Mutluparam’ın Yeni Adı Alternatif Bank Dijital

Mutluparam'ın Yeni Adı Alternatif Bank Dijital
Mutluparam'ın Yeni Adı Alternatif Bank Dijital

Finansbank’ın Enpara hizmeti gibi Alternatif Bank’ın da Mutluparam ismiyle şubesiz dijital bankacılık hizmeti bulunmaktadır. 30 Mayıs 2015 tarihinde Alternatif Bank tarafından yapılan açıklama neticesinde Alternatif Bank şubesiz bankacılık hizmeti olan Mutluparam isim değişikliğine gitmiş ve bundan sonraki süreçte Alternatif Bank Dijital olarak adlandırılma kararı alınmıştır.

Alternatif Bank Dijital’e nasıl erişilir?

mutluparam.com resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilen hizmetler Alternatif Bank isim değişikliğinden sonra dijital.alternatifbank.com.tr resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecektir. Siz mutluparam sitesine girseniz bile Alternatif Bank Dijital resmi web sayfasına yönlendirileceksiniz.

Göz atabilirsiniz: Akbank Kredi Almak İçin Gereken Şartlar

Alternatif Bank müşteri olup mutluparam sitesi üzerinden giriş yapan kullanıcılar yine Alternatif Bank Dijital web sitesi üzerinden aynı kullanıcı adı ve şifreyle internet bankacılığına giriş yapabileceklerdir. Multluparam şubesiz dijital bankacılık müşterisiyseniz yine Alternatif BankDijital üzerinden mutluparam üzerinden yapabildiğiniz tüm internet bankacılığı işlemlerini yapabilirsiniz.

Mutluparam adı altında mevduat hesaplarına %11 faiz uygulayan Alternatif Bank isim değişikliğiyle birlikte mevduat hesabı faiz oranını %12‘ye yükseltti. Alternatif Bank Dijital ile EFT, havale gibi bankacılık işlemleri yapılırken tarafınızdan herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bu şubesiz dijital bankacılık anlayışının en büyük getirisidir. Bunun yanında internet üzerinden dilerseniz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek kalmaksızın birçok işlemi birkaç tıklama işlemiyle yapmanız mümkün.

İlginizi çekebilir: Akbank Kredi Nasıl Çekilir?

Gittikçe popüler hale gelen şubesiz ve masrafsız dijital bankacılık işlemleri internet şubesini aktif olarak kullanan müşteriler için oldukça tercih edilen bir bankacılık hizmeti haline gelmektedir. Dilerseniz şubesiz ve masrafsız bankacılık için alternatifler yazısını okuyabilir ve bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Göz Atabilirsiniz;

Alternatif Bank isim değişikliğinden sonra Mutluparam müşterilerine aşağıda yer alan metindeki mesajı ileterek değişikliği resmi olarak bildirmiştir:

Değerli Müşterimiz;

30 Mayıs 2015 tarihinden itibaren Mutluparam artık sizlere “Alternatif Bank Dijital” adıyla hizmet verecek.

Bu tarihten itibaren, daha önce Mutluparam için kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile www.alternatifbank.com.tr adresinden ulaşacağınız Bireysel İnternet Bankacılığı’nda işlem yapmaya devam edebilirsiniz.

Daha önce Mutluparam’da ücretsiz olarak yaptığınız Havale ve EFT işlemlerini Alternatif Bank İnternet Şubesi‘nde de ücretsiz olarak yapabileceksiniz.

Mutluparam’da sizlere sunulan avantajlı mevduat faiz oranlarımızdan Alternatif Bank İnternet Şubesi’nde de aynı şekilde yararlanabileceksiniz.

Her türlü sorunuz için 444 00 55 Alternatif Bank Çağrı Merkezi’nden bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

  1. https://www.kredivepara.com/kredi-kartini-internet-alisverisine-acma/
  2. https://www.kredivepara.com/ihtiyac-kredisi-faiz-oranlari/
  3. https://www.kredivepara.com/guncel-arac-kredileri-faiz-oranlari/
  4. https://www.kredivepara.com/nexo-io-nedir-guvenilir-mi-coinde-kredi-veren-sirket/
  5. https://www.kredivepara.com/havale-ve-eft-nedir/

 

Güncelleme: 17.10.2019

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz