İşbankası Anında Kredi Başvurusu

iş bankası anında kredi
iş bankası anında kredi

İşbankası Anında Kredi başvurunuzu İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatiklerden 7/24 dilediğiniz zaman hızla ve güvenle yapabilir, başvurunuzun onaylanması durumunda şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi kullanmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Çekme Yöntemleri

  1. İnternet Şubesi > Kredilerim > Anında Kredi Başvuru
  2. İşCep > Krediler > Anında Kredi Başvuru
  3. Bankamatik > Daha Fazlası > Anında Kredi ve Anında Ek Hesap adımlarını takip edebilirsiniz.

İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatiklerden 40.000 TL’ye kadar yapacağınız kredi başvurusunun onaylanması durumunda onaylanan tutar İş Bankası’ndaki vadesiz TL hesabınıza aktarılacaktır. 40.000 TL üzerindeki Anında Kredi başvurularının anında kullandırılmasına dair değerlendirme başvuru bazında yapılır.

Buradan Kredi Hesaplama Aracı | Güncel ve Uygun Faiz Oranları Sayfamıza Giderek En Uygun Kediyi Bulabilirsiniz.

Şubeye gitmeden kredi almak için bankalar artık SMS veya telefon bankacılığı hizmetlerinin yanı sıra online bankacılık hizmetlerini de kullanıma açarak müşterisi olsun veya olmasın tüm vatandaşlarımızın online kredi kullanımı hizmetinden faydalanmalarını sağlamaktadırlar. Şubeye gitmeden online kredi kullanımı gerçekleştirmek isteyen vatandaşlarımız ülkemizde faaliyet gösteren; İş Bankası internet bankacılık hizmetlerinden yararlanarak kredi kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

İşBankası Şubesiz Kredi

Banka Şubesine gitmeden kredi veren bankalar arasında ilk olarak İş Bankası’nı sayabiliriz. İş Bankası şubeye gitmeden kredi imkanını internet bankacılığı ve İş Cep üzerinden sağlıyor. Dilerseniz her iki kanaldan da anında kredi başvurusu yapabilir, dakikalar içinde kredinizi alabilirsiniz. İş Bankası 25.000 TL’ye kadar çekilecek krediler için şube şartını kaldırmıştır. 48 aya kadar vade imkanı verilen kredi başvurusuna 7/24 başvuru yapılabiliyor. %1,49 faiz oranıyla verilen kredi, onaylandığı taktirde hesabınıza aktarılıyor. Bu sayede hiçbir şekilde şube ile muhatap olmuyorsunuz.

Evraksız ve kefilsiz kredi istiyor ve böyle bir hizmetten yararlanmayı seçiyorsanız, İnternet üzerinden, mobil uygulama üzerinden ve telefon bankacılığı ile kolay kredi başvurusu yapabilirsiniz. Direkt internet üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Netice, ev hanımları, işsizler de internet bağlantısı kuruluyor, internetten birkaç işlem ile kredi sahibi olmaları artık çok daha kolay.

İnternetten kredi başvurusunda belge istenmiyor. Fakat kredi başvurusunun tamamlanması için sizi bankaya çağırırlarsa şu belgeleri isteyebilirler:

Gerekli Evraklar

Nüfus Cüzdanı,

İkamet belgesi ya da son ikamet edilen yere ait başvuranın adına düzenlenmiş bir fatura

Ücretli çalışanlardan son ayın maaş bordrosu

SGK sigorta dökümü

Emeklilerden istenen belgeler ise SGK tarafından düzenlenen kimlik belgesi, SGK sitesinden alınan emekli aylık belgesi.

Eğer bir firmanız varsa istenen belgeler ise son yıla ait vergi levhası fotokopisi, varsa meslek kuruluşları üye belgesi, işletme hesabı varsa da bunun vergi dairesi onaylı özet bilgileri isteniyor. Yukarıda belirttiğimiz gibi internet başvurularının birçoğunda herhangi bir belge istenmiyor. Diyelim ki Findeks kredi notunuz yüksek; online başvuru yapıyorsunuz. Kredi online olarak onaylanıyor ve paranız hesabınıza yatıyor.

İlgili konumuz: Findeks Kredi Notu Nedir? Nasıl Öğrenilir?

İşbankası anında kredi hesaplama

İş bankası ihtiyaç duyduğunuz krediyi hemen hesaplamak için https://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/kredi-hesaplama/Sayfalar/kredi-hesaplama.aspx#Taksit_ihtiyac adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.

İş Bankası anında kredi faiz oranı

19.10.2019 tarihi itibariyle 36 ay vadede İşBankası anında ihtiyaç kredi faiz oranı %1,29, maliyet oranı %1,58

19.10.2019 haftası İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı bir önceki haftaya göre düşmüştür. 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanılırsa 364 TL aylık taksit ile 36 ayda 13.119 TL toplam geri ödeme oluşacaktır. Kredi kullanma şartları aşağıdaki gibidir.

18 yaşını doldurmuş olmanız

Kredi ödemelerinizin genel olarak zamanında ve eksiksiz olması

Gelirinizi resmi olarak belgeleyebiliyor olmanız

İpotek verecekseniz eşinizin rızasını yazılı olarak bankaya vermeniz

Not: İhtiyaç kredisi en fazla 60 ay vade ile kullanılabilir.

Ayrıca İş Bankası Konut Kredisi yazımızı buradan okuyabilirsiniz

İlginizi çekebilir: Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

İş Bankası Anında Kredi Detayları

İş Bankası anında krediacil nakit ihtiyaçlarına yönelik sunulan bir hizmettir. Günümüz koşullarında beklenmedik finansal krizlerle karşılaşmak artık sıradan bir durum haline gelmiştir.

İş Bankası, böyle durumları dikkate alarakher ihtiyaca uygun faiz oranları seçenekleriyle ihtiyaç kredilerini vatandaşların hizmetine sunmaktadır. Bu hizmetten yararlanabilmek için bankanın müşterisi olma şartı aranmamaktadır. Banka müşterisi olmadan da acil para ihtiyacı olan tüketiciler başvuru gerçekleştirerek İş Bankası anında kredi hizmetinden faydalanabilmektedir.

İş Bankasının anında kredi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, eğitim kredisi gibi çeşitleri bulunmaktadır. Anında kredi nakit ihtiyaçları bekletilmeden kolayca karşılayabilmeyi sağlamaktadır. Bu krediyle 50 bin TL’ye kadar başvuru yapılabilmektedir. Pratik bir bireysel kredi türü olmasıyla dikkat çekmektedir. Tüketiciye özel faiz oranlarıyla kullanıcıya sunulan bu kredi 60 aya varan vade imkânı ile tüketicinin dikkatine sunulmaktadır. Bu işlem için tüketicinin şubeye gitmesi gerekli değildir. İnternet Şubesi veya Bankamatiklerden anında kredi başvurusunda bulunulabilmektedir. Kredi başvurusunun onaylanma süreci ise oldukça basit bir işleyişe sahiptir.Tutar banka hesabına yatmaktadır.

İş Bankası Anında Kredi Hizmeti Hızlı ve Kolay

İş Bankası kredi çekme işlemlerini kolaylaştırmayı hedefleyen bir kurum olarak dikkat çekmektedir. Bu sebeple kredi başvuru adımları sade ve nettir.Genel olarak kredi işlemlerinde belge toplamak ve sonrasında bu belgeleri bankaya teslim edilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında banka formalite işlemleri devreye girmektedir. Banka yapılan kredi başvurusunu değerlendirmeye almaktadır.

Gerekli inceleme ve araştırmayı yapıldıktan sonra tüketiciye cevap verilmektedir. Bu yöntemler ışığında kredi çekmek hem çok uzun hem de çok zahmetlidir. İş Bankası anında kredi hizmetiyle nakit ihtiyacı duyan tüketiciler için kolay başvuru yöntemi geliştirmiştir. Nakit ihtiyacı olan tüketici herhangi bir sorun çıkmadığı sürece seçtiği herhangi bir ihtiyaç kredisi seçeneğine sahip olabilmektedir.

İş Bankası Anında Kredi Özellikleri

İş Bankası anında kredi hizmetiyle tüketicilere çeşitli avantajlar sunulmayı hedeflemektedir. Hızlı kredi kapsamında başvuruda bulunan tüketicilere bin TL ile 50 bin TL arasında nakit fırsatı sunan marka her bütçeye uygun olmasıyla dikkat çekmektedir. Bu hizmet, bankanın bireysel ihtiyaç kredisi servisidir.Bu yüzden ticari kredi için başvuracak olanların yararlanması mümkün değildir. İş Bankası anında kredi için vade süresi kredi faiz oranı değişebilmektedir. Her müşteriye özel olarak bir hizmet sunmaktadır.İş Bankası anında kredi hizmeti başvurusu yapabilmek kolay birkaç adımla mümkün olmaktadır. İş Cep ve internet şubesinden 7 gün 24 saat anında kredi için başvuru yapılabilmektedir.

Nakit ihtiyaçlarına yönelik sunulan büyün hizmetler büyük titizlikle incelenmektedir. Bunun yanı sıra bankamatiklerden de kolay birkaç adım sonrası anında kredi başvurusu yapılabilmektedir. Banka adımları sadeleştirerek doğrudan hedefe götürmektedir. Gerekli başvurular yapıldıktan sonra kredi onay sürecine gitmektedir. Banka yönetiminin yapmış olduğu detaylı inceleme sonucunda kredi sonuç bildirgesini paylaşmaktadır. Bankaya 50 bin TL’ye kadar nakit başvurusu yapılabilmektedir. Daha yüksek limitli ihtiyaçlar için herhangi bir İş Bankası şubesine gidilmesi gerekmektedir.

Acil nakit ihtiyacını çözmek amacıyla tüketiciye sunulan bu kredi onaylandığı takdirde tüketicinin İş Bankası hesabına yatmaktadır.

Bu adım sonrasında tüketiciye sunulmaktadır. Daha önce İş Bankasının müşterisi olan tüketiciler için cazip şartlar ve faiz oranlarıyla bu tüketici kredisinden yararlanabilmektedir. Bu fırsatlar sadece banka müşterilerine sunulmamaktadır. Bununla birlikte banka müşterisi olmayıp kredi başvurusu yapmak isteyenlere de ekstra kolaylık sağlanmaktadır.

Bunun yanı sıra maksimum vade süresi ise 60 ay kadardır. Aynı zamanda 3 ile 6 ay arasında değişen vade seçenekleri de mevcuttur.Bankanın izlediği politikalardan birisi de kredi başvurusunda bulunan tüketicilerin şartlarına göre konumlandırılmalarıdır.

İş Bankası Anında Kredi Hizmeti ile 50 Bin TL’ye Varan Nakit Desteği

İş Bankası anında kredi seçeneği sunmamaktadır. Bunun yanı sıra bireysel kredi seçenekleri de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra daha yüksek limitli ihtiyaç kredileri için de başvuru yapılabilmektedir. Ancak bunun için İş Bankası şubelerine yapılacak olan bir ziyaretle dilenen tutarda ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir.

İhtiyaç kredilerinin vade sınırı yasal düzenlemeyle 60 ay ile sınırlandırılmaktadır. Bunun yanı sıra ihtiyaç kredisi başvuru koşulları arasında 18 yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaşından büyük olan her tüketici başvuru yapabilmektedir. Bankanın olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapma hakkı saklıdır. İhtiyaç kredisi başvurusu için bazı genel evraklar gereklidir.

İş Bankası anında kredi hizmetinde olduğu gibi diğer kredilere göre farklılık gösteren belgeler de bulunmaktadır. Tapu fotokopileri, araç ruhsatları, mevduat ve gelir belgeleri de istenebilmektedir. Aynı zamanda bankanın ek belge talep etme hakkı da bulunmaktadır. İhtiyaç kredisinde esnek ödeme planı seçenekleri de sunmaktadır. Banka kredi vadesi boyunca her ay eşit taksit ödemeli ve düzenli ödeme planının yanı sıra esnek ödeme seçeneği sunmaktadır.

İş Bankası Anında Kredi Başvurusu

İş Bankası anında kredi başvurusunun yanı sıra konut kredisi seçeneği de bulunmaktadır. Bu da tüketicilerin barınma ihtiyacına yönelik sunulmuş bir hizmettir. İş Bankasının konut kredisi hizmetinden faydalanmak için 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. 18 yaş koşuluna uyan her tüketici bu kredi hizmetinden faydalanabilmektedir. Bunun yanı sıra temiz bir mali geçmişe sahip olmak gereklidir.

Aynı zamanda eşler arasında yaşanacak herhangi bir tartışmanın öncesinde eşler yazılı olarak bankaya beyanda bulunmalıdırlar. Alınacak olan evde bulunması gereken bir başka özellik ise tapuda mesken olarak tanımlandırılmış olması gereklidir. Başvuru formunun eksiksiz ve doğru bilgilerle donatılmış olması birinci koşuldur.

Her ne sebeple olursa olsun verilen herhangi bir yanlış bilgi kredi işleminin durdurulmasına neden olacaktır. Ekspertiz ücreti ödenmeden raporun çıkması mümkün değildir. Konut kredisi başvurusu yapacak olan tüketiciler mutlaka bu detaya dikkat etmelidir. Sonrasında ipotek evrakları teslim alınmaktadır. Tapu devir işlemine gidilmektedir. Bütün işlemler tamamlandığında evrakların bankaya iletilmiş olması gereklidir. Tüm bu işlemler sonrası kredi onay sürecine gitmektedir.

Onay süreci tamamlandıktan sonra gereken bazı evraklar toplanmaktadır. Kredi başvurusu için nüfus cüzdanı, fatura ve ikametgah belgesi almak mecburidir. Tüketicinin gerçek bilgi paylaşımı yaptığının kontrolü sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra gelir belgesi de gerekli olan evraklardan bir tanesidir. Maaş bordrosunun teslimi de önem teşkil etmektedir. İş Bankası anında kredi hizmeti ile çeşitli avantajları bünyesinde tüketicilere hızlı kredi imkânı sunulmaktadır. Bu hizmetlerden İş Bankası anında kredi kapsamında başvuruda bulunan tüketiciler faydalanabilmektedir.

İş Bankası Anında Kredi Hizmeti ile Nakit İhtiyacınızı Anında Çözün

İş Bankasına anında kredi için başvuru gerçekleştirmeyi düşünen kişiler için gerekli kolaylıklar sağlanmaktadır. Cesur bir girişim olarak öne çıkmayı hedefleyen İş Bankası aynı zamanda taşıt kredisi hizmeti de sunmaktadır. Kefilsiz ve ön koşulsuz olarak tüketicilere hayallerindeki arabaya sahip olabilmesi için destek sağlayan İş Bankası bu kredi için başvurularda da oldukça kolay adımlar izlemektedir.

İş Bankası taşıt kredisi başvurusu yapabilmek için birtakım belgeleri banka yönetimine sunmak mecburidir. Nüfus cüzdanı ve gelir belgesi gerekli olan evraklar arasındadır. Bunun yanı sıra kredi notunun banka kriterlerine uygun olması ve 18 yaşından büyük olma koşulu aranmaktadır

54 YORUMLAR

  1. geri ödeyebileceğim en uygun fiyatı iş bankası veriyor bence bu sitedeki detaylı bilgilerle siz de kredi çekebilirsiniz.

  2. başka sitede farklı bilgiler görmüştüm ama sizin sitenizde iş bankasında var olan bilgiler mevcut hatta daha fazlası. çok detaylı yazılmış

  3. Konut kredisi hakkında da yazmışsınız. onu da okudum her konu hakkında bilgileri sitenizde bulabiliyorum. emeğinize sağlık

  4. kefilsiz ve ön koşulsuz araba kredisi veriyor. iş bankası bu konuda çok iyi. bu yazı sayesinde bankaya gidip işlem yaptıracağım

  5. bu siteye kredi çekeceğiniz de veya bir konu araştıracağınız da uğramanızı öneririm. gerçekten kaliteli içerikler var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz