2021 İş Bankası Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

is bankasi subeye gitmeden kredi sartlari
is bankasi subeye gitmeden kredi basvurusu

İş Bankası şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunmak mümkündür, Bunun için bankanın İşCep uygulamasına ve internet şubesine giriş yapılması gerekir. Ayrıca İş Bankası şubeye gitmeden kredi başvurusu bankanın 0850 724 07 24 numaralı müşteri hizmetleri hattından yapılabilir. Bununla birlikte bankanın bütün ATM’leri üzerinden de kartsız işlem ile kredi başvurusunda bulunulabilir.

Dikkatinizi Çekebilir:

İş Bankası Şubeye Gitmeden Anında Kredi Müracaatı

Aşağıda İş Bankası şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunulabilecek iletişim kanalları detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Bankanın şubesine gitmeden İşCep mobil uygulamasının cep telefonlarına indirilmesi sonucunda kredi başvurusu online olarak yapılabilir.
 • Bunun yanı sıra bankanın “isbank.com.tr/” internet sitesine giriş yapılarak İş Bankası şubesine gitmeden kredi başvurusunda bulunulabilir.
 • Aynı zamanda İş Bankası’nın ATM’lerinden de kartsız işlemler şeklinde kredi başvurusunda bulunulabilir.

İş Bankası Şubeye Gitmeden İnternet Üzerinden Kredi Müracaatı

Aşağıda İş Bankası şubeye gitmeden internet üzerinden kredi başvurusunda nasıl bulunulması gerekildiği en ince ayrıntısına kadar anlatılmaktadır:

 • Öncelikle bankanın “isbank.com.tr/” resmi internet adresine giriş yapılması gerekir.
 • Siteye erişim sağlandıktan sonra ekranda yer alan kutucuğa T.C. kimlik numarası, alınacak kredi tutarı, vade bilgisi ve aylık gelirin ne kadar olduğu bilgisi doğru bir şekilde yazılmalıdır.
 • Bilgilerin eksiksiz bir şekilde yazılmasından sonra en altta yer alan “Onayla” butonuna basın.
 • 5 dakika içerisinde internet üzerinden yaptığınız kredi başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığına dair bilgilendirme mesajı gelecektir.

İş Bankası Şubeye Gitmeden Telefonla Kredi Müracaatı

İş Bankası şubeye gitmeden telefon aracılığı ile kredi başvurusunda bulunmak için ilk olarak cep telefonlarının arama bölümüne 0850 724 07 24 numaralı çağrı merkezi hattının yazılması gerekir. Hatta bağlanıldıktan sonra sırasıyla 5 ve 4 numaralarını tuşlamanız gerekir. Daha sonra müşteri temsilcisine T.C. kimlik numarasını, cep telefon numarasını, vade bilgisini, aylık gelir tutarını ve ne kadar kredi almak istediğiniz ile ilgili bilgileri vermelisiniz. Bütün bilgilerin bankanın müşteri temsilcisine iletilmesinden sonra telefon bankacılığı ile kredi başvuru işleminiz tamamlanmış olur.

İlgili Yazılarımız:

 1. 2020 Akbank Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu Yazıya Git
 2. Yapı Kredi Vadeli Mevduat Hesabı 2020 Yazıya Git
 3. 2020 Halkbank Esnaf Kredisi Nasıl Alınır? Yazıya Git

İş Bankası Şubeye Gitmeden Mobil Uygulama İle Kredi Başvurusu Yapma

Aşağıda bankanın mobil uygulaması üzerinden şubeye gitmeden kredi müracaatında nasıl bulunulması gerektiği adım adım anlatılmaktadır:

 • Mobil uygulamasından kredi başvurusunda bulunmak için öncelikle cep telefonlarına İşCep uygulamasının indirilmesi gerekir.
 • Uygulamanın indirilmesinden sonra İşCep’e şifre ile giriş yapılmalıdır.
 • Ardından “Krediler” sekmesine tıklanmalıdır.
 • Daha sonra “Kredi Başvurusu” kısmına basılmalıdır. Bu bölümünde ekranda yer alan kısma T.C. kimlik numarası, cep telefon numarası, aylık gelir miktarı, alınmak istenen kredi tutarı ve vade bilgisi ile ilgili detaylar doldurulmalıdır.
 • Bilgilerin ekrana girilmesinden sonra en altta yer alan “Onayla” butonuna basılmalıdır.
 • Online olarak kredi başvuru işlemi tamamlandıktan sonra birkaç dakika içerisinde cep telefonlarınıza kredi başvuru sonucunuz gelecektir.

İş Bankası Şubeye Gitmeden Mesaj İle Kredi Başvurusu Yapma

Aşağıda İş Bankası şubeye gitmeden mesaj ile kredi başvurusunda nasıl bulunulması gerektiği ayrıntılı bir şekilde yer alır:

 • İş Bankası şubeye gitmeden kredi başvurusu yapacaklar ilk olarak cep telefonlarının mesaj bölümüne aralarda boşluk olacak şekilde sırasıyla “NAKIT”, alınmak istenen kredi miktarı­, T.C. kimlik numarası ve aylık gelir miktarının yazılması gerekir.
 • Bilgilerin yazılmasından sonra ise 4402’ye kısa mesaj gönderilmelidir.
 • Mesaj gönderildikten sonra 30 dakika içerisinde SMS ile yapılan kredi başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını bildiren kısa mesaj gelecektir.
 • Kredi başvuruları onaylanan kişiler İş Bankası’nın en yakın şubesine T.C. kimlik belgeleri ile beraber giderek kredilerini alabilecektir.

Göz Atabilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz