Moonbeam Coin Nedir?

Moonbeam Coin, PureStake şirketine ait olan bir coindir. Poldakot üzerinde çalışmalarını yürütür ve bir sözleşme takibi mevcuttur. Hem Ethereum hem de Poldakor ile akıllı sözleşme tasarımına uygun bir projedir. Bu nedenle geliştiricileri için iki zincire de olanak sağlar. Her ikisinde de oluşan projeleri birbirlerine aktarmaya yardımcı olan bir aracı olarak yer alır. Poldakot için tasarlanmış olan bir projedir. Akıllı sözleşme geliştiricileri aracılığı ile Poldakot ağı üzerindeki uygulamaları çalıştırmaya yardımcı olur.

Ethereum ile akıllı sözleşmeye de uyumlu olarak yer alır. Ethereum üzerinde herhangi bir projeye sahip olan kişiler Poldakot ve Moonbeam üzerine taşıma imkanına sahiptirler. Ethereum üzerinde son zamanlarda meydana gelen problemleri çözmek amacı ile yer alır. Ethereum üzerindeki bazı şirketler artık maliyetlerini taşıyamadığı için kapanmak zorunda kalmıştı. Bu nedenle zamandan ve maddiyattan kazanç sağlanması için Poldakot’a geçiş imkanı sağlıyor.

Moonbeam Coin Geleceği Nasıl?

Moonbeam Coin, Bitcoin ile birlikte çalışmaya olanak sağlıyor. İlerleyen dönemler içerisinde Bitcoin kullanıcıları Moonbeam üzerinde kripto para birimini kullanabilirler. Moonbeam öncelikli kullanımı akıllı sözleşmeler olarak yer alıyor. Bunun yanı sıra Chainlink ve Band Protokolü gibi birçok DeFi maddelerini de Poldakot’a taşıyabiliyor ve projelerin arasında geçişlere imkan veriyor.

Moonbeam geleceği için en önemli adım ise finansal yatırımları için son zamanlarda Web3 vakfı üzerinden hibe almasıdır. Web3 vakfından maddi hibe alan projeler daha iyi bir konuma gelebiliyor. Bunun sebebi olarak vakfın her kuruma maddi hibe sağlamaması yer alıyor.

Moonbeam hedefleri arasında Ethereum ile uyumlu olması ve çalışabilir olması yer alıyor. Bu uyum eğer gerçekleşir ise Moonbeam kullanıcıları için oldukça büyük avantaj sağlayacak. Moonbeam üzerinde çalışma sağlayabilen Solidity akıllı sözleşmeleri için destek olması bekleniyor. Ethereum üzerindeki hesap yapıları ve çeşitli imzalar için de desteğinin olması öngörülüyor. Moonbeam Coin yükselen bir coin olarak kripto para piyasası içerisinde yer alıyor. Ancak kısa vadeli yatırımcılar için doğru bir tercih olmayacaktır. Uzun zamanlı yatırımcılara yüksek kazançlar sağlayabilecek bir coin olması tahmin ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz