Media Markt DenizBank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Nasıl Alınır?

Media Markt Denizbank Kredi Başvurusu
Media Markt Denizbank Kredi Başvurusu

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Alışveriş yaparken yüksek taksitli ürün almak için Media Markt Denizbank kredi başvurusu yaparak çok taksitle ürün alınabilir. Bizde bu konu hakkında tüm merak edilenleri araştırdık..İşte tüm merak edilenler…

İnsanlar cep telefonu, beyaz eşya gibi büyük teknolojik aletleri genellikle kredi kartına taksitle satın alırlar. Ancak yeni çıkan yasaya göre artık cep telefonlarının taksitle alınması söz konusu değil. Eğer cep telefonu alacaksanız bunu nakit ya da kredi kartınızdan tek çekim olarak ödemek zorundasınız.

Göz atabilirsiniz: Kredi İle Media Markt Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Bu durum sonucunda müşteriler ile teknolojik ürünler satan yerler mağdur olmuştur ve yeni bir kampanya için adımlar atılmıştır. Büyük teknoloji markaları bankalar ile anlaşarak kredi kullanmak yoluyla almış olduğunuz cep telefonlarını taksit öder gibi ödeyebilme imkânı sunmaktadır. Media Markt da bu teknoloji markalarından biridir ve Denizbank ile anlaşarak müşterilerine 5 dakika içinde kredi kullanma imkânı sunmaktadır.

Media Markt DenizBank Kredisi Nasıl Alınır?

Media Markt Denizbank Kredisi için öncelikle Media Markt internet sitesi üzerinden ya da şubelerinden alışveriş yapmanız gerekir. Bankanın internet şubesine girerek ya da SMS bankacılığı ile istenilen bilgileri girdikten sonra 5 dakika içinde kredinizin ön onayı cep telefonunuza gelecektir. Bu onaydan sonra alışverişinizi nakit ya da kredi kartı ile tek çekim şeklinde ödemenizi yaparsınız. Ardından Denizbank şubelerinden birine giderek onay almış olduğunuz krediyi kullanabilirsiniz. Bu kredinin alışveriş yaptığınız kadar ki kısmı kredi kartınıza yatırıldıktan sonra kalan tutar hesabınıza aktarılacaktır. Burada önemli olan nokta alışveriş yaptığınız faturayı, bankaya bildirmenizdir.

Göz atabilirsiniz: Denizbank Cebimde (3280 SMS) Kredi Başvurusu Yapmak

Media Markt DenizBank Kredi Hesaplama

Bu krediyi hesaplayabilmek için Denizbank’ın internet bankacılığını kullanabilirsiniz. 48 aya kadar vade ile kullanabileceğiniz kredinin miktarını kendiniz belirlersiniz. Kredi notunuza göre size uygun bir miktar banka tarafından da belirlenebilir. Bu durumda yalnızca alışveriş yaptığınız tutar kadar kredi çekmenize gerek yoktur. Bu tutardan daha fazla miktarda da kredi çekebilirsiniz.

Göz Atabilirsiniz;

Media Markt Denizbank Kredi Başvurusu Türleri

MediaMarkt Denizbank kredi başvurusu yapabilmek için 3 ayrı kanal bulunur. İsterseniz mağazanın internet sitesinden başvuru yapabileceğiniz gibi isterseniz Denizbank’ın kendi internet sitesinde de başvuru yapabilirsiniz. Eğer bunlarla uğraşmak istemiyorsanız, tek bir SMS ile kredi başvurunuzu yapma imkânınız da bulunur. Bu yöntemleri tek tek açıklayalım;

İlginizi çekebilir: Denizbank Kredi Hesaplama

Mağazadan Direkt Başvuru

Mağazadan direkt olarak kredi başvurusu yapabilmek için Media Markt internet sitesi adresine girmeniz gerekir. Bu adreste yer alan bölüme T.C. kimlik numaranızı ve cep telefonu bilgilerinizi yazın. Ardından ‘Başvur’ kısmına tıklayın. Kredi başvurunuzun sonucu 5 dakika içinde cep telefonunuza gelecektir. Bunun ardından alışverişinizi yapabilir ve faturanız ile banka şubesine giderek kredinizi hemen alabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Başvuru

İnternet üzerinden diğer bir başvuru kanalı da Deniz Bank kanalıdır. Bankanın internet bankacılığı üzerinden kredi başvurunuzu yapabilir ve anında başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Bunun için yine T.C. kimlik numaranızı ve cep telefonu bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.

SMS ile Başvuru

SMS ile kredi başvurusu yapabilmek için Media Markt Denizbank Kredi SMS Numarası hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Bu numara 3280’dir. Cep telefonunuzun mesaj kısmına KREDİM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C .kimlik numaranızı ekleyin ve bu mesajı 3280’e gönderin. Kredi sunucunuz 5 dakika içinde size bildirilecektir.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

Göz atmak isteyebilirsiniz: Denizbank Telefon Numarası Güncelleme (değiştirme) Nasıl Yapılır?

 

Güncelleme: 22.08.2019

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz