Kredi Çıkartılır Firmaları

Kredi Çıkartılır Firmaları
Kredi Çıkartılır Firmaları

Kredi Çıkartılır Firmaları, İmkansız kredi çıkartılır, emekliye kredi imkanı, icralık olanlara kredi verilir gibi ilanları internet üzerinden devamlı görmekteyiz. Peki nedir bu kredi çıkartılır firmaları diye araştırma yapanlara gerçek bilgilere dayanarak sorularınıza yanıt bulacağız. Bankalardan kredi başvurusu yaptığımızda bazı durumlarda olumsuz yanıt alırız. Bu ya bizim yanlış banka seçicimiz ya da gerçekten kredi skorumuzun yetmeyişi yüzündendir. Bu durumda komisyonla kredi çıkartan firmalara başvuru yapmak isteriz. Komisyonla kredi çıkartan kişiler kredileri sizler için hazırlayıp onay aşamasına getirirler. Daha sonra size buldukları uygun bankadan size çıkan krediyi söylerler ve siz onay verirseniz krediyi kullanmaya gidersiniz. Bu işlem için de bu firmalar komisyon alırlar. Böylece ihtiyacınızı gidermiş olursunuz.

Dikkatinizi Çekebilir:

 1. Anında Para Veren Kredi Veren Bankalar Yerler
 2. Acil Sağlık Kredisi Nedir? Nasıl Alınır ve Şartları Nelerdir?
 3. Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulaması Nasıl Yapılır?
 4. İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu 2 Yöntemle Sorgulama

Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Kredi çekemiyorsanız ve bu firmalardan işlem yapacaksanız ÖN ÖDEME kesinlikle vermeyiniz. Son zamanlarda özellikle senetle kredi ve kredi çıkartılır firmaları gibi ilan veren kişiler ön ödemeler alarak kişileri dolandırmaktadırlar. Bu işlemleri yapan firmalar yasal firmalardır ve vergi levhaları vardır. Her bu işi yapıyorum diyenlerle iletişime geçmeyiniz. Yasal olan firmaların adreslerine giderek (gözünüzle görmeden kimseye bilgi vermeyin) tüm işlemlerinizi yapabilir ve komisyon gibi sözleşmelerinizi yapabilirsiniz.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Bu firmalar sizin TC kimlik numaranızı alırlar ve ilk olarak KKB Sorgusu yaparlar. Bu sorgulama sonrasında tüm banka çalışmalarınızı görürler ve size hangi bankanın kredi vereceğini söylerler. Bu çalışmaları siz TC numaranızı verdikten sonra yapacaklardır. Eğer kredi gerçekten oluyorsa size ne kadar onaylandığını söyleyeceklerdir. Ama eğer olmuyorsa da neler yapacağınızı ve kredi sicilinizi nasıl düzelteceğinizi söyleyeceklerdir. Siz krediyi kullandıktan sonra kişilerin komisyonları elden vereceksiniz. Bu firmalar genel olarak alınan krediden %10 gibi bir miktar işlem ücreti almaktadırlar. Yani 20.000 TL kredi kullandığınızı düşünürsek bu firmalara aldığınız krediden 2.000 TL ücret ödeyeceksiniz. Hayat sigortası ve diğer masraflara bu firmalar karışmazlar.

Bunlara’da göz atın:

 1. QNB Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme
 2. TEB Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulaması
 3. 0.79 Konut Kredisi Şartları Nelerdir?
 4. Garanti BBVA Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

İcralık Emekliye Kredi Çıkartılır

İcralık emekliye kredi çıkartılması için bu emeklinin ilk önce kredi sorgulaması yapılmaktadır. Bu icralık olan borçları hesaplanarak kredi çıkartan firmalar tarafından ödenir. Daha sonra bu firmaların istediği banka şubesine maaşınızı taşıyarak emekliler kredi alabilirler. Bu sadece emekliler için geçerlidir. Emekli olmayanlara anında kredi imkanı olmadığından kredi alınamaz. Emeklilere bankalar daha ayrıcalık tanımaktadırlar. Bu yüzden böyle firmalar gördüğünüzde görüşmelerinizi iyi yapmanız gerekmektedir. Ne kadar borcunuz varsa firma bu borcu ödeyeceği için kredi aldıktan sonra komisyonla beraber ne kadar para ödeyeceğinizi de sormalısınız.

İzmir, İstanbul, Ankara Kredi Çıkartılır Firmaları

Bu firmalar genel olarak her ilde olduğu gibi asıl büyük şehirlerde daha yaygın olarak görülmektedir. Bu işlerin ilk yapıldığı şehir İzmir’dir. İzmir ilinde bu işler 2004 yılından beri yapılmaktadır. Daha sonra İstanbul ve Ankara illeri de kredi çıkartan firmalar açılmıştır. Bu firmalar genel olarak merkezi yerlerde ve bankaların çok olduğu bölgelerde faaliyet göstermektedir. Sizde bu firmalara başvurmadan önce telefonunuzdan haritalar kısmına girerek arama yapabilirsiniz. Komisyonla kredi çıkartan firmalara ulaşmak için aşağıdaki yorumlar kısmına da başvurunuzu bırakabilirsiniz.

Göz Atabilirsiniz:

 1. Misyon Kredi Danışmanlık – Hızlı ve Onaylı Kredi!
 2. Yapı Kredi Taksitli Nakit Avans Nedir?
 3. Kredi Notu Nasıl Yenilenir? Kredi Notu Ne Zaman Yükselir?
 4. Kredi Kartı Para Puanları ile Alışveriş Yapılan Yerler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz