Kredi ve Para

Mutluparam’ın yeni adı ABank Dijital

Mutluparam’ın yeni adı ABank Dijital

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Finansbank’ın Enpara hizmeti gibi Abank’ın da Mutluparam ismiyle şubesiz dijital bankacılık hizmeti bulunmaktadır. 30 Mayıs 2015 tarihinde ABank tarafından yapılan açıklama neticesinde Abank şubesiz bankacılık hizmeti olan Mutluparam isim değişikliğine gitmiş ve bundan sonraki süreçte ABank Dijital olarak adlandırılma kararı alınmıştır.

 

 

Abank Dijital’e nasıl erişilir?

mutluparam.com resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilen hizmetler ABank Dijital isim değişikliğinden sonra dijital.abank.com.tr resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecektir. Siz mutluparam sitesine girseniz bile Abank Dijital resmi web sayfasına yönlendirileceksiniz.

ABank müşteri olup mutluparam sitesi üzerinden giriş yapan kullanıcılar yine Abank Dijital web sitesi üzerinden aynı kullanıcı adı ve şifreyle internet bankacılığına giriş yapabileceklerdir. Multluparam şubesiz dijital bankacılık müşterisiyseniz yine ABank Dijital üzerinden mutluparam üzerinden yapabildiğiniz tüm internet bankacılığı işlemlerini yapabilirsiniz.

Mutluparam adı altında mevduat hesaplarına %11 faiz uygulayan ABank isim değişikliğiyle birlikte mevduat hesabı faiz oranını %12‘ye yükseltti. ABank Dijital ile EFT, havale gibi bankacılık işlemleri yapılırken tarafınızdan herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bu şubesiz dijital bankacılık anlayışının en büyük getirisidir. Bunun yanında internet üzerinden dilerseniz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek kalmaksızın birçok işlemi birkaç tıklama işlemiyle yapmanız mümkün.

Gittikçe popüler hale gelen şubesiz ve masrafsız dijital bankacılık işlemleri internet şubesini aktif olarak kullanan müşteriler için oldukça tercih edilen bir bankacılık hizmeti haline gelmektedir. Dilerseniz şubesiz ve masrafsız bankacılık için alternatifler yazısını okuyabilir ve bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

ABank isim değişikliğinden sonra Mutluparam müşterilerine aşağıda yer alan metindeki mesajı ileterek değişikliği resmi olarak bildirmiştir:

Değerli Müşterimiz;

30 Mayıs 2015 tarihinden itibaren Mutluparam artık sizlere “ABank Dijital” adıyla hizmet verecek.

Bu tarihten itibaren, daha önce Mutluparam için kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile www.abank.com.tradresinden ulaşacağınız Bireysel İnternet Bankacılığı’nda işlem yapmaya devam edebilirsiniz.

Daha önce Mutluparam’da ücretsiz olarak yaptığınız Havale ve EFT işlemlerini ABank İnternet Şubesi‘nde de ücretsiz olarak yapabileceksiniz.

Mutluparam’da sizlere sunulan avantajlı mevduat faiz oranlarımızdan ABank İnternet Şubesi’nde de aynı şekilde yararlanabileceksiniz.

Her türlü sorunuz için 444 00 55 ABank Çağrı Merkezi’nden bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

 

Kaynak:

https://dijital.abank.com.tr/


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.