İzmir Tefeci Telefon Numarası ve Adresleri

İzmir Tefeci bulmak
İzmir Tefeci bulmak

Makalenin İçerisinde Neler Var?

İzmir Tefeci bulmak isteyenler genellikle çok zor durumda olanlar, bankalardan kredi alamayanlar, para ihtiyacı olan kişilerdir. Eğer böyle bir arayışınız varsa öncelikle size söylemek istediğimiz bu işlemlerin yasal olmadığınız. İzmir tefeci bulmak için arayışı olanlar için bu uyarıyı yapmak istiyoruz. Tefeciler yasal yollarda işlem yapan kimseler değildirler. Tefeciler senetle para sattıkları için bu devletimizin kanunları tarafından kabul edilmeyen bir durumdur. Tefecilerden para alan ve aracılık yapan herkes bu suçlara ortak olmaktadırlar.

Para ihtiyacı olan kişiler bankalardan kredi başvurusu yaptıklarında bankanın şartlarına uygun olmamaları durumunda kesinlikle para alamazlar. Kredi başvurusu yaptığınızda bu şartlar uygulandığı gibi ayrıca kredi kartı kullanımı içinde bu politikalara göre işlem yapılmaktadır. Bu sebeple herkes para sıkıntısını bankalardan giderememektedir. İşte böyle olduğunda internet üzerinde tefeci aramaya yani para ihtiyacınızı hemen karşılayacak bir yer bulmaya bakarsınız. Bu yazımızda sizlere İzmir Tefeci arıyorum diyenler için bilgiler paylaşıyoruz.

İlginizi çekebilecek konu: İstanbul Senetle Para Veren Tefeciler

İzmir Tefeci Var mı?

İzmir’de tefeci arayışınız varsa bu işlemi internet üzerinden de yapıyorsanız gerçek kişilere ulaşamayacağınızı söylemek isteriz. Tefeciler genellikle kendi kimliklerini saklamaktadırlar. Bunun sebebi ise yasal işlem yapmamış olmalarıdır. Sizde eğer İzmir tefeci adresleri arıyorsanız genellikle dolandırıcıların kurbanı olabileceğinizi söylemek istiyoruz.

İzmir’de bulunduğu söylenen tefeciler Tefeci Mustafa, Tefeci Cemil, Tefeci Celil, Tefeci Mehmet gibi isimlerdir. Bu kişiler herkese para vermezler. Para verecekleri kişilerin bazı şartlara uygun olmaları gerekiyor. Tefecilerden bu sebeple para almak zor bir durum olmuştur.

Göz Atabilirsiniz;

Tefecilerden Nasıl Para Alınır İzmir?

İzmir Torbalı, Çankaya, Konak, Bayraklı, Bornova, Urla, Karşıyaka, Buca ve Menemen ilçelerinde tefeciler genellikle bulunmaktadır. Bu tefeciler kişilere sadece ipotek karşılığında kredi vermektedir. Bu ipotekli krediler genel olarak ev ipoteği ile verilmektedir. Yani herhangi bir mal varlığınız yoksa tefeciler sizlere para vermeyecektir. Bu verdiğiniz ipoteği de tefeciler kendi üzerlerine geçirmek isteyeceklerdir. Eğer ödemelerinizi yapmazsanız da bu tefeciler sizlerin üzerlerine aldığı malı satarak borcunu ödeyecektir. 1 gün gecikme bile olsa hemen bu ipoteği satabilirler. Bu sebeple para aldığınız zaman belki derdinize derman olabilir ama ileriki dönemlerde yüksek faizle bu parayı geri ödediğiniz hem evinizden olursunuz hem de yüksek faizler ödeyerek boşa paralar ödemiş olursunuz. Bu durumlara uğramamak için diğer para bulma yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Tefeci Harici Para Bulma Yöntemleri İzmir

İzmir’de senetle kredi, senetle altın ve bankalardan kredi alamayanlara kredi çıkartan firmalar vardır. Bu firmalara banka sicilinizin çok kötü olmadığı durumlarda başvuru yapabilirsiniz. Özellikle icralık olan emeklilerin borçlarını bu firmalar kapatarak kredi almaktadırlar. Sizinde böyle bir sıkıntınız varsa kredi çıkartılır firmalarına başvuru yapabilirsiniz. Çankaya, gıda çarşısı, bayraklı gibi yerlerde bu tarz firmaları bulabilirsiniz.

Diğer Konumuz: Senetle Para Veren Tefeciler | İstanbul-Ankara-İzmir

Ayrıca faktoring firmalarına giderek ipotekli olarak senetle kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu yöntemler sizin ilk tercihiniz olmalıdır. Yasal olmayan tefecilik işlemlerinden uzak durmanızı öneriyoruz.

Bu içeriğe göz atanların ilgisini çeken içerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz