Multinet Gift Geçen Marketler, Restoranlar Nerelerde?

Multinet Gift Geçen Marketler
Multinet Gift Geçen Marketler

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Multinet gift geçen marketler nerelerdedir? Multinet kullanımını hangi marketlerden yapabilirim? Multinet ülkemize tüm dünyada uygulanan firma çalışanları için verilen personellerin maaş harici harcamalarını sağlayan bir karttır. Genel olarak yemek kartı olarak bilinse de artık bu kart ile alışveriş bile yapabiliyorsunuz. Multinet gift geçen yerleri öğrenmek için bu kartın mobil uygulaması olan MultiPAY uygulamasını indirip size en yakın olan Multinet geçen yerleri sırasıyla listelenmiş olarak görebilirsiniz.

  • Multinet Geçen Yerler Ankara Marketler ve İş yerleri Yazıya Git
  • Multinet Bakiye Yükseltme Hilesi Var mı? Yazıya Git
  • Multinet Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır? Yazıya Git
  • Sodexo Gift Pass Nedir? Kullanımı Nasıl Olur? Yazıya Git
  • Ticket Geçen Yerler ve Marketler Yazıya Git

İşyeri sahipleri personellerin yemek masraflarını multinete yükler ve aylık olarak bu yüklemeyi yapar. Bu kartı sadece yemek masrafları için değil artık alışveriş yapmak içinde kullanılmaktadır. Şimdi sizlere bu kartı nerede kullanabilirsiniz bunun bilgilerini verelim.

Multinet Kullanılan Yerler Neresidir?

Multinet kartınıza şirketiniz tarafından bakiye yüklenir. Bu bakiyeyi uygulamadan öğrenebilirsiniz. Kartınızdaki bu bakiyeleri sadece yemek için değil istediğiniz yerden alışveriş yaparak da harcayabilirsiniz. Bu harcamaları çevrenizdeki kafelerde, yemek yerlerinde, mağazalarda, otel ve konaklamalarda, teknolojik ürün satan yerlerde, benzin istasyonlarında yapabilirsiniz. Bu yerleri en kolay şekilde yazımızın başında da dediğimiz gibi uygulamasını indirerek öğrenebilirsiniz.

Multinet kazandığınız giftleri de bu üye işyerlerinde kullanabilirsiniz. Multinet kartlar aylık olarak şirketiniz tarafından yüklendiği için siz bu kartları sadece harcamasında kullanabilirsiniz. Kendiniz para yükleyemezsiniz. Ayrıca aylık olarak da harcama yapmanız gerekiyor.

Multinet ile ilgili herhangi bir sorununuz olursa Multinet Müşteri Hizmetleri ile Whatsapp ve ya telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Multinet Kart Kullanımı

Bir iş yerinde çalıştığınız zaman o iş yeri size yemek parası için elden nakit vermemektedir. Bu sebeple multinet kart verirler. Aylık yemek masrafınız neyse o karta maaş aldığınız zaman yüklenir. Bu durumda o yüklenen parayla sizlerde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bu kartı kullanıyorsanız ve avantajlardan yararlanmak istiyorsanız kartın mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Örneğin bu uygulamayı açtığınızda bir restorandan yemek yerden eğer o restoranda Bugün Buradayım etiketi yaparsanız Tatlı para kazanabilirsiniz. 1 tatlıpara 1 TL bakiye oluyor. Bu şekilde biriktirdiğinizde tatlı paraları daha sonra da alışverişlerinizde multinet geçen yerlerde kullanabilirsiniz. Ayrıca bazı restoranlar 10 TL üzeri yaptığınız harcamalarda da harcamalarınıza göre tatlı para vermektedir. Eğer sürekli olarak tatlıpara promosyonunu kazanıyorsanız sistem size ayrıca da bu paranın kazandığınız kadar katlarından hediye edecektir. Bu yüzden ben buradayım yapmayı ihmal etmeyiniz.

Göz Atabilirsiniz:

Multinet Başvurusu Nasıl Yapılır? Nasıl İptal Olur?

Multinet başvurusunu şahıs olarak yapamazsınız. Bu firma ile şirketinizin bir sözleşmesi olması gerekiyor. Şirket sizin kişisel bilgilerinizi girdikten sonra kart çıkartılır ve o kartı kullanmaya başlarsınız. Yeni çalışan birisi işe başladığında şirketin muhasebe departmanı bu işle ilgilenir ve size kart başvurusu yapar.

Eğer bu kartı iptal ettirmek istiyorsanız da işten çıkmanız gerekiyor. Çünkü nasıl başvuru işlemlerini şahıslar yapamıyorsa, multinet iptal işlemlerini de şahıslar yapamamaktadır. Şirket yetkilisi siz işten çıktığınızda Multinet sisteminden sizin kartınızı iptal edecektir. Eğer içinde bakiye kalırsa da bu bakiye iptal olduğu için kullanılmayacaktır.

Multinet Gift Geçen Yerler

Multinet üzerinden kazandığınız giftleri ve içinde olan parayı sadece üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Mutlinet kartını akaryakıt alımı için kullanacaksanız bu işlem sadece şirket sahibi veya taşıt tanıma cihazları olan araçlar tarafından yapılmaktadır. Akaryakıt alımlarında gift ve paranızı kullanamazsınız. Multinet gift kullanımları için size yakın olan yerleri il ilçe ve mahalle olarak aramak istiyorsanız tıklayınız.

Kartımla MultiGift Noktalarından Alışveriş Yapabilir miyim?

Multigift kart hediye kartı olarak bilinmektedir. Firmaların çalışanlarına verdikleri bu hediye kartını ayrı olarak alabilirsiniz. Bu kartlar çalışan kartı, sadakat kartı, sosyal yardım kartı olarak verilir. MultiGift noktalarından harcama yapmak istiyorsanız şirketinizin MultifGift anlaşması olması gerekiyor. Eğer anlaşma yoksa siz bu harcamaları yapamazsınız.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

  1. https://www.kredivepara.com/sodexo-gift-pass-nedir-kullanimi-nasil-olur/
  2. https://www.kredivepara.com/sodexo-bakiye-sorgulama-nasil-olur/
  3. https://www.kredivepara.com/sodexo-gecen-yerler-ve-marketler/
  4. https://www.kredivepara.com/multinet-gecen-yerler-istanbul/
  5. https://www.kredivepara.com/multinet-gecen-yerler-ankara-marketler-ve-is-yerleri/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz