Komisyonla Kredi Çıkartılır Nedir?

Komisyonla Kredi Çıkartılır Nedir?
Komisyonla Kredi Çıkartılır Nedir?

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Komisyonla kredi çıkartılır nedir? Bankalardan kredi alamayanlar nasıl bir yol izlemeli? Kredi çıkartılır firmaları güvenli midir? Şimdi sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. Bankalardan en çok kredi başvurusu yapılan kredi türü İhtiyaç Kredisidir. Herkesin hemen hemen acil para ihtiyacı olduğu zaman bankalardan ihtiyaç kredisi başvurusu yapar. Bu kredi türünü ve diğer tüm kredi ürünlerini alabilmeniz için bankalarda belirli bir politikaya uygun müşteri olmanız gerekiyor. Eğer bu şartlara uymazsanız banka size kredi vermeyecektir.

Ama benim hiçbir sorunum yok, kredi puanım da düşük ve yine de kredi alamıyorum diyorsanız yanlış banka seçimi yüzünden kredi alamıyorsunuzdur. Bu durumda sizlere kredi çıkartılır firmalarını öneriyoruz. Bu firmalar kredinizi biz çekelim siz ödeyin adında kampanyalar yapmaktadırlar. Kredi çıkartan firmalar ile iletişime geçip sizde kredi kullanabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir: Kredi Çıkartılır Firmaları

Komisyonla Kredi Çıkartan Firmalar Güvenli mi?

Komisyonla kredi çıkartılır firmaları genel olarak adresi belli olan, vergisini ödeyen ve bu işleri komisyonculuk olarak yapan yerlerdir. Kahve köşelerinde, simit saraylarında buluşan kişilere fazla itibar etmeyiniz. Ayrıca internet üzerinde çokça kredi çıkartan kişilerin ilanlarını görmektesiniz. Bu kişiler sizden ön ödeme isteyebilir. Kesinlikle hiçbir şekilde ön ödeme vermeyiniz. Bu firmaların çalışma şeklini sizlerle paylaşalım.

 • İlk olarak görüşme yapılır ve bu görüşme yüz yüze yapılmalıdır.
 • Kredi çıkartan firmalar sizin TC kimlik numaranızı ve ad soyad bilginizi alacaktır.
 • Sizin adınıza bir KKB sorgusu yaparlar ve bu sorgu sonunda ne kadar kredi notunuzun olduğunu öğrenirler.
 • Kredi notunuza göre uygun bankayı araştırırlar.
 • Kredi çıkartan firmaların kendi çalıştıkları bankalar vardır. Sizin işlemlerinize öncelik tanırlar.
 • Eğer bankalardan kredi alacak gibiyseniz hangi bankadan ne kadar kredi onayı aldıklarını size söylerler.
 • Bu onayı kabul ederseniz sizi bankaya götürürler ve kredinizi kullanırsınız.
 • Kredi kullandıktan sonra başta anlaştığınız komisyonu firmaya verirsiniz. Komisyon oranları çıkan krediden %10 kadardır. 30.000 TL kredi kullandığınızda firmaya 3.000 TL komisyon verilecektir.
 • Eğer kredi onayı almazsanız hangi yolları izlemeniz gerektiğini söyleyeceklerdir.
 • Kredi onayı almazsanız firmaya herhangi bir para vermenize gerek yoktur. Ücretsizdir.

Göz Atabilirsiniz;

Göz Atabilirsiniz: Misyon Kredi Danışmanlık – Hızlı ve Onaylı Kredi!

Hangi İllerde Komisyonla Kredi Çıkartılır Firmaları Vardır?

Özellikle büyük şehirlerde bu işlemlerin olduğunu görmekteyiz. Kredi çıkartılır firmaları İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, Mersin, Antalya, Konya gibi illerin merkezlerinde bulunabilir. Kredi başvurusu için bu firmalara bizzat kendiniz giderek başvuru yapmalısınız. Özellikle bu firmalara başvuru yapan kişiler emeklilerdir. Emekliler icralık olduğunda bu firmalar icralık olan borçlarınızı öder ve size kredi almak için büyük bir çalışma yaparlar. Düşük miktardaki borçlarınızı kapatmak için ve kredi almak için sadece emekli olmanız gerekiyor. Ayrıca eğer ihtiyaç kredilerinde limitiniz yetmiyorsa ipotekli kredi içinde çalışma isteyebilirsiniz. Bu firmalar bankalar ve finans kuruluşlarından ipotekli kredi desteği vermektedirler. Gayrimenkul, dükkan ve imarlı arsalar için 60 ay vadeli kredi çalışması yapabilirsiniz. Yazımızın başında da dediğimiz gibi kesinlikle ÖN ÖDEME yapmayınız. İşlem bittikten sonra komisyon ücreti ödenir.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

 1. https://www.kredivepara.com/sodexo-gecen-yerler-ve-marketler/
 2. https://www.kredivepara.com/hsbc-kredi-karti-iptal-etme/
 3. https://www.kredivepara.com/ardahan-eve-ek-is-veren-firmalar/
 4. https://www.kredivepara.com/sinop-eve-ek-is-veren-firmalar/
 5. https://www.kredivepara.com/erzurum-eve-ek-is-veren-firmalar/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz