Kredi Kartı İle ADSL Borcu Ödeme

Faturalar çoğaldıkça faturaları ödeme şekilleri de bununla doğru orantılı olarak çoğalmaktadır. Bunun yanında faturaları ödemeniz için sizlere kolaylıkla birlikte ayrıcalıklar da sunulmaktadır. Mesela; faturanızı nakit ödeyebileceğiniz gibi kredi kartı ile da ödeyebilirsiniz. Ya da direk şubelerden ödeyebileceğiniz gibi internet üzerinden veya otomatik ödeme talimatlarıyla da ödeyebilirsiniz. Tüm bu kolaylıklar ve çeşitlendirmeler sizlerin daha kolay ve rahat ödemelerinizi yapmanız içindir.

Ttnet adsl borcunuzu nasıl ödeyeceğinize bakacak olursak karşımıza birçok fırsat çıkmaktadır. Gişeden nakit veya kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Bu ödemeleri Türk Telekom abone merkezlerinden, Ttnet bayilerinden, PTT şubelerinden ve bazı anlaşmalı bankalardan Gerçekleştirebilirsiniz. Ttnet adsl borcunuzu ödemenizin bir diğer yolu ise otomatik ödeme talimatıdır. Otomatik ödeme talimatı vermek için Ttnet hesap numarası, hizmet numarası veya internet hizmetinizin bağlı olduğu telefon numarasından birisini kullanmalısınız. Otomatik ödeme talimatı, zamanı geldiğinde kredi hesabınızdan veya banka hesabınızdan fatura tutarınızın her ay düzenli olarak çekilerek ödemenizin gerçekleştirir.

Ttnet adsl borcunuzu ödemenin bir başka yolu da telefon vasıtasıyla müşteri hizmetlerini arayarak ve online olarak ödeme şekilleridir. Telefonla ödemeye bakacak olursak 444 0 375 numaralı telefon numarasından Ttnet müşteri hizmetlerine bağlanarak adsl ödemenizi yapabilirsiniz. Bunu yaparken kredi numaranızı sesli olarak söylediğinizde ve prosödürleri kabul ettiğinizde ödemeniz gerçekleşecektir. Online ödeme işlemi için Türk Telekom internet sitesine girdiğinizde abonelik adresinize girdiğinizde “ödeme yap” butonunu göreceksinizdir. Oradan ödeme yapacağınız sayfaya girerek belirtilen yerleri doldurmanız yeterli olacaktır. Bu yol ile kredi kartınızdan hiç uğraşmadan ödemenizi gerçekleştirebileceksiniz.

Göz Atabilirsiniz;

Son olarak internet faturanızı kredi kartınızla ödemek için “mobil express”i kullanabilirsiniz. Mobil express aveanın müşterilerine sunduğu bir hizmettir. Mobil express şu şekilde işlemektedir; telefon numaranız veya internet hizmeti aldığınız telefon numarasıyla mobil expresse kaydolmanız gerekmektedir. Kaydınızı bir kere yaptırmanız yeterlidir. Her zaman mobil express sistemiyle faturanız yatırılmaktadır.

Tüm bunların yanında yetkili ödeme merkezleri, faturam atik ödeme noktaları ve fatura vizyon ödeme noktalarına giderek nakit veya kredi kartınızla ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bankacılığın ve teknolojinin geliştiği çağımızda ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı İle İnternet Faturası Ödeme

Kredi kartı üzerinden pek çok işlemin gerçekleştirilmesi mümkündür. Bu sayede zamandan kar elde edilebilmektedir. Üstelik faturaların ödeme tarihlerinde nakit eksiğinin olması da kredi kart kullanımları ile faturaların ödenmesi avantajını doğurmaktadır. Kredi kartı fatura ödemek alanında farklı şekillerde hareket edilebilmektedir. İnternet be mobil bankacılık sistemleri üzerinden giriş yapmak ödeme şekillerinden biridir. Gerçekleştirilen girişler sonrasında ödemeler bölümünden faturalar seçilmelidir. Ödenmek istenen faturanın taksitlerinin belirlenmesinden sonra sıra kart seçimine gelmektedir. Bu alanda banka kartı yerine kredi kartı seçilmelidir. Böylelikle faturaların borcu kredi kartlarından tahsil edilmiş olmaktadır. ATM’ler üzerinden de kredi kartı aracılığı ile borç ödenmesi ödemeler kısmından gerçekleşmektedir.

İlginizi çekebilir: Faturalı Hatta Kredi Veren Operatörler Hangileri?

Bakabilirsiniz;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz