OdeaBank 1.29 Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odea Bank 1.90 kredi
Odea Bank 1.90 kredi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Gittikçe büyüyen bankalar arasında yerini alan OdeaBank, müşterilerine sunduğu düşük faizli kredi imkanları ile bilinmektedir. Dijital bankacılık yönü oldukça kuvvetli olan OdeaBank 1.29 kredi oranı ile ihtiyaç, konut ve taşıt kredileri sunuyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak kredi hizmeti veren Odea Bank, bireysel müşterilerin yanı sıra KOBİ ve ticari hizmet veren adreslere sunduğu kredilerle de öne çıkıyor.

Kredi almak isteyenlerin Odea Bank şubelerine giderek başvuruda bulunma imkanı bulunduğu gibi Odea Bank ATM, internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden de kredi başvurusu yapılabilmektedir. Kredi başvurusu yapan müşterilerine kısa sürede dönüş yapan Odea Bank, başvurunun kabul edilmesi halinde Odea Bank hesabına nakit aktarım yapabilmektedir.

Odea Bank kredi başvurusu için kampanya zamanlarından faydalanılabilir. OdeaBank 1.29 kredi oranı ile ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi kullanılabilir. Aylık faiz oranları vade dönemi boyunca sabit tutulan kredi ödemelerinde gelir durumu dikkate alınarak ödeme tabloları oluşturulmaktadır. Kişiler ise gelir durumuna göre ödeme yapmaktadır.

OdeaBank 1.29 kredi oranı ile kredi hesaplamak için Buradan da kredi hesaplama sayfamıza giderek en uygun krediyi bulabilirsiniz.

Odea Bank İhtiyaç Kredisi- %1,59

Eğitim, düğün masrafları, sağlık, seyahat, tatil, bayram harcamaları gibi çeşitli nedenlere bağlı olarak nakit ihtiyacı olanlara ihtiyaç kredisi sunan Odea Bank, %1,59 kredi faizi sunmaktadır. En fazla 60 aylık vade seçeneği bulunan Odea Bank’ta maksimum 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanılabilmektedir.

İhtiyaç kredisi alacak olan kişilerden sadece nüfus cüzdanı isteyen Odea Bank, kredi vereceği kişileri değerlendirirken;

 • 18 yaşını doldurmuş olmasına
 • Gelirini resmi olarak belgelendirebilir olmasına
 • Kredi notunun istenen kriterlere sahip olup olmadığına bakmaktadır.

İhtiyaç kredisinde Nakit Hazır ve Bireysel Finansman Desteği olmak üzere iki seçenek sunan Odea Bank, çeşitli nedenlere bağlı olarak kişileri değerlendirirken kefil ya da ek belge isteyebilmektedir. Piyasa genelindeki ihtiyaç kredisi faizlerinden daha yüksek faiz oranları sunan Odea Bank piyasa verilerinin biraz üzerindedir. Bu nedenle araştırma yaparak kredi kullanmak daha avantajlı olacaktır.

Odea Bank Konut Kredisi- %1.29

Odea Bank maksimum 120 ay yani 10 yıl vade seçeneği ile ev sahibi olmak isteyenlere %1.29 oranında faiz uygulayarak kredi vermektedir. Konut kredisi almak isteyenlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak Odea Bank tarafından;

 • Odea Mortgage
 • Ödeme Planını Kendin Belirle Mortgage
 • İndirimli Mortgage
 • Transfer Mortgage
 • Merdiven Mortgage
 • Ara Ödemeli Mortgage
 • Ödemeye Geç Başla Mortgage
 • Masraflar Dahil Konut Kredisi
 • Ev Değiştirenlere Mortgage
 • Yurt Dışı Yerleşiklere Mortgage gibi farklı konut kredisi seçenekleri sunulabilmektedir.

Göz atabilirsiniz: Fibabanka Kredi Faizi Oranları

Odea Bank konut kredisi almak isteyen kişilerden şu belgeleri talep etmektedir:

 • Nüfus cüzdanı
 • Gelir durumunu gösteren belge
 • Son 3 aylık döneme ait başvuruyu yapan kişinin adına hazırlanmış elektrik, su ve ya doğalgaz faturası
 • Satın alınacak olan konutun tapusunun fotokopisi

Banka çeşitli durumlarda ek belgeler talep edebilmektedir.

Piyasa genelindeki konut kredisi faizleri incelendiğinde Odea Bank tarafından sunulan kredi faiz oranları oldukça yüksek görülmektedir. Bu nedenle kredi alacak kişilerin diğer bankalar il karşılaştırma yapması gerekecektir.

Odea Bank Taşıt Kredisi- %1,48

Odea Bank 0 ve ikinci el araç almak isteyenler için %1,48 oranında faiz uygulaması ile taşıt kredisi sunmaktadır. Maksimum 500.000 TL’ye kadar kredi alınabilen taşıt kredisinde maksimum 48 ay vade seçeneği bulunmaktadır. 120.000 TL tutarında olan araçlar için banka tarafından vade miktarı 60 aya kadar çıkarılmaktadır.

Bütçeye özel ödeme imkanları sunulan taşıt kredisinde 100.000 TL ve altı olan araçlar için banka tarafından %70 oranında kredi verilebilmektedir. 100.000 TL üzeri olan araçların toplam tutarının ise %50’si kadar kredi verilebilmektedir.

Sıfır araç alımında aracın proforma faturasındaki rakamlar dikkate alınırken ikinci el araç alımında ise aracın Kasko bedeli dikkate alınarak kredi verilmektedir. 18 yaşını doldurmuş ve gelirini belgelendirebilen kişilere kredi verilmektedir. Alınan araç banka tarafından rehin tahsis edilir. Araç kredisi alacak olan kişilerin araçlarına Kasko Sigortası yaptırması da istenenler arasında bulunmaktadır.

Buradan Kredi Başvurusu sayfamıza Ulaşabilirsiniz.

Taşıt kredisi alacak kişiler için Odea Bank tarafından sunulan Sadece Faiz Ödemeli Taşıt Kredisi bulunmaktadır. Bu krediye göre kişilere sunulan taşıt kredisinde ilk aylar sadece araç için talep edilen faiz oranları ödenir. Daha sonraki ödemelerde ise aracın asıl ana parasının ödemeleri yapılır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz