İşbankası Anında Kredi Başvurusu

iş bankası anında kredi
iş bankası anında kredi

İşbankası Anında Kredi başvurunuzu İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatiklerden 7/24 dilediğiniz zaman hızla ve güvenle yapabilir, başvurunuzun onaylanması durumunda şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi kullanmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Çekme Yöntemleri

Anında Kredi başvurusunda bulunmak için;İnternet Şubesi > Kredilerim > Anında Kredi Başvuru
İşCep > Krediler > Anında Kredi Başvuru

Bankamatik > Daha Fazlası > Anında Kredi ve Anında Ek Hesap adımlarını takip edebilirsiniz.

İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatiklerden 40.000 TL’ye kadar yapacağınız kredi başvurusunun onaylanması durumunda onaylanan tutar İş Bankası’ndaki vadesiz TL hesabınıza aktarılacaktır. 40.000 TL üzerindeki Anında Kredi başvurularının anında kullandırılmasına dair değerlendirme başvuru bazında yapılır.

Buradan Kredi Hesaplama Aracı | Güncel ve Uygun Faiz Oranları Sayfamıza Giderek En Uygun Kediyi Bulabilirsiniz.

Şubeye gitmeden kredi almak için bankalar artık SMS veya telefon bankacılığı hizmetlerinin yanı sıra online bankacılık hizmetlerini de kullanıma açarak müşterisi olsun veya olmasın tüm vatandaşlarımızın online kredi kullanımı hizmetinden faydalanmalarını sağlamaktadırlar. Şubeye gitmeden online kredi kullanımı gerçekleştirmek isteyen vatandaşlarımız ülkemizde faaliyet gösteren; İş Bankası internet bankacılık hizmetlerinden yararlanarak kredi kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

İşBankası Şubesiz Kredi

Banka Şubesine gitmeden kredi veren bankalar arasında ilk olarak İş Bankası’nı sayabiliriz. İş Bankası şubeye gitmeden kredi imkanını internet bankacılığı ve İş Cep üzerinden sağlıyor. Dilerseniz her iki kanaldan da anında kredi başvurusu yapabilir, dakikalar içinde kredinizi alabilirsiniz. İş Bankası 25.000 TL’ye kadar çekilecek krediler için şube şartını kaldırmıştır. 48 aya kadar vade imkanı verilen kredi başvurusuna 7/24 başvuru yapılabiliyor. %1,49 faiz oranıyla verilen kredi, onaylandığı taktirde hesabınıza aktarılıyor. Bu sayede hiçbir şekilde şube ile muhatap olmuyorsunuz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Yıllık Toplam Maliyet Oranı Ne Demek?

Evraksız ve kefilsiz kredi istiyor ve böyle bir hizmetten yararlanmayı seçiyorsanız, İnternet üzerinden, mobil uygulama üzerinden ve telefon bankacılığı ile kolay kredi başvurusu yapabilirsiniz. Direkt internet üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Netice, ev hanımları, işsizler de internet bağlantısı kuruluyor, internetten birkaç işlem ile kredi sahibi olmaları artık çok daha kolay.

İnternetten kredi başvurusunda belge istenmiyor. Fakat kredi başvurusunun tamamlanması için sizi bankaya çağırırlarsa şu belgeleri isteyebilirler:

Gerekli Evraklar

Nüfus Cüzdanı,

İkamet belgesi ya da son ikamet edilen yere ait başvuranın adına düzenlenmiş bir fatura

Ücretli çalışanlardan son ayın maaş bordrosu

SGK sigorta dökümü

Emeklilerden istenen belgeler ise SGK tarafından düzenlenen kimlik belgesi, SGK sitesinden alınan emekli aylık belgesi.

Eğer bir firmanız varsa istenen belgeler ise son yıla ait vergi levhası fotokopisi, varsa meslek kuruluşları üye belgesi, işletme hesabı varsa da bunun vergi dairesi onaylı özet bilgileri isteniyor. Yukarıda belirttiğimiz gibi internet başvurularının birçoğunda herhangi bir belge istenmiyor. Diyelim ki Findeks kredi notunuz yüksek; online başvuru yapıyorsunuz. Kredi online olarak onaylanıyor ve paranız hesabınıza yatıyor.

İlgili konumuz: Findeks Kredi Notu Nedir? Nasıl Öğrenilir?

İşbankası anında kredi hesaplama

İş bankası ihtiyaç duyduğunuz krediyi hemen hesaplamak için https://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/kredi-hesaplama/Sayfalar/kredi-hesaplama.aspx#Taksit_ihtiyac adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.

İş Bankası anında kredi faiz oranı

19.10.2019 tarihi itibariyle 36 ay vadede İşBankası anında ihtiyaç kredi faiz oranı %1,29, maliyet oranı %1,58

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  KYK Kredisi Nedir? KYK Kredisi Ne Zaman yatar?

19.10.2019 haftası İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı bir önceki haftaya göre düşmüştür. 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanılırsa 364 TL aylık taksit ile 36 ayda 13.119 TL toplam geri ödeme oluşacaktır. Kredi kullanma şartları aşağıdaki gibidir.

18 yaşını doldurmuş olmanız

Kredi ödemelerinizin genel olarak zamanında ve eksiksiz olması

Gelirinizi resmi olarak belgeleyebiliyor olmanız

İpotek verecekseniz eşinizin rızasını yazılı olarak bankaya vermeniz

Not: İhtiyaç kredisi en fazla 60 ay vade ile kullanılabilir.

Ayrıca İş Bankası Konut Kredisi yazımızı buradan okuyabilirsiniz

İlginizi çekebilir: Anında Kredi Kartı Veren Bankalar