Kredi Çekemeyenlere Kredi Veren Bankalar 2020

Kredi Çekemeyenlere Kredi
Kredi Çekemeyenlere Kredi

Kredi çekemeyen kişiler için krediler sayesinde kredi borcu olanlar, kredi notu düşük olanlar, ismi kara listeye girmiş olan ve buna benzer kişiler kredi kullanabilirler. Normalde bankalar müşterilerine kredi vermek için belirli şartların yerine getirilmesini koşul koyar. Fakat müşteri geçmişte borçlarını ödeyemediği için kredi notunu düşürmüş ya da yasal takipte olabilir. Böyle durumlarda kredi çekemeyenlere kredi kampanyaları kişilerin imdadına yetişiyor. Çünkü bu kredi kampanyalarından faydalanmak için kredi notunuzun bir önemi yok. İsminizin kara liste de olması da problem değil.

Buradan Kredi Başvurusu ve İstenen Belgeler sayfamıza Ulaşabilirsiniz.

Buradan Kredi Hesaplama Aracı | Güncel ve Uygun Faiz Oranları Sayfamıza Giderek En Uygun Kediyi Bulabilirsiniz

Kredi Çekemeyenlere Kredi Kampanyası Hazırlayan Bankalar Hangileridir?

Kredi çekemeyenlere özel kredi kampanyası ile siz de kredi kullanarak ihtiyaçlarınızı giderebileceksiniz. Kredi çekemeyenlere kredi kampanyası sunan bankalar şu şekilde sıralanabilir:

 • Akbank,
 • Denizbank,
 • TEB,
 • Vakıfbank,
 • Ziraat Bankası,
 • QNB Finansbank,
 • Şekerbank,
 • ICBC Bank,
 • Burgan Bank,
 • Garanti Bankası.

Bu bankalar, müşterilerine kredi borçlarını kapatmaları için kredi vermektedirler. Genellikle kredi limitleri sınırlıdır. Eğer hali hazırda bu bankaların müşterisi iseniz, kredi kullanma ihtimaliniz yüksektir.

Bu bankalar aracılığı ile, kredi borçlarınızı tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Borçlarınızın tek çatı altında toplanması ödemelerinizi daha kolay yapmanıza olanak sağlayacaktır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Akbank Hızlı Para Nedir? Ne Değildir?

Göz Atabilirsiniz;

Aktifbank N Kolay Kredi ile Herkes Kredi Kullanabilir

Aktifbank N Kolay kredi kampanyası ile kredi notunuzun bir önemi yok. İhtiyaç duyduğunuz nakit parayı anında cebinize koyabileceksiniz. Kredi notunuz 0 olsa bile, yani bankalarla daha önce hiç çalışmadıysanız da bu kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kredi koşulları bankaya başvuru yapan kişinin profiline göre değişiklik göstermektedir. Yani kredi faiz oranı ve vade süresi kişi bazında değişiklik göstermektedir. Krediye başvuru yapmak için banka şubesine kadar gitmenize gerek yok, talebinizi internet sitesi üzerinden bankaya iletebilirisiniz. Kısa süre sonra kredi başvuru sonucunuz sistemde kayıtlı cep telefonuna gönderilecektir. Eğer ön onay sonucunuz olumlu olursa, kredi kullanmak için banka şubesine gidebilirsiniz.

İnternet üzerinden başvuru yapmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

 • Bankanın internet sitesini ziyarete edin,
 • Sitedeki formda TC kimlik ve kredi çekmek istediğiniz tutarı girin,
 • Formun altında bulunan sözleşmeyi onaylayın,
 • Kredi başvuru cevabınız 5 dk içinde hesabınıza yatırılacaktır.

Hafta sonları ve akşam saatleri dahil olmak üzere, günün istediğiniz anında kredi için başvuru yapabileceksiniz. Krediniz hesabınıza yattığı andan itibaren:

 • Kredinizi başka bir hesaba ücretsiz transfer edebilirsiniz,
 • Banka ATM’lerinden N kolay kartınızı kullanarak paranızı çekebilirsiniz,
 • Ek ücret ödemenize gerek kalmadan PTT şubelerine giderek paranızı çekebilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: En Kolay Kredi Veren Banka Hangisi?

Aktifbank N Kolay Kredi Özellikleri Nelerdir?

Aktifbank N Kolay kredi özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Kredi miktarı en az 2 bin TL en çok ise 30 bin TL olabilir.
 • Kredi vadesi en çok 60 ay olabilir.
 • Faiz oranları başvuru yapan müşterinin kredi notuna göre değişiklik göstermektedir.
 • Kredi faiz oranı aylık yüzde 2,49 ile 2,79 arasında değişiklik göstermektedir.

Kredi başvurusu yaptınız, sıra aylık taksitlerinizi ödemeye geldiyse, aşağıdaki kanallardan bir tanesinden ödemelerinizi yapabilirsiniz:

 • PTT şubeleri ve PTT ATM’lerini kullanabilirsiniz,
 • Aktif Bank şubeleri ve internet bankacılığını ziyaret edebilirsiniz,
 • Akbank ve Vakıfbank ATM’lerinden ödeme yapabilirsiniz,
 • Başka hesaplarınızı kullanarak kendi hesabınıza EFT yapabilirsiniz.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  İş Bankası Satılık Gayrimenkuller Başvurusu ve İstenen Belgeler

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanarak, kredi notu düşük olan kişiler nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Kredi kullanmak isteyen kişilerin emeklilik ya da çalışma maaşlarını bankaya getirmeleri gerekmektedir. Bu sayede kredinizin onaylanma şansını artırmış olursunuz. Bankaya başvurunuzu iletmek için, banka şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir. İnternet üzerinden online yapılan başvurular değerlendirmeye alınmaz.

Adınıza kredi çıkması için, kredi ödemelerinizin geçmişte düzenli yapılması gerekmektedir. Daha önceden Vakıfbank kredi kartınız olduysa ve ödemelerini günü gününe yaptıysanız, kredi kullanmanız için bir engel yok demektir.

Bankanın diğer dikkat ettiği önemli noktalardan bir tanesi de, son 6 aydır gelirinizin ve çalışma şeklinizin nasıl olduğudur. Son 6 ayda sigorta ödemelerinizin düzenli bir şekilde yapılmış olması gerekmektedir.

ING Bank Mini Kredi ile Herkes Kredi Çekebiliyor

ING Bank Mini Kredi ile birlikte düşük seviyeli kredi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Kredinin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • 5 bin TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.
 • Mini kredi aylık faiz oranı yüzde 2,14’dür.
 • 48 aya varan vadelerle kredinizi geri ödeyebilirsiniz.
 • Kredi notu düşük olan kişiler de bu kredi türünden faydalanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Belgesiz, Evraksız Kredi Alınabilecek Bankalar

Kredi başvurularınızı yapmak için internetten başvuru taleplerinizi internet ortamından iletebilirsiniz. Eğer kredi notunuz düşük olduğu için bu krediye başvuru yaptıysanız, kredi ödemelerinizi düzenli olarak yapmanız halinde kredi notunuz yavaş yavaş artış sağlayacaktır. Eğer kredi başvurunuz onaylanırsa, banka adresinize kurye gönderecektir.

Fibabank Kredi Çekemeyenlere Kredi Desteği

Fibabank ihtiyaç kredisi kredi notu düşük olan kişilere umut ışığı olmuştur. Kredi üst limiti 10 bin TL’dir. Fibabanka ihtiyaç kredisi sayesinde siz de ihtiyaç duyduğunuz nakit parayı anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Fibabanka’ya başvuru yapmak isterseniz, internet üzerinden başvurularınızı iletebilirsiniz. Fibabanka ihtiyaç kredisinden faydalanmak için kredi notunuzun belirli bir seviyenin üzerinde olması gerekir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan

Eğer sizin kredi notunuz riskli aralıkta yer alıyorsa, kefil gösterebilirsiniz. Kefilinizin kredi notunun riskli aralıkta yer almaması, gelir belgesi olması, TC sınırları içinde yaşıyor olması gerekmektedir. Aksi halde kredi başvurunuz kabul edilmeyebilir. Her ne kadar başvurular internet üzerinden yapılabiliyor olsa da, kredi notu düşük olan kişilerin başvurularını banka şubelerinden yapmaları önerilmektedir.

Halkbank Kredi Çekemeyenlere Kredi Desteğiyle İhtiyaçlarına Çözüm Buluyor

Halkbank kredi ile kredi notunuzun kaç olduğunun bir önemi olmadan kredi kullanabileceksiniz. Banka için önemli olan değişken kredi notundan çok, kredi ödemelerini zamanında yapmanızdır. Eğer geçmiş borçlarınızı zamanında ödüyorsanız, kredi kullanma ihtimaliniz yüksektir. Özellikle bankadan maaşlarını alan, kredi kartı kullanan ve geçmişte kredi kullanmış olan kişilerin kredi başvurularının onaylanma ihtimali daha yüksektir.

Banka genel olarak son 6 ayı baz alarak kredi verip vermeyeceğine karar vermektedir. Son 6 ayda sabit ve düzenli gelir elde etmiş olmanız gerekir. Kredi üst limit belirlenirken aylık gelirinizin ne kadar olduğu önem taşır. Örneğin; aylık geliriniz 50 bin TL ise, kredi aylık taksit miktarınız 75 bin TL olamaz.

Bankadan kredi kullanıp kullanamayacağınızı öğrenmek için, bankanın şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Kullanabilmek için Kredi Notu Kaç Olmalıdır?

İhtiyaç kredisi kullanmak için gerekli kredi notu bankadan bankaya değişiklik göstermekle beraber bankalar kredi kullanmak isteyen kişilerin kredi notunun riskli aralıkta yer almamasını ister. Fakat kredi çekemeyen kişilerin, kredi notlarının düşük olma ihtimali yüksektir. Bankaların sunduğu özel kredi paketlerinin avantajı budur.  Kredi notunuzun düşük olmasına rağmen yineden kredi kullanabilirsiniz. Kredi notunuzun kaç olduğunu öğrenmek için Findeks kredi notunuzu banka şubelerinden ya da Findeks’ten öğrenebilirsiniz. Ortalama 5 TL gibi bir cüzi ücret ödemeniz gerekecektir. Kredi notunuz yüksekse başvurunuz yüksek olasılıkla onaylanacaktır.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

 1. https://www.kredivepara.com/sgk-icra-sorgulama/
 2. https://www.kredivepara.com/akbank-eft-saatleri-ve-ucretleri/
 3. https://www.kredivepara.com/cuma-aksami-yapilan-eft-hesaba-ne-zaman-gecer/
 4. https://www.kredivepara.com/internetten-eft-nasil-yapilir/
 5. https://www.kredivepara.com/burgan-bank-internet-subesi-sifre-alma/

Kefilsiz şartsız kredi veren bankalar hakkında hazırladığımız yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz