniversiteli, İş Bankası tarafından öğrencilere sunulan kredi kartıdır. Limit bakımından herhangi problem olmayan bu kredi kartına başvurunun yapılabilmesi için öğrencinin 18 yaşın üzerinde olması gerekecektir. Yine maksimum üye iş yerlerinde bu kredi kartıyla yapılacak harcamalarda maksipuan kazanma fırsatı bulunuyor. Bu eklenen maksipuan miktarlar daha sonra yine kabul edilen iş yerlerinde harcanabilir. Öğrencilerin genellikle az tercih ettikleri bu kredi kartı, yüksek limitiyle göze çarpıyor. Ancak ödeme planlarında yapılacak ufak bir hata, kredi sicilinin bozulmasına yol açabiliyor. Daha esnek şartlarda kredi kartı başvurusu yapmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

İş Bankasının sunmuş olduğu İşte Üniversiteli kredi kartı başvurusunu yapabilmek için AİDATSIZÜNİK yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numarasını ekleyerek 4402’ye mesaj yollayabilirsiniz. Gönderdiğiniz mesajdan sonra başvurunun tamamlanabilmesi için güncel olacak şekilde öğrenci belgesi talep edilebilir. Öğrenci belgesi hazırlandıktan sonra bankaya gidilerek kredi kartı alınabilir. İş Bankası, İşte Üniversiteli kredi kartıyla yüksek limitlerde kredi sağlayabiliyor. Bu nedenle öğrenciye kredi kartı limitleri denilince akla ilk olarak İşte Üniversiteli kartı geliyor. Sizde başvurunuzu belirttiğimiz şartlarda kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 Yapı Kredi Bankası – Play Kredi Kartı

Yapı Kredi Bankası, öğrenciler için kredi kartı sunma konusunda öncüler arasında yer alıyor. Yüksek limitler, ödeme planlarındaki esnekli Play Kredi Kartının öğrenciler tarafından tercih edilmesinin nedenleri arasında yer alıyor. Bunun yanında bu kredi kartına başvuru yapabilmek için öğrenci olma zorunluluğu bulunmuyor. Öğrencilerin sigortalı işlerde çalışması durumunda Play Kredi Kartına başvuru yapması doğru olacaktır. Çünkü bu kredi kartı hem daha yüksek limitler sunuyor hem de ödeme konusunda kolaylıklar sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan bu kredi kartının alınması ve World üye iş yerlerinde kullanılması halinde, daha sonra üye iş yerlerinde harcanabilen World puanlar kazanılmasını sağlıyor. Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan bu kredi kartına başvuru yapılabilmesi için yapılması gereken bankanın internet sitesine giriş yapılarak başvuru yapmaktır. Bunun dışında bankanın şubesine giderek, kredi kartı başvurusu yapılabilmesi gerekebilecektir. Banka yapılan başvurularda herhangi bir sorun olmaması halinde kredi kartı başvurusunu olumlu olarak değerlendirecektir. Yapı Kredi Bankası tarafından alınan kredi kartının ödemelerinin düzenli olarak yapılması halinde, ilerleyen dönemlerde daha yüksek miktarlı kredi kartı başvurusu yapılabilmesine yardımcı olacaktır.

 Ziraat Bankası – Genç Banka Kartı

Ülkemizde öğrencilere yönelik sunduğu kredi kartlarında en önce gelen bankalar arasında Ziraat Bankası gelir. Ziraat Bankasının öğrenciler arasında bu denli popüler olmasının ana nedeni, hem limitlerinin yüksek olması hem de yaşanabilecek gecikmelerde sorun çıkmamasıdır. Bu nedenle öğrencilerin birçoğunun ilk başvurularını Ziraat Bankasının sunmuş olduğu Genç Banka Kartına yaparlar. Kredi kartı ayrıca herhangi bir masrafı olmadığı gibi çok düşük faizlerle, hatta bazı durumlarda faizsiz olarak sunulabiliyor. Hal böyle olunca, öğrencilerin kredi kartı başvurusu için en çok aradıkları banka Ziraat Bankası oluyor.

Ziraat Bankası, Genç Banka Kartı başvurusu yapabilmek için kişinin 18 ile 26 yaş arasında olması, daha önce yaptığı kredi kartı başvuruları varsa bunların ödeme planlarının zamanında yapılmış olması gerekecektir. Ziraat bankası daha önce kredi kartı başvurusu yapmayan öğrencilere de kredi kartı sunmaktadır. Bu kredi kartı, öğrenciye kredi kartı veren bankalar ve limitleri arasında en çok arananlar arasında bulunuyor. Sizde öğrenciye kredi kartı veren bankalar ve limitleri konusunda daha detaylı bilgi sahibi olmak ve başvurunuzu yapmak isterseniz, banka şubesine giderek işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası yapacağınız öğrenci kredi kartı başvurunuzu çok kısa bir süre içerisinde onaylayacaktır. Bu nedenle istediğiniz limitte Genç Banka Kartınızı anında kullanabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Ziraat Bankasından alacağınız bu Genç Banka Kartının ödeme planlarını doğru şekilde yaparak, zamanında ödemelerinizi gerçekleştirirseniz, kısa süre içerisinde kredi puanlarınız artacağından, yüksek limitlerde kredi başvurularında bulunabileceksiniz. Ziraat Bankası bu açıdan öğrencilere en kolay kredi kartı sunan banka olmanın yanında, kısa sürede kredi notunu yükselten banka olarak bilinmektedir. Ziraat Bankasından alınacak olan öğrenci kredi kartlarının limitleri 500 TL ile 1500 TL arasında değişim gösterir.

Farklı durumlarda olan öğrenciler, Ziraat Bankası kredi karı başvurularında daha yüksek limitli sonuçlar alabilirler. Bunun için size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek başvuru işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ziraat Bankasının sunduğu Genç Banka Kartın herhangi ek masrafı bulunmadığı için en çok tercih edilen öğrenciye kredi kartı veren bankalar ve limitleri arasında yer alıyor.

Öğrenci İçin En Avantajlı Kredi Kartı

Öğrenciler, bankaların ilk olarak hedef potansiyel olarak gördükleri müşterileri arasında bulunuyor. Öyle ki birçok insan öğrencilik döneminde tercih etmiş olduğu bankayla, iş dönemlerinde de çalışıyor. O yüzden tercih edilecek bankanın önemi de artıyor. Bankanın bu kadar önemli olmasının nedeni, sunduğu faizlerin düşüklüğü, limitlerinin ne kadar olduğu gibi durumlarla ilgilidir. Ödeme konusunda bazı esneklikler dışında hemen hemen her banka aynı politikayı sergilemektedir. Öğrenci olup kredi kartı başvurusu yapanlar bu konuda dikkat etmelidirler. Planlarını bankanın sunduğu şartlara göre değil, kendi şartlarına göre yapmalıdırlar.

Öğrenciler yaptıkları kredi kartı başvurularından sonraki süreçte ödeme konusunda sorun yaşamamaları halinde, iş hayatlarında da aynı bankayı tercih ediyorlar. Bu sebeple öğrenci için en avantajlı kredi kartı, oldukça önem taşıyor. Çünkü kredi kartının limiti, gecikmeler yaşanması halinde nelerle karşılaşılacağı gibi durumlar oldukça önemlidir. Öğrenci için en avantajlı kredi kartı, genellikle bankanın sunduğu limitle ilişkilendirilir. Yüksek limitli kredi kartı avantajlı sayıldığından, öğrenciler hemen oraya başvuruda bulunmak istiyorlar. Oysa daha düşük limitli olup, minimum faizlere sahip olan kredi kartları, ödemelerin düzenli olarak yapılması durumunda limit artırımı talebi verilebilirler.

Öğrenci için en avantajlı kredi kartı bulmak, oldukça önem ifade ediyor. Bankanın öğrenci için hangi şartları sunduğu, daha önce kullanan öğrencilerin memnuniyet düzeyleri kredi kartının önemini artırıyor. Öğrencilere sunulan kredi kartları arasında şuanda en popüler olanı, Ziraat Bankası tarafından sunulan Genç Banka Kartı olarak gösterilebilir. Bu kartın avantajlı olmasının sebebi, limitlerinin çok yüksek olması değil, ek masraflarının olmaması, faizlerinin çok düşük seviyelerde olması, öğrenciye yönelik pratik bir kart olması olarak gösterilebilir. Bunun dışında avantajlı kredi kartları da bankalar araştırılarak öğrenilebilir.

Eğer kredi kartı başvurusu yapacak ve kararsız kalıyorsanız, size tavsiyemiz Ziraat Bankasının tercih etmeniz olacaktır.

Limit Belirleme

Öğrencilerin kredi kartı başvurularında ihtiyaç duydukları belgeler kendi kimlik kartları ve öğrenci belgeleridir. Bu belgeler haricinde herhangi bir evrak talep edilmediğinde başvuru pratik olarak, 10 dakika içerisinde tamamlanabiliyor. 10 dakika içerisinde tamamlanan başvuruların sonuçlanma süreleri bankadan bankaya göre değişiklik gösterebilir. Örneğin bazı bankalar başvurularının sonuçlanmasını anında yapabiliyorken, bazılarınınki 10 günü aşabilmektedir.

Kredi kartı başvurularında önemli konuların başında limitlerin nasıl belirlendiği konusudur. Limit, genel anlamda öğrencinin aldığı burs miktarıyla doğru orantılıdır. Yani dolayısıyla yapılan başvuruların çoğunluğunda kredi kartı limitleri standarttır. Ancak öğrencinin herhangi bir yerde sigortalı olarak çalışıyor olması, verilecek olan kredi kartı limitinin artmasında doğrudan etkili olacaktır. Bu durumda normal öğrencilerin alabileceği miktarların çok yukarısında limit alabilirler.

Öğrenci kredi kartı başvurularının limitleri genellikle belli sınırlarla belirlenir. Bu sınırların yukarısına çıkmak ve aşağısında kredi kartı almak pek mümkün olmayacaktır. Bu nedenle başvuru değerlendirilmesi öğrencinin durumuyla alakalıdır. Öğrencinin daha önce aldığı kredi kartı varsa harcamalarını, geri ödeme planları kredi kartlarının olumlu ve yüksek limitli olmasını etkileyecektir. Bunun haricinde limit belirleme tamamen bankanın kontrolüyle gerçekleşir. Öğrencinin belirlenen limitin üstünde kredi kartı alması mümkün olmayacaktır. Öğrenci daha yüksek limitli kredi kartı talep ediyorsa, en az 3 ay boyunca düzenli olarak kredi kartı borçlarını vermesi gerekecektir. 3 aylık süreç sonunda bankaya limit artırımı konusunda tekrar başvuru yapılabilir.

Öğrencilerin Bankalara Kredi Kartı Başvurusu Yapabilmeleri İçin İstenen Şartlar;

Öğrencilerin kredi kartı başvurusu yapabilmeleri için, yazımızın başında da belirttiğimiz gibi çeşitli şartları yerine getirmesi gerekecektir. Bu şartların yerine getirilmemesi halinde, kredi kartı başvurusunun olumsuz sonuçlanması büyük ihtimaldir. Peki, öğrencilerin bankalara kredi kartı başvurusu yapabilmeleri için aranan şartlar nelerdir?

– Öğrencinin 26 yaşından daha büyük olmaması. Öğrenci bu yaşın üzerindeyse ve hala öğrenciyse ne yazık ki kredi kartı başvurusu yapamayacaktır. (Bazı istisnalar hariç)

– Öğrencinin başvuru yaparken yanında mutlaka nüfus cüzdanı, pasaport belgesi veya sürücü belgesinin bulundurması gerekecektir. Bu belgelerin olmaması halinde başvurunun olumsuz sonuçlanması olasıdır.

Kredi kartı başvurusu yapılabilmesi için aranan genel şartlardan birisi olan Türk vatandaşı olmak, öğrencilerin kredi kartı başvurusunu yapabilmesi için de aranan ilk şartlar arasında yer almaktadır.

– Banka tarafından sunulan tüketici sözleşmesi olarak bilinen belgeyi imzalamaktır. Bu belgeyi imzalamayan kişiler öğrencilere verilen kredi kartlarından faydalanamazlar.

– Güncel olacak şekilde öğrenci belgesi. Ancak Açık öğretim okuyan öğrencilerin kredi kartı başvuruları bankaların çoğunluğu tarafından kabul görmemektedir.

Öğrenciler için sunulan kredi kartlarında faiz oranları bir oranla sınırlandırılmıştır. Ancak yine de bazı bankalar yüksek miktarlı faiz miktarları sunarken bazıları daha düşük faiz miktarlı kredi kartları sunarlar. Bunun için yukarıda yer alan bölümü detaylıca okumanızı tavsiye ediyoruz. Faiz miktarları bankanın uyguladığı politikalar gereğince değişim gösterebilir. Bunun yanı sıra belirlenen faizlere ek olarak yıllık masraflar, ek masraflar da bazı bankalar tarafından alınırken, bazı bankalar tarafından talep edilmez. Bu nedenle başvuru yapılırken bu konulara dikkat edilmelidir. Sizde öğrenciye kredi kartı veren bankalar listesine tekrar göz atarak, size en uygun olan bankayı seçebilir, başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çekecek İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz