Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Kimi bankalar internet üzerinden kredi kartı başvurusuna olanak tanırken, kimi bankalar sadece banka şubeleri aracılığıyla kredi kartı başvurusuna imkan tanımaktadır. Yine benzer şekilde yapılan başvurunun ardından kredi kartı başvuru sonucu merak edilmekte ve kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemi hakkında detaylı bilgiye erişilmeye çalışılmaktadır. Siz de böyle bir durumla karşılaştığınızda muhtemelen yapacağınız şey bankanın müşteri temsilcisini arayıp konuşmak, banka şubesine gitmek ya da sesli yanıt sistemini kullanmak olacaktır. Bu yazıda bankaların çağrı merkezine nasıl ulaşacağınız tüm bankaları içerecek bir şekilde anlatılmıştır. Size kalansa sadece anlatılanları uygulamaktır.

Kredi kartı başvurusu sonucunu öğrenme

Anadolu Bank Classic ya da Platinum kredi kartı: Başvuru sonucunu sorgulamak için Anadolubank müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 55 50 tuşlanmalı ve sesli yanıt sisteminden işlemi gerçekleştirmek için önce 3, sonrasında ise 4 tuşlanmalıdır. Eğer bu şekilde ilgili sorgulamayı gerçekleştiremezseniz müşteri temsilcisine bağlanarak daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Akbank Axess, Wings, Free ya da Carrefour Axess kredi kartı: 0850 222 25 25 ya da 444 25 25 numarası tuşlanmalı ve akabinden 9, 3 ve 2 numaralı tuşlara basılarak sesli yanıt sistemi aracılığıyla kredi kartı başvuru sorgulaması gerçekleştirilmelidir. Alternatif olarak yüne yukarıda bahsedilen telefon numarası aranılarak müşteri temsilcisi aracılığıyla da kredi kartı başvuru sonucu sorgulaması yapılabilir.

Göz Atabilirsiniz;

Akbank Boyner & Fishcard kredi kartı: Bu diğer kartlardan daha farklı bir sisteme sahip olduğundan dolayı farklı bir numara aranarak başvuru sonucu sorgulaması yapılabilmektedir. 444 29 29 numarasını tuşlamalı ve sonrasında 4 ve ardından 2 tuşlanarak sesli yanıt sistemiyle başvuru sonucu sorgulaması yapılmalıdır. Yine buna akternatif olarak müşteri temsilcisine bağlanarak ya da banka şubesine giderek de başvuru sonucu hakkında bilgi alınması söz konusudur.

Bank Asya AsyaCard ya da AsyaCard DIT kredi kartı: 444 2 792 veya 0850 222 4 888 numaralı telefonlardan biri aranarak 3 ve akabinden 0’ı tuşlayarak müşteri temsilcisine kolay yoldan ulaşarak sorgulamayı gerçekleştirebilirsiniz.

 Citibank Citi & Axess kredi kartı: 444 0 500 numaralı telefon tuşladığınızda Bireysel işlemlerin Denizbank’a devredildiğini öğreneceksiniz ve sizi 444 0 800’ü tuşlamaya yönlendirecektir. Bu numara sayesinde Citibank kredi kartı başvurusu yapmış olsanız dahi bilgi almanız mümkündür.
Denizbank Bonus, Sea&Miles, Miles&More veya Üretici Kart kredi kartı: Telefonunuzdan 444 0 800 tuşlanmalı ve akabinden 4 tuşlanarak kredi kartı başvuru kısmına geçiş yapmalı ve akabinden 2 tuşlanmalı ve sonrasında 2 veya 0’a tuşlanmalıdır. 2 sizi kart akıbeti sayfasına yönlendirecek, 0 ise müşteri temsilcisine bağlanmanızı sağlayacaktır.

 

Diğer bankalar için de benzer şekilde sorgulama işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çekecek İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz