Kredi Kartı ile Adsl Faturasını Ödeme

Kredi Kartı ile Adsl Faturasını Ödeme
Kredi Kartı ile Adsl Faturasını Ödeme

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Evinizde internet varsa her ay düzenli olarak Adsl faturasını ödemek durumunda kalırsınız. Yapmış olduğunuz kampanyaya bağlı olarak 50-60TL ya da daha üst miktarda bir fatura ödemesi yapmanız gerekir. Adsl faturaları reel olarak fatura ödeme merkezlerinde, adsl ödeme noktalarında ödenebildiği gibi aynı zamanda internet aracılığıyla da ödenebilmektedir. Bu işlemlerin tümünde ödemelerinizi peşin olarak yapabildiğiniz gibi kredi kartı ile de yapabilirsiniz. Şimdi bu yöntemlerle ödemelerin nasıl gerçekleştirileceğine detaylıca bakacak olursak:

Göz atabilirsiniz: Kredi Kartı İle Fatura Ödeme

Fatura ödeme merkezleri ya da Adsl ödeme noktalarından fatura ödeme

Bu noktalar aracılığıyla ödeme yapacaksanız öncelikle yanınıza kredi kartınızı ve faturanızı ya da abone numaranızı almalısınız. Daha önceki süreçlerde telefon ile adsl bağlantılı olduğundan dolayı ödemeler telefon numarası verilerek yapılabiliyordu. Ancak artık bu şekilde bir ödeme yapılması söz konusu değildir. Gişedeki yetkiliye faturanızı ya da abone numaranızı vererek kredi kartı ile ödeme yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Bundan sonraki işlemleri yetkili kişi gerçekleştirecektir. Size kalan tek şeyse kredi kartı şifrenizi girmek olacaktır. Fatura ödeme merkezlerinin bu işlemlerden belli bir komisyon alacağını göz ardı etmeyin.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Vakıfbank Engelli Kredi Kartı Nasıl Alınır? Başvuru ve Şartları Nelerdir?

Göz atabilirsiniz: İnternet Faturası Nasıl Ödenir? 4 Ödeme Yöntemi!

Göz Atabilirsiniz;

İnternet bankacılığı aracılığıyla fatura ödeme

Bankanızın resmi web sitesine girerek internet şubesi kısmına tıklayın. Sizden istenen TC kimlik numarası/müşteri numarası ve şifrenizi girerek giriş yapın. Bu işlem sonrasında hemen hemen tüm bankalar için cep telefonunuza şifre gelir ve bu şifreyi tanımlanan süre dahilinde girmeniz istenir. Şifreyi girmenizle birlikte internet bankacılığına giriş yapmış olursunuz. İnternet şubesini açtığınızda “Ödemeler” bölümünden Anında fatura ödeme kısmını seçerek Adsl fatura ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Türk Telekom ADSL: Türktelekom ADSL faturasını kredi kartı ile ödemek için TTNet resmi web sitesine gidin. Bu sayfadan direk olarak hesap no/TC kimlik no/Telefon no/Adsl No/Net Mobil No ile ödeme işlemi gerçekleştirilebilmektedir.
  • Türkcell SüperOnline ADSL: Superonline resmi web sitesine gidin. Sağ üst kısımdan giriş yaparak adsl fatura ödemesini kredi kartı ile gerçekleştirin.
  • Uydunet ADSL: İnternetten direk ödeme yapılamamaktadır. Alternatif olarak bankaların internet bankacılığı hizmetinden ya da fatura ödeme noktalarından yapılabilmektedir.

Göz atmak isteyebilirsiniz: Banka Müşterisi Olmadan Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır?

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çekecek İçerikler;

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Vakıfbank Kredi Kartı İptal Etme Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz