Odeabank İnternet Bankacılığı Şifre Alma – Resimli

Odeabank internet bankacılığı şifre alma
Odeabank internet bankacılığı şifre alma

Odeabank internet bankacılığı (şubesi) üzerinden birçok bankacılık işlemini bir kaç tık ile yapabileceğinizi biliyor musunuz? Eğer Odeabank’ta bir hesabınız varsa siz de Odeabank internet bankacılığı şifresi alarak internet bankacılığına giriş yapabilir ve sonrasında da birçok bankacılık işlemini banka şubesine gitmeye gerek kalmadan halledebilirsiniz. Detaylı olarak Odeabank internet bankacılığı şifre alma inceleyecek olursak;

Odeabank İnternet Bankacılığı Şifre Alma Nasıl Yapılır?

1. Odeabank resmi web sitesine giriş yapın.

odeabank-internet sitesi-giris.jpg

2. Sağ kısımda bulunan İnternet Şubesi seçeneğine tıklayın. Bu kısma tıkladığınızda yeni bir pencerede internet şubesine giriş yapmak ve İnternet bankacılığı şifresini almak için ilgili sayfa açılacaktır.

odeabank-internet-subesi-giris.jpg

3. Giriş butonunun hemen altında yer alan Kullanıcı adımı unuttum / bilmiyorum seçeneğine tıklayın. Bu kısma tıklandığında Banka veya kredi kartı no, kart şifresi ve doğum tarihinizi girmenizi isteyecek bir ekran açılacaktır.

odeabank-internet-subesi-sifremi-unuttum.jpg

4. Kredi kartı veya banka kartı no, kart şifresi ve doğum tarihinizi girin. Kredi kartı veya banka kartı numarası 16 haneli kartınızda yer alan bir numaradır. Bu bilgileri girdikten sonra Giriş butonuna basın.

Göz Atabilirsiniz;

odeabank-internet-subesi-sifre-alma-bilgileri-girme.png

5. İnternet bankacılığı şifresini oluşturun. Bu işlemle aynı zamanda İnternet bankacılığı şifresini yenileyebilmektesiniz.

Herhangi bir sorun oluştuğu durumda 444 8 444 Odeabank telefon bankacılığını arayarak oluşan durum hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra hesabınızla ilgili ayarlamalar yapabilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: OdeaBank 1.90 Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İlginizi çekebilir: Odeabank Bankamatikte Param Kaldı, Ne Yapmalıyım?

Güncelleme : 23.08.2019

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çekecek İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz