Konya Eve Ek İş Veren Firmalar

Konya eve ek iş veren firmalar
Konya eve ek iş veren firmalar

Konya’da yaşayan ev hanımları, işinden bulmayan beyler ve öğrenciler başta olmak üzere, her kesim için onlarca evde ek getiri sağlayacak onlarca iş imkânı bulunmaktadır. Bu tarz iş imkânlarından sadece işsiz olan kişiler değil, ek gelir sahibi olmak isteyen herkes yararlanabilmektedir. Konya bilindiği üzere İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan yüzölçümü bakımından en büyük ve nüfus bakımından da en kalabalık 7. Şehir konumundadır. Merkezinin dışında iş olanaklarının kısıtlı olması Konya’da ikamet eden vatandaşların birçoğunu ek iş yapma durumlarına sürüklemektedir. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazı da Konya eve ek iş veren firmalar ve Konya şehrinde evden para kazanılabilecek bazı işlerden bahsedeceğiz.

1-) Evde Takı İşi 

Takı ve boncuk işleri ülkemizin her bölgesinde her daim satışı bol olan işlerin başında gelmektedir. Günümüzde her kişi, evinde oturarak takı hazırlayabilmektedir. El becerinizin olmadığını düşünüyorsanız sosyal video platformlarında bulunan takı hazırlama videolarına 15-20 dakikanızı ayırarak basit bir şekilde takı hazırlayabilirsiniz. Konya eve ek iş veren firmalar ilanından bir çok iş veren firma ile iletişime geçebilir, aylık 1000 Türk Lirası ila 3000 Türk Lirası arası bir gelir elde edebilirsiniz.

Göz atabilirsiniz;

2-) Evde Dikiş Yapma İşi

 Konya Evlere İş İmkanı Veren Firmalar arasında evde dikiş işi yaptıra firmaların da iş ilanlarını bulabilirsiniz. Dikiş, nakış, örgü gibi el becerilerine yaktın iseniz hemen başvuru yapıp aylık 1500 Türk Lirası ila 3000 Türk Lirası arası bir ek gelir elde edebilirsiniz. Evde dikiş yapma konusunda hiçbir tecrübeniz yoksa yine internetten birkaç video izleyerek kendinizi bu konuda geliştirebilirsiniz. ‘’Ben yapamam’’ diyenler hiç üzülmesin, Konya Evlere İş İmkanı Veren Firmalar ilanlarında dikiş becerisi olmayanlar için evde tekstil firmalarının mallarını paketleme işleri de mevcuttur.

3-) Evde Tablo Yaparak Para Kazanma İşi

 Evde tablo yaparak para kazanma işi diğer iş ilanlarına göre çok daha fazla el becerisi istemektedir. İnternetten izlenilebilecek bir video ile kendinizi çok fazla geliştiremezsiniz. Öncelikle kendi imkanlarınız dahilinde deneme-yanılma yöntemi yaparak bir tablo boyama işine giriniz. Sonuçların olumlu olduğunu düşünürseniz sitemizin Konya Evlere İş İmkanı Veren Firmalar başlığı altında bulunan tablo boyama ilanlarına başvurup aylık çok güzel miktarlarda para kazancı sağlayabilirsiniz.

4-) Farmasi Şirketler Aracılığı İle Para Kazanma İşi

 Konya Evlere İş İmkanı Veren Firmalar arasında farmasi şirketlerinin de ilanları mevcuttur. Kozmetik ürünleri satışı yapan farmasi şirketler, devamlı olarak işçi arayışı içerisindedirler. Sitemizde bulunan ilanlar sayesinde bu şirketler ile görüşüp bayilik anlaşması şeklinde çalışabilir, aylık geçiminiz için ihtiyacınız olan parayı rahatlıkla kazanabilirsiniz. Bu işlerde fazla kozmetik ürünü sattığınızda ek olarak güzel primler kazanabilirsiniz. Bu iş için ikna kabiliyetinizin yeterli seviyede olduğunu düşünüyorsanız hemen sitemizden başvuruda bulunabilirsiniz.

5-) Makale Yazarak Para Kazanma İşi

 Evde bilgisayarınız başında zaman geçirirken yazdığınız kelime kadar para kazanmak ister misiniz? Öyleyse doğru adrestesiniz.  Bu işi yapabilmek için Türkçenizin iyi olması yeterlidir. Her hangi bir konuda araştırmalar yapıp yazacağınız makaleler karşısında yeterli miktarlarda paralar kazanabilir, geçiminizi sağlayabilirsiniz. İş konusunda anlaştığınız kişi ile aranızdaki güven probleminin olmadığını anladıktan sonra bu işi devamlı olarak sürdürebilir, ana meslek haline bile getirebilirsiniz. Makale ücretleri değişmekle birlikte ücretler genel olarak günlük, bazı durumlarda ise haftalık olarak alınmaktadır. Konya Evlere İş İmkanı Veren Firmalar başlığı altında makale ilanlarına ulaşabilirsiniz.

6-) Evde Özel Ders Vererek Para Kazanma İşi

 Konya’da Selçuk Üniversitesi’nde okuya binlerce öğrenci mevcuttur. Bu öğrenciler kendi bölümlerine ve yeteneklerine göre sitemizin Konya Evlere İş İmkanı Veren Firmalar bölümünden evde özel ders ile geçimlerini sağlayabilirler. Ders kursu, müzik kursu, dil kursu gibi alanlarda yeteneğiniz olduğunu düşünüyorsanız hemen sitemizden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Uzmanlara göre birebir eğitimler kalabalık eğitim sistemlerine nazara her daim daha fazla başarı sağlamaktadır. Aileler çocuklarının daha başarılı olabilmesi için özel ders eğitimine ek olarak başvurmaktadırlar. Sadece dil ya da ders olmanın yanı sıra spor ve müzik aletleri kursları da verilebilmektedir. Saatliği 60 Türk Lirası ila 150 Türk Lirası arası değişen kurslar sayesinde siz de aylık geçiminize ek katlı sağlayabilirsiniz.

Bu içeriğe göz atanların ilgisini çeken içerikler;

Malatya‘da yaşıyorsanız Malatya eve ek iş veren firmalar başlıklı yazımızı okumak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz