Money Club Cart, Migros Money Club, Migros Money Club Kayıt Nasıl Yapılır?

Money Club Cart yazımızda Migros Money Club Kayıt Nasıl Yapılır hakkında bilgiler ve Migros Money kullanma konusunda bilgiler içermektedir.

Günümüzde pek çok alışveriş marketi müşterilerinin daha fazla memnuniyetini sağlamak adına çeşitli promosyonlar ve etkinlikler yapmaktadır. Tüm bu promosyonlar arasından en dikkat çekeni şüphesiz marketler tarafından verilen ve özellikle sürekli olarak aynı yerden alışveriş yapan müşterilere yüksek düzeyde fayda sağlayan kartlardır. Bu kartların temel amacı çoğunlukla puan biriktirmeye ya da benzeri uygulamalara yönelik olmakla birlikte market içerisinde ayrıcalıklı olunmasını sağlayarak bazı ürünleri indirimli olarak temin edilmesi konusunda büyük avantajlar sağlamaktadır.

Migros tüm market zincirleri arasında geniş ürün yelpazesi, yüksek düzeyde hizmet kalitesi ve yapmış olduğu indirimlerle fark yaratmaktadır. Bu durumun farkında olanlar açısından Migros düzenli olarak ziyaret edilen alışveriş alanı haline dönüşmektedir. Migros bu tarz daimi müşterilerini bünyesinde tutabilmek ve bu müşterilerin daha avantajlı bir konuma gelebilmesi adına Money Club Kart adında, bazı özel avantajlar sağlayan karıt müşterilerine dağıtmaktadır. Market içerisinde pek çok ürün özelinde indirim hakkı elde etmeye yarayan Money Club Kart ile aynı zamanda puan biriktirilerek sürpriz hediyelere sahip olmakta mümkündür.

Money Club Kart sahibi olabilmek için öncelikli olarak Money’e üye olmak gerekmektedir. Bu üyelik işlemleri internet aracılığıyla dijital ortamdan gerçekleştirilebildiği gibi Migros marketlerinin kasa bölümlerinden de tapılabilmektedir. Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından müşteriye özel olarak 16 haneli bir kart numarası tanımlanır. Bu numara aracılığıyla Migros indirimlerinden ve diğer avantajlardan yararlanmak mümkündür. Bu aşamada numaranın karta dönüştürülmesine gerek olmamakla birlikte kart talebinde bulunanlar ise 1,5 TL karşılığında kartı Migros marketinin kasalarından temin edebilmektedir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  07 – 22 Mart Hakmar Aktüel Ürünler Fırsatları Devam Ediyor!

Migros Money Club Kart ayrıcalığı ile market içerisinde pek çok özel avantajın elde edilmesi mümkün olmakla birlikte biriktirilen Money’ler aracılığıyla düzenli olarak yenilenen sürpriz ödüllere sahip olmakta mümkündür. Çoğunlukla çekiliş ve kura yönetimi ile verilen ödüller kapsamında kayıt işlemlerinin de Migos’un web sayfası üzerinden yapılabilmesine imkan tanınmıştır. Ayrıca Money üyesi olarak bu konuda işlem yapabilmek adına dijital ortamın kullanılması da Migros tarafından müşterilerine sunulmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz