Kütahya Eve Ek İş Veren Firmalar

Kütahya eve ek iş veren firmalar

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Ege Bölgesi’nin ve Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biri olmayı başarmıştır Kütahya. Binlerce insanı içerisinde barındıran ve birçok sektörün öncülüğünü yapan Kütahya’da iş denilince de akla birçok firma gelmektedir. Ev hanımlarının ve özellikle öğrencilerin yoğun olarak nüfus ettiği bu şehirde evde iş yapmakta hayal olmaktan çıkmıştır. Şehirde faaliyetlerini sürdürmeye devam eden birçok firma evde iş yapmak isteyen insanlar ile doğrudan iletişime geçmektedir. Kütahya eve ek iş veren firmalar ile ilgili sürekli olarak ön plana çıkan bir alanı bünyesinde barındırmaktadır. Evde iş yapma fikri sanıldığı kadar basit olsa da ciddi bir gelir elde edebileceğiniz gerçeğini unutmamalısınız. Binlerce insan evde iş yaparak maddi anlamda ki sıkıntılarını çözüme kavuştururken kendilerine ciddi bir gelir elde etmektedir. Bu yüzden sizlerde evde iş yaparak kendinizi daha da iyi bir noktaya taşıyabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden Kütahya’da yapabileceğiniz işleri inceleyelim.

Çay Paketleme

Akıllara çay denildiği zaman Karadeniz Bölgesi gelse de Kütahya’da da yapabileceğiniz işlerden biridir çay paketleme. Firmalar sizlere bu nokta da bütün ürünleri göndererek paketleme işlemi yapmanızı sağlamaktadır. Zor bir iş gibi gözükse de kesinlikle dikkatli bir şekilde yapmanız ile birlikte keyifli vakit geçirerek evinizden yapabileceğiniz önemli bir iş alanıdır.

Göz atabilirsiniz;

Bitki çayları belirtmiş olduğunuz adrese firma tarafından gönderilmektedir. Firmanın göndermiş olduğu ürünleri belirtildiği şekilde paketlemeniz yeterli olacaktır. Fakat dikkat gerektiren bu iş için mutlaka firmanın ölçüleri ile hareket etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde firmanın işinizi beğenmeme ihtimali olduğunu unutmamalısınız. Fakat ölçülere ve firmanın belirtmiş olduğu kurallara uyum sağladığınız sürece aylık 2.000 TL ile 3.500 TL arasında bir gelir elde etmeniz kesinlikle mümkündür.

Sabun Paketleme

Birbirinden farklı ve birbirinden güzel sabunları paketleme işi kesinlikle keyifli bir şekilde yapabileceğiniz işlerden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Gün içerisinde 3-4 saatinizi ayırıp sabunları paketlemeniz sonucunda düzenli olarak gelir elde etmeniz kesinlikle mümkündür. Nitekim Kütahya eve ek iş veren firmalar denildiği zaman akla ilk gelen sektörlerden biri olmayı da başarmıştır. Kütahya’da birçok insan evden sabun paketleyerek kazanç sağlamaktadır.

İşi yapmaya karar vermeniz ile birlikte firmalar sizlere ürünleri göndermektedir. Sabunlar ile birlikte paketleme sırasında kullanacağınız ürünler firma tarafından gönderildikten sonra firmanın belirtmiş olduğu ölçülerde paketleme yapmanız yeterli olacaktır. Bu aşama da özellikle firmanın sizlere sunacağı ölçüleri kullanmanızda yarar var. Aksi takdirde firma yaptığınız işi beğenmeyebilir. Düzenli olarak yaptığınız takdirde ise bu işten aylık 1.500 TL ile 3.000 TL arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

Kalemlik Yapma İşi

Eğitim sezonunun açılması ile birlikte özellikle öğrencilerin vazgeçilmez araçlarından biri olan kalemlik birçok insana da iş imkanı oluşturmayı başarmıştır. Kırtasiye alanında faaliyetlerine devam eden firmalar özellikle öğrencilerin isteklerine hızlı çözümle üretmek adına evde kalemlik yapabilecek insanlara ihtiyaç duymaktadır. Becereli, el hızına güvenen birçok insanın yanı sıra hiç yapımını bilmeyen insanlar da bu sektörün içerisinde yer almaktadır. Çünkü firma yapım aşaması ile ilgili bilgilendirmeleri sizlere sunmaktadır.

Kütahya eve ek iş veren firmalar denildiği zaman kalemlik yapma işi ilk tercih edilenlerden biridir. Firmalar belirtmiş olduğunuz adreslere kalemlik yapımında kullanılacak bütün ürünleri göndermektedir. Bu aşama da önemli olan nokta ise yapım aşamasına tamamen dikkat etmenizdir. Basit bir hata bile kalemliğinizin kötü etkilenmesine neden olabilir. Genel olarak firmalar kalemlik başına ücret ödemektedir. Firmaların kalemlik başına benimsemiş olduğu ücret politikası ise 15 TL ile 100 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Kolonya Doldurma

Kozmetik sektöründe taleplerin artması ile birlikte firmalar birçok siparişe yetişmekte güçlük çekmektedir. Evde iş yapmak isteyenler içinse bu nokta büyük bir iş alanına dönmüştür. Firmalar sizlere kolonya ve kolonyayı dolduracağınız şişeleri göndermektedir. Sonrasında ise belirtilmiş olan ölçüleri kullanarak kolonyaları şişelere doldurmak yeterli olacaktır. Firmalar kolonya şişesinin âdetine göre bir fiyatlandırma politikası benimsemiştir. Adet bazında kolonya şişesi için firmalar 15 TL ile 50 TL arasında bir fiyat ödemektedir.

Nazar Boncuğu Yapma

Kütahya iş ilanları konusunda ki arayışlarınızı maddi kazançlar ile çözüme kavuşturmaya kararlıysanız kesinlikle nazar boncuğu yapma işi doğru tercih olacaktır. Firma nazar boncuklarını ve iğneleri sizlere göndermektedir. Tek yapmanız gereken belirtildiği şekilde nazar boncuklarını iğne ve kurdele ile birleştirmek. Böylelikle evde boşa geçen zamanınızı sizlerde işe çevirebilirsiniz.

Bulunduğunuz Şehirde Ek İş Veren yerler, Firmaları Hemen Bulabilirsiniz.

Bu içeriğe göz atanların ilgisini çeken içerikler;

1 Yorum

  1. ALEYNa gamze sarı 20 yaşındayım Afyon yaşıyorum elim yatkındır ve hızlıdır 4kislik bir ekibim var her türlü paketleme işi itina ile yapılır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz