İş Bankası Şirket Adına Kredi Nasıl Alınır?

İş Bankası Şirket Adına Kredi Nasıl Alınır?
İş Bankası Şirket Adına Kredi Nasıl Alınır?

Makalenin İçerisinde Neler Var?

İş Bankası Şirket adına kredi almak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda İş Bankası şirket kredisi veya bir diğer adıyla İş Bankası esnaf kredisi nasıl alınır bunun bilgilerini paylaşacağız. İhtiyacı olan tüm müşteriler bankalardan ihtiyaçları doğrultusunda kredi alırlar. Nasıl bireysel krediler için bankalar kredi başvurusu alıyorsa esnaf olan, şirketi olan kişilerden de ticari kredi başvurusu almaktadır. İş bankası’da bu bankalardan birisidir. Bu kredileri alabilmeniz için bazı şartlara ihtiyacınız vardır. Bu sebeple kredi başvurusu yapmadan önce kredi alabilirliğinizi kontrol etmelisiniz.

İş Bankası üzerinden alacağınız şirket kredilerinde hangi ihtiyacınız varsa ona göre ayrı krediler verilmektedir. Şirket kredilerinde araç alımları için ticari taşıt kredisi, dükkan veya gayrimenkul alımları için konut kredileri ve iş yeri ihtiyaçlarınız için ise taksitli ticari krediler kullanabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir: 

 1. Şirket Adına Kredi Çekmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?
 2. Vakıfbank Şirket Adına Kredi Nasıl Alınır? Esnaf Kredisi Başvurusu?
 3. Garanti Bankası Şirket Adına Kredi Nasıl Alınır?
 4. Faktoring Çek Kırdırma Şirketleri

Taksitli Ticari Kredisi- Anında Onay

İş bankası kendi müşterilerine 100.000 TL’ye kadar anında onaylı internet üzerinden ticari kredisi vermektedir. Şirketler için bu kredi harika bir fırsat olabilir. Eğer bu bankadan ticari hesabınız var ve ticari olarak internet bankacılığı kullanıyorsanız anında kredi seçeneği ile size ait onaylanan limiti anında istediğiniz zaman hesaba atabilirsiniz. Gecenin bir yarısı, hafta sonu, Pazar günü bile bu krediyi kullanabilirsiniz. Ne zaman para ihtiyacınız varsa kredi başvurusunu online yapabiliyorsunuz.

İş bankası ticari taksitli kredi için %1.16 faiz oranı ile işlem yapmaktadır. 50000 TL kredi aldığınızda aylık 1.723 TL taksit ödemesi yapabilirsiniz. Bu krediler 36 ay vadeli olarak verilmektedir. 60 ay vadeli olarak İş Bankası şirket adına kredi almak istiyorsanız banka şubelerinden başvuru yapmanız gerekiyor. Ayrıca 100.000 TL üzerinde ticari kredi almak istiyorsanız da İş bankası ipotekli kredilere başvuru yapmalısınız.

Anında Ticari Kredi Özellikleri Nedir?

 • Bu krediyi alabilmeniz için 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor.
 • 000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 • Sizin kredi notunuzun önemli olduğu kadar şirketinizin de kredi sicili önemlidir. Sorgulama sonrasında kredi alıp almayacağınız belli olacaktır.
 • Anında Ticari kredi başvurusunu 7/24 yapabilirsiniz.
 • İş cep uygulamasından veya internet sitesi üzerinden internet bankacılığı girişi yaparak bu krediye başvuru yapabilirsiniz.
 • Kredi taksitleri aylık eşit taksitler olarak ödenecektir.
 • Başvurunuz hemen değerlendirilir ve kredi onayı olsa bile son karar İş Bankası genel müdürlüğündedir.

Bunlara’da göz atın:

 1. Yeni Kurulan Şirketlere Kredi Veren Bankalar 2020
 2. Ne Kadar Kredi Çekebilirim?
 3. Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Bloke Kaldırma
 4. İmza Sirküsü Nedir, Ne İşe Yarar ve Nereden Alınır?

İş Bankası Şirket Kredisi – Yüksek Limitli

Eğer 100.000 TL ihtiyacınızı görmüyorsa bu bankadan ticari ipotekli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Vereceğiniz arsa, gayrimenkul, dükkan, villa, yazlık gibi taşınmazların ekspertiz değerinin %50’sine kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi onayı aldıktan sonra verdiğiniz ipoteğe ekspertiz gönderilecektir. Bu ekspertiz sizin ipoteğinize değer biçecektir. Bu biçtiği değerin %50’sine (bazı durumlarda %80) kadar ipotekli kredi alabiliyorsunuz. Yine banka şartlarına uygun olmanız gerekiyor. 1 milyon değerinde bankaya bir ipotek verdiğinizde 500.000 TL kredi alabiliyorsunuz. Başvuru sadece banka şubelerinden ve şirket evraklarınızla birlikte şahsen yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi ve başvuru için kredi kampanyalarını öğrenmek istiyorsanız İŞ Bankası şubelerindeki ticari bölümdeki banka personellerinden yardım alabilirsiniz.

Göz Atabilirsiniz:

 1. İpotekli Kredi Veren Bankalar 
 2. Spot Kredi ile Rotatif Kredi Farkları Nelerdir?
 3. Koç Finans Araç Kredisi Hakkında Bilgi
 4. İhtiyaç Kredisi Alma Şartları Nelerdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz