Multinet Geçen Yerler ve Multinet Geçen Marketler?

Multinet Geçen Yerler ve Multinet Geçen Marketler
Multinet Geçen Yerler ve Multinet Geçen Marketler

Multinet, 1999 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Tarihçesine göz attığımız zaman 2010 yılına kadar hediye için Gift Card, akaryakıt harcamaları için Petronet, gezi ve otel konaklamaları için Otelnet, araç kiralama işlemleri için ise Multicar ile büyümüş bir şirkettir. Bu yıldan sonra ise Fransızların dev şirketi olan Groupe Up’a satılmıştır. 2013 yılında iş yerlerine satın alma çözümlerini sunan Multi Avantaj ve akıllı telefonlara giriş yapmış olan Multimobil uygulaması sayesinde Multinet geçen yerler ülkemizde epey fazla bir şekilde çoğalmıştır.

  • Multinet Geçen Yerler Ankara Marketler ve İş yerleri Yazıya Git
  • Multinet Bakiye Yükseltme Hilesi Var mı? Yazıya Git
  • Multinet Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır? Yazıya Git
  • Sodexo Gift Pass Nedir? Kullanımı Nasıl Olur? Yazıya Git
  • Ticket Geçen Yerler ve Marketler Yazıya Git

Multinet Nedir?

Multinet kurumsal firmaların çalışanlarına sunduğu bir karttır. İşverenler bu karta aylık olarak yüklemelerini yaparlar. Çalışanlar ise Multinet kart sayesinde ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Bir restoran da yemek yiyebilir, bir kafede çay/kahve içebilir veyahut isterlerse de market alışverişlerinde kullanabilirler.

Multinet, Türkiye’de çok geniş bir hizmet ağıyla çalışmaktadır. İşveren firmalara vergi kolaylığı sunmaktadır. Bu sayede firmalar, çalışanların yemek giderlerinde büyük bir kar sağlamaktadırlar. Böylelikle çalışanlar eski işyerlerinde olduğu gibi menüde ne çıkarsa onu yemek zorunda kalmayıp, dilediği yemekleri avantajlı puan fırsatlarıyla birlikte tüketebilirler.

Multinet Nasıl Kullanılır?

Multinet karta sahip olmak için öncelikle kurumsal bir firmada çalışıyor olmanız ve çalıştığınız iş yerinde yetkili olan kişilerle birlikte gerekli evrakları tamamlamanızla başlıyor. Daha sonra bunu internet yoluyla basit bir hale getirebiliyoruz. Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan önce MultiPay’e üye oluyoruz. Ardından MultiPay’in bizlere sunduğu akıllı tavsiye sisteminden yararlanıyoruz.  Uygulama üzerinden gideceğimiz restoranı seçip ‘’Bugün Buradayım’’ sekmesine basarak Tatlı Para kampanyasına katılabiliyoruz. Tatlı Para ülkemiz genelinde binlerce anlaşmalı olan yerlerden kazanabileceğimiz bir hediyedir. Direkt olarak Multinet hesabınıza geçer ve bu gerçek bir hediye paradır. 1 Tatlı Para, 1 Türk Lirası’na eşittir. Kazandığınız hediyeler sayesinde Türkiye’de bulunan 40000 market ve restoran gibi anlaşmalı işyerlerinde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Göz Atabilirsiniz:

Multinet Tatlı Para Sistemiyle Nasıl Daha Fazla Hediye Kazanılır?

Hiç şüphesiz günümüz geçim şartlarını da göz önünde bulundurunca hepimiz bir yerlerden bir şeyler kısmak zorunda hissederiz kendimizi. Çalıştığımız iş yerinde yiyebileceğimiz bir öğle yemeğinde vereceğimiz paradan biraz daha fazla kısmak isteriz. Bunun yerine Multinet kartından kazanacağımız Tatlı Para hediyeleri sayesinde hem paramız cebinde kalacak hem de karnımızı rahatça doyurabileceğiz. Multinet kartımızın bize sunacağı hediyelerden bahsettiğimiz zaman akla ilk olarak kampanyalı Multinet üye noktaları geliyor. Bu kampanyalı üye noktalarında 10 Türk Lirası ve üzeri harcamalarımızda ilk harcamamıza %5, ikinci harcamamıza %10 ve üçüncü harcamamıza %15 Tatlı Para kazanabiliyoruz. Bu restoranların bazılarının kampanyaları değişiklik gösterebiliyor. Örneğin bazılarında %10, %15 ve %20 olabiliyor.

Multinet ile ilgili herhangi bir sorununuz olursa Multinet Müşteri Hizmetleri ile Whatsapp veya telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Multinet kart bize keşif kampanyası diye bir güzellik daha sunuyor. Toplam 5 tane farklı kampanyalı noktadan Tatlı Para kazanabilirsek, sistem bize otomatik olarak ekstra 15 Türk Lirası değerinde Tatlı Para hediye ediyor. Belirttiğim bu kampanyaların dışında ayrıca segment kampanyaları da katılıp, ayda 4-5 kez 5 Türk Lirası daha Tatlı Para kazanabilmemiz mümkün olabiliyor. Kısacan belirteceksek eğer; parantez noktaları diye tabir edilen yerlerden ne kadar çok harcama yaparsak, o kadar fazla Multinet hediyesi kazanıyoruz.

Basit bir harcama ile Multinet ile aylık ne kadar fazla para kazanabileceğimizi görelim:

İzin günlerini çıkarak aylık 22 iş gününü kenara koyalım. Günlük 17 Türk Lirası yemek harcaması yaptığımızı varsayalım. 374 Türk Lirası edecektir. Şimdi gelelim Tatlı Para kazanabileceğimiz hediyelere;  5 tane farklı parantez noktası seçip yapılan harcamalardan 15 Türk Lirası hediyemizi cepte düşünelim. Artı olarak segment kampanyasından 7,10 veya 15 Tatlı Para kazanımında + 5 Tatlı Para hediye kazanıyoruz. Aylık getiri hesabımızı 7 kazanç, yani en minimumundan hesaplayacak olursak elimize geçen parantez ile birlikte toplam rakam 412 Türk Lirası ediyor. Dilediğiniz gibi ister bir öğünde yediğiniz yemeği arttırabilir, isterseniz de büyük bir marketten ev alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Multinet Geçen Yerler Nereleridir?

Multinet büyük marketler ve restoranlar haricinde aklımıza gelebilecek pek çok yerde geçerlidir. Örneğin çevrenizde bulunan bir kafede Multinet ile harcama yapabilirsiniz. Bir akaryakıt istasyonunda aracınıza benzin doldurabilir, içerisinde bulunan marketinden ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Akşamüzeri bir teknoloji ve elektronik mağazasına gidip alışveriş yaptınız, kartınızı kullanabilirsiniz. Hafta sonu için bir tatil yerine gittiniz. Konaklama için de Multinet kartı kullanabilir, tatil keyfinize rahatlıkla devam edebilirsiniz. Eğer Multinet nerelerde geçiyor diye merak ediyorsanız, bir tıkla mobil uygulaması sayesinde çevrenizde bulunan en yakın yerleri bulabilirsiniz.

İstanbul’da Multinet’in Geçerli Olduğu Yerler Nereleridir?

Multinet’in ülkemizde çok geniş bir ağa sahip olduğunu söylemiştik. Tabii ki Anadolu’nun küçük bir şehrine göre İstanbul’da kullanımı epey artmış durumdadır. Çok fazla iş olanağının bulunması, sanayisinin gelişmiş olması, sektörün geniş olması ve vergisinin düşük olması başlıca sebeplerindendir. İstanbul gibi milyonlarca insanın yaşadığı bir şehirde bulunan Multinet geçerli yerleri tek tek saymamız mümkün değildir. Ancak Multinet yine bizlere bir kolaylık sunuyor. Biraz sonra aşağıda vereceğim link sayesinde en yakın geçerli nokta anında ulaşabileceksiniz. Yiyecek-içecek, akaryakıt istasyonları, konaklama alanları ve Multinet Gift gibi seçenekleri bu link üzerinden bulabilirsiniz. Ayrıca altta bulunan link sayesinde İstanbul’da bulunduğunuz ilçeyi, hatta daha derin aramak isterseniz bulunduğunuz mahalleyi girerek Multinet geçen noktalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Detaylı İstanbul Yazımız: Multinet Geçen Yerler İstanbul Marketler ve İş Yerleri

Ankara’da Multinet Geçen Yerler Nereleridir?

İstanbul’dan sonra Multinet’in yaygın olarak kullanıldığı yerlerin başında başkent şehrimiz Ankara gelmektedir. Telefonumuzdan, tabletimizden veyahut bilgisayarımızdan geçerli linkle tıklayarak kolaylıkla Multinet noktasına ulaşabilmemiz mümkündür. Ankara’nın tüm genel şehir noktalarına, ilçelerine ve mahallelerine aşağıdaki linkten kolaylıkla ulaşabilir, harcamalarınızı yapabilirsiniz.

Detaylı Ankara Yazımız: Multinet Geçen Yerler Ankara Marketler ve İş yerleri

İzmir’de Multinet Geçen Yerler Nereleridir?

Multinet tıpkı diğer büyük şehirlerimizde anlattığımız gibi güzel şehrimiz İzmir’de de yaygın olarak kullanılmaktadır. Genellikle yeme içme alanlarında, kafelerde, marketlerde ve giyim alanlarında çok fazla kullanıldığını görebiliriz. İzmir’in çok fazla meşhur yiyeceği bulunduğundan en çok gıda sektöründe kullanıldığını söyleyebilmemiz mümkündür. Neredeyse tüm gıda işi yapan firma ve dükkânlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İzmir için geçerli Multinet noktalarını öğrenebilmek için aşağıda vereceğim linke tıklamanız yeterlidir.

Detaylı İzmir Yazımız: Multinet Geçen Yerler İzmir Marketler ve İş Yerleri

Multinet Geçen Marketler Nereleridir?

Multinet kullanan işverenler yemek fişi gibi ilkel yollardan kurtularak bu akıllı kartla tanışmışlardır. Çalışanlar sadece çalıştıkları yerde değil, büyük marketlerde de bu Multinet kart sayesinde alışveriş yapabilirler. Öncelikle söylemeliyim ki, aklınıza gelebilecek tüm büyük kurumsal marketlerde Multinet kart ile alışveriş yapabilirsiniz. CarrefourSA, Migros, Özdilek, Kipa, Metro Market, Tansaş, Real, Bim, A101, Şok gibi daha aklımıza gelmeyen birçok öncü firma Multinet ile anlaşma sağlamıştır.

Petronet unvanı sayesinde öncelik Shell olmak üzere çeşitli benzin istasyonlarından da alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Sodexo Geçen Yerler ve Marketler Nereden Bulunur?

Ülkemizde 1500’e aşmış üye mağazada bulunan Multinet’in Gift Card özelliği sayesinde birçok mağazadan alışveriş yapılabiliyor. Gift Card’ı AVM’lerde de kullanabilmemiz mümkün. Önceliği büyük şehirler olmak üzere pek çok giyim, kozmetik, ayakkabı, çanta ev eşyaları, teknolojik alet gibi alışverişlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Boyner, YKM, Mavi, Flo, Koray Spor, Çetinkaya, İgs, Hatemoğlu, Mudo gibi markalarda Multinet Giftcard ile alışveriş yapabilirsiniz.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz