Kredi İle Media Markt Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Media markt kredi ile alışveriş
Media markt kredi ile alışveriş

Makalenin İçerisinde Neler Var?

En çok tercih edilen adreslerden biri olan Media Markt, birbirinden güzel ürünleri departmanında barındırıyor. Öyle ki vatandaşlarında en çok talep ettiği ürünler arasında akıllı cep telefonları yer alıyor. Akıllı cep telefonlarını satın almak için yeterli bütçesi olmayan kişiler kredi ile Media Markt aracılığıyla ihtiyaçlarını sorunsuz şekilde giderebilmektedir. Media Markt anlaşmalı olduğu bankalardan birisi de Denizbank’tır. DenizBank kredi başvurunuzu yaparak 5 dakika içerisinde kredi alma hakkını elde edebilirsiniz. Media markt olanaklarından birisi de Deniz Bank Tc kimlik numaranız ve telefon numaranızı alarak 5 dakika içerisinde onayın gelmesidir. Bu işlemden sonra Media Markt adresine yönelerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işleminden sonra da faturanızı sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Kredi kullanım işlemleri içinde size en yakın olan Deniz Bank şubesinin yolunu tutmanız yeterli olacaktır. Bu sayede faturanızla birlikte 7 gün içerisinde gittiğiniz şubeden kredinizi kullanmaya başlamış olacaksınız.

Göz atmanızda fayda var: Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredi Başvurusu

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Oluyor?

Alışveriş tutkunlarının en çok sorguladığı konulardan birisi de bu kampanyanın geçerliliğinin ne zamana kadar süreceği denilebilir. Kampanya geçerlilik tarihine baktığımızda ise 31 Ağustos 2019 tarihine kadar geçerliliğini korumaya başlayacaktır. Kampanyayı kapsayan ürün gruplarını saymaya kalktığımız da Tv ürünleri, cep telefonları ve hayat sigortalı satışlarda geçerli olmaya başlayacaktır. Kredibilitesi yüksek olan gerçek potansiyel müşterilere sunulan bu kampanyadan sizlerde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kredi geçerliliği ise 12 ay vadeye kadardır. Eğer ki ürün ücreti 3500 TL civarında olan bir cep telefonu satın alacaksanız o zaman vade süresi 12 ay olacaktır. 3500 TL ve üzeri cep telefonlarınız için geçerli olacak vade 6 ay olacaktır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  En Uygun Veren Bankalar

Müşterilere yönelik sunulacak olan kredi alt limiti 500 TL olurken, üst limiti de 15.000 TL olacak. Kampanyadan yararlanacak olan vatandaşlar kesinlikle birden fazla ürün satın alma hakkını elde edemeyecek. Yalnız bu yola başvuran kişiler bir ürün alma hakkına sahiptir. Ürünlerden cayma süreniz ise 14 gün olurken, herhangi bir ürün iadesi içinde kredinizin kapatılması gerekecektir.

Media Markttan Kredili Alışveriş Başvurusu Denizbank

Ülkemizin önde gelen bankalarından biri olan Deniz Bank ile dijital sektör içerisinde sürekli olarak büyüme kat eden Media Markt vatandaşlara kredi imkanları sunmaktadır. Böylelikle cep telefonu almaya kalktığınız zaman yeteri kadar bütçeniz yok diye üzülmenize gerek kalmayacak. Çünkü alışveriş portallarından birisi haline gelen Media Markt cep telefonu ürünlerini de kredili şekilde alabilmeniz mümkün hale dönüşecek. Media Markt ile Deniz Bank arasında gerçekleşmiş olan bu iş birliğinden sizlerde hemen nasibinizi almaya başlayabilirsiniz. Deniz Bank ve Media Markt anlaşması üzerinden artık kredi temin edebileceksiniz. Bu yola başvuran kişiler istediği cep telefonlarını taksitli bir şekilde satın alma fırsatını yakalamış olacak.

MediaMarkt ve Deniz Bank arasında gerçekleşmiş olan bu işbirliği de halkımıza olumlu şekilde yansımaya başlamaktadır. Bu sayede cep telefonu satın almak isteyen kişiler maddi zorluklarla boğuşmak zorunda kalmadan istediği telefona sahip olmaya başlayacak.

Media Markt Telefon Kredisi Nasıl Alınıyor?

Çağımızda ne yazık ki teknoloji ürünlerini nakit yollar eşliğinde satın almak çok da mümkün olmuyor. Bu yüzden izlenmesi gereken çözüm yollarından birisi de vatandaşlara sağlanan kredi olanaklarından yararlanmak kalıyor. Fakat faizli bir şekilde ödeme zorunluluğu altına girmeden yalnızca cep telefonu satın almak için kullanacağınız kredi olanağınız yanı başınızda olacak. Media Markt ürünlerini artık kredi başvurusu yaparak çok kolay yoldan satın almaya başlamış olacaksınız. Sektörün öncü alışveriş marketinden istediğiniz cep telefonu modellerini satın aldığınız gibi çok kolay bir şekilde de geri ödeme işlemlerini gerçekleştirmeye başlayacaksınız.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Anadolubank Konut Kredisi Başvurusu (Hızlı Onay)

Media Markt ve Deniz bank iş birliğinden doğan kredi desteğinden yararlanmak adına yapacağınız adımlar son derece  basittir. Doğal olarak sizlerde Kredi ile Media Markt cep telefonu nasıl alınır sorusuna en hızlı şekilde yanıt bulmaya çalışıyor olabilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunmak için ister bankanın şubesine gidebilir isterseniz de SMS aracılığı ile en hızlı şekilde başvurularınızı tamamlamaya başlayabilirsiniz. Cep telefonu üzerinden SMS aracılığı ile başvuru yapmak isteyenler KREDİM yazıp  boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazmalısınız. Media Markt Deniz Bank SMS numarası ise 3280’dir. Belirlenen bu numaraya yollayarak kredi başvurunuzun onay almasını sağlayabilirsiniz.

Web de Kredi Başvuru İşlemi

Vatandaşlarımızın bir diğer izleyeceği yollar arasında ise web aracılığı ile kredi başvurusunda bulunmak olacaktır. Cep telefonu satın almak için ihtiyacınız olan kredi desteğinden yararlanmak için hemen Deniz Bank web sayfasının yolunu tutabilirsiniz. Web sayfasına giriş yaparak da çok kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunmanız mümkün olacak. Deniz Bank web sayfası üzerinden başvuru işlemlerinizin olumlu mu yoksa olumsuz şekilde mi sonuçlandığını kısa süre sonra öğrenebiliyorsunuz. Aynı zamanda Media Markt herhangi bir şubesinin yolunu tutarak da bu kredi başvurusunu gerçekleştirmeniz mümkün oluyor. Kredinize olumlu şekilde onay gelmesinin ardından ise kredili olarak yararlanabileceğiniz Media Markt ürünlerini satın alabilirsiniz. Özellikle vatandaşlarımızın en çok talep ettiği ürünlerden olan cep telefonlarını da bu yola başvurarak gönül rahatlığı ile satın alabiliyorsunuz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Ziraat Bankası Kredili Mevduat Hesabı Faiz Oranı Nedir?

Kredili Cep Telefonu Kimler Satın Alabilir?

Media Markt tarafından sunulan bu fırsatlardan yararlanmak adına öncelikle istenen şartları kapsamanız gerekir. Onlardan birisi de 18 yaşından büyük olmanız ve TC vatandaşı olmanız diyebiliriz. Aynı zamanda bu Media Mark kredi fırsatından yararlanmanız içinde belirli bir alışveriş yapılma zorunluluğu bulunuyor. Kredi desteğinden yararlanılması için ayrıca kredi sicilinin iyi olması gerekiyor. Tüm bu belirtmiş olduğumuz hususlarda bir sıkıntı yaşanmaz ise o zaman kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Böylece MediaMarkt keyifli alışveriş sürecinizde başlamış olur.

Göz atabilirsiniz: Faturalı hatta kredi veren yerler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz