NFT Fiyatı Ne Kadar, 1 NFT Kaç TL, NFT Dolar Değeri Nedir?

NFT Token Nasıl Alınır?
NFT Token Nasıl Alınır?

Makalenin İçerisinde Neler Var?

NFT coin hangi borsada bu coine yatırım yapmak isteyen birçok yatırımcının dikkatini çekmektedir. Bu coin günümüzde birçok farklı sistem üzerinden işlem görmektedir.

NFT protokolü karşılıksız token olup, varlık sınıfını desteklemek üzere merkezi olmayan değişim altyapısını sağlamaktadır. Bunlar oyun içi varlıkları, fiziksel sanat ürünleri, gayrimenkuller, dijital sanat ürünlerinin mülkiyetini temsil etmeye yardım sağlar.

Bunun yanı sıra onların mülkiyetini de oluşturmaktadır. NFT topluluğunun gelişen gereksinimlerine uyum sağlamakta olup, merkezi olmayan bir organizasyondur. İşbirliğine davet etmekte olup, topluluğun, endüstri katılımcılarının girdilerinden yararlanmayı amaçlamaktadır.

NFT Fiyatı Ne Kadar?

NFT coin tıpkı diğer coinlerde olduğu gibi fiyat bakımından değişiklik arz etmektedir. Bu nednele düzenli olarak incelemek gerekir. NFT fiyatları Türk lirası bazında incelendiğinde, anlık olarak 2.28 Türk lirası üzerinden işlem gördüğü anlaşılmaktadır. Piyasada güncel olarak 36.863.404.00 dolaşan arzı bulunmaktadır.

Son 24 saatte 485.894 Türk lirası işlem hacmine ulaşmış olup piyasa üzerindeki değeri 83.968.995 liradır.1 NFT kaç dolar da anlık olarak değişmektedir. Güncel olarak 0.0000029716 Amerikan dolarıdır.

NFT Fiyatı Ne Kadar, 1 NFT Kaç TL, NFT Dolar Değeri Nedir?
NFT Fiyatı Ne Kadar, 1 NFT Kaç TL, NFT Dolar Değeri Nedir?

NFT Kurucuları Kimlerdir?

NFT coin grafik anlık olarak değiştiği için üzerine yatırım yapmak isteyenlerin düzenli olarak incelemesi gerekir. Projenin kurucu geliştiricisi Joseph Fiscella’dır. Tilo Ochotta Blockchain mimarı olup; Frontend mühendisliği yöneticisi Remon Nashid’dir.

Toplum ve ürün müdürlüğünü Jake Cox’un yaptığı NFT’nin geliştirme ortağı Blockparty’dir. Ray Engelking Blockchain ve Web3 geliştici olup, Luke Wagman katılımcı ve token tanışmanıdır.

NFT Coin Hangi Borsalarda?

NFT’lerin oluşturulabileceği, satın alınabileceği ve satılabileceği birçok borsa vardır. Her geçen gün bunlara yenisi eklenmesine neden olmaktadır. NFT Coin hangi borsalarda için tercihlerinizden biri Binance olmaktadır. Ancak bunun haricinde Opensea, Rarible gibi seçenekler de bulunmaktadır.

Hangi borsa üzerinden işlem yapmak isterseniz isteyin, öncelikle buraya kayıt olmanız gerekir. Ardından da cüzdanınıza kripto para doldurmanız gerekir. Drop şeklinde verilmeleri nedeniyle kısa sürede tükenebilmektedir. Eğer tüm işlemleri Drop tarihinden önce yaparsanız, kısa sürede işlem yapabilirsiniz.

NFT Coin Projeleri Neler?

Eğer oynadıkça NFT kazanabileceğiniz Kripto Gaming projeleri arıyorsanız, bunun için de bir takım seçenekleriniz vardır. Bunlar siz oynadıkça token ya da coin kazandırmakta olup büyük bir popülerlik taşımaktadır.

Bunun için tercih edebileceğiniz birçok seçenek vardır. Bunlardan bazıları ana hatlarıyla şu şekilde verilebilir;

 1. Axie Infinity
 2. Star Atlas
 3. Decentraland
 4. The Sandbox
 5. Ulluvium
 6. Alien Worlds
 7. TownStar
 8. My Neighbor Alice
 9. MIR4
 10. Metamon Island
 11. Super Galactic
 12. MoMo Block Brawler
 13. Mines of Dalarnia

NFT coin nereden alınır için piyasaları değerlendirmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra bu seçenekleri kullanarak token, coin elde edilebilir. Ancak öncesinde emin olmanız, kişisel bir değerlendirme yapmanız gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz