Öğrenciye Kefilsiz Kredi Kartı Veren Bankalar (5000 TL)

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Öğrenciye kefilsiz kredi kartı veren bankalar, öğrenciye kredi kartı veren bankalar sizin için araştırdık. İşte tüm bankalar…

Öğrencilik dönemi hayatın en güzel dönemlerinden biri olmakla birlikte en parasız olunan dönemlerinden de biridir. Bu nedenle bu dönem de öğrenciler kredi kartı almak ister. Eğer öğrenciye kredi kartı veren bankalar hangileri diye araştırıyor iseniz tüm bankaları sizler için araştırdık. Böyle dönemlerde nakde sıkışan öğrencilerin nakit bulmak için etrafında eş dost yoksa banka vardır. Bankalar öğrencilere değişik kampanyalar düzenleyerek kredi kartı ve kredi ürünlerini kullandırmaktadır. Siz de öğrenciye kredi ve kredi kartı veren bankaları öğrenerek bu bankalara kredi ve kredi kartı için başvuruda bulunabilirsiniz.

Tüm kredi kartı ürünleri için Tıklayın

1. İş Bankası

Her öğrenci iş bankası ile kredi kartı almak ister. İş bankası öğrenciler için sunduğu özel fırsatlardan yararlanarak sizde bir öğrenci kredi kartı alabilirsiniz. Fakat limiti düşüktür. Ama yine de kötü günler için oldukça önemli diyebiliriz.

Hemen İş Bankası Kredi Kartı almak için TIKLAYIN

2. Denizbank

Eğitim Kredisi adı altında öğrencilere kredi veren Denizbank’ın bu kredisine başvurabilmek için buraya tıklayın. Açılan sayfada TC kimlik numaranız ile cep telefon numaranızı girin ve ardından Devam butonuna tıklayın. Telefonunuza bu işlem sonunda bir şifre gelecek ve 3 dakika içinde bu kodu girmeniz istenecektir. Bu koduda girmenizle birlikte başvurunuzu yapacaksanız.

Göz Atabilirsiniz;

3. Garanti Bonus:

Öğrenciye kefilsiz kredi kartı veren önemli bankalardan biridir. Garanti Bonus Genç adı altında öğrencilere kredi kartı ürünlerini kullandırmaktadır. bu kredi kartına internet üzerinden Bonus’un resmi web sitesi aracılığıyla başvuru yapılabilmektedir. Bu başvuru sırasında sizden ad, soyad, TC kimlik numarası ve cep telefon numarası bilgileri istenecektir.

4. Yapı Kredi Play:

Yapı Kredi bankası 18 yaşını doldurmuş olan ve 4 yıllık fakültelerden herhangi birinde okuyan öğrencilere kefilsiz kredi kartı vermektedir. Siz bu şartları sağlıyorsanız 1000TL limite kadar Yapı Kredi Play kredi kartını alabilir ve kullanmaya başlayabilirisiniz. Bu şartı sağlamayan kişiler ise kefil göstermek durumunda kalabilir.

Bu saymış olduğumuz bankalar da kredi kartı ya da kredi başvurusu sırasında tarafınızdan durumunuza göre özellikle de kredi başvurusunda kefil talep edebilir. Böyle bir durumda yapabileceğini en güzel şey anne veya babanızı kefil göstererek kredi ve kredi kartı almaktır. Aksi durumda kredi kartı alabilseniz de muhtemelen kredi alamayacaksınız. Çünkü bankalar da bir noktada kendilerini güvence altına almak için böyle bir uygulama yapmaktadır. Yani temelde banka herhangi bir kişiye kredi vermeden önce gelirinin olmasını ya da üzerinde bir taşınmazın olmasını istemektedir. Eğer bu ikisinden birini sağlamıyorsanız özellikle kredi almanız neredeyse imkansızdır.

Güncelleme: 13.06.2019

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çekecek İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz