İş Bankası Personel Alımı

İş Bankası Personel Alımı
İş Bankası Personel Alımı

Makalenin İçerisinde Neler Var?

İş Bankası personel alımı ilanları her ay güncellenerek resmi internet sitesinde verilmektedir. Sizde eğer İş bankası personeli olmak istiyorsanız bu bankanın boş pozisyonlarına başvurunuzu yapabilir ve hedeflediğiniz kariyer için ilk adımınızı atabilirsiniz. İş bankası ülkemizin genellikle her yerinde en az 1 şubesi olan ve sürekli bankacılık ürünlerini güncelleyen bir bankadır. Ayrıca bu bankanın çağrı merkezi de her günün her saati açık olarak devam etmektedir. Bu kadar yoğun bir tempo ile müşterilerini düşünen İş bankası personel alımlarında da adaylarına birçok iş fırsatı sunmaktadır. İş bankası personel alımı için gerekli şartlara uymanız ve bankanın belirli tarihlerde yaptığı sınavlara girerek iyi derecede not almanız gerekiyor. İş bankası her yıl olduğu gibi bu yıl içinde de pek çok banka sınavı yapacak ve bu sınavların akabinde personel yerleştirmesi yapacaktır.

  • 2020 Şekerbank Satılık Gayrimenkuller İletişim ve Adres Bilgileri İçerie Git
  • SGK İşveren Borç Sorgulama Ve Ödeme İçeriğe Git
  • Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan İçeriğe Git
  • Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulaması Nasıl Yapılır? İçeriğe Git
  • Halk Bankası Kredi Kartı İptal Etme Nasıl Yapılır? İçeriğe Git

Dikkatinizi Çekebilir: Bankacı Olmak İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

İş Bankası İş Başvurusu İçin Gerekli Şartlar

Bu bankadan başvuru yapacaksanız genel şartlara uygun bir aday olmanız gerekiyor. Adaylardan istenilen ilk özellik 18 ile 30 yaş arasında olmak, erkek adayların askerliklerini yapmış olması veya iki yıl tecil yaptırmış olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve üniversite mezunu olması gerekmektedir. Bu şartlara uygun olan adaylar İş Bankası yazılı sınavına ve ardında da sözlü sınavına gireceklerdir.

Personel alım ilanlarını iş bankası resmi internet sitesinden veya cv.isbank.com.tr adresinden yapabilmektesiniz. Bu siteye girdiğinizde kendinize bir özgeçmiş oluşturup açık olan pozisyonlara bakabilir ve ayrıca banka sınav tarihlerini öğrenebilirsiniz. Başvurular için uzman yardımcısı, müfettiş yardımcısı, gişe personeli, bireysel müşteri temsilcisi, ticari müşteri temsilcisi ve çağrı merkezi operatör personeli alımlarına başvuru bırakabilirsiniz. Bu işlerde başvurunuzu yaptıktan sonra banka sınavlarına girebiliyorsunuz.

Okuyabilirsiniz: Bankacı Maaşları Ne Kadar?

Göz Atabilirsiniz;

İş Bankası Banka Sınavları

İş bankası yılın belirli zamanlarında banka sınavları yapmaktadır. Bu sınavlardan geçer not almayan kişiler personel başvurusu yapsalar bile olumsuz sonuçlanacaktır. En az 70 ve üzerinde almanız gerekiyor. Yüksek not almanız adaylar arasında size öncelik tanıyacaktır. Bu sınavlara giriş sonrasında eğer başarılı olursanız banka tarafından sözlü sınava girecek ve burada mülakat edileceksiniz. Bu sözlü sınavda mantıksal ve zekaya dayalı sorular ile birlikte diksiyonunuz ve duruşunuza da bakacaklardır. Başvuruların tarihlerini resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Sınav tarihinden 30 gün önce yayımlanacaktır.

Göz Atabilirsiniz: Banka Sınavları Tarihleri Ne Zaman? Banka Sınavları Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

  1. https://www.kredivepara.com/vakifbank-personel-alimi/
  2. https://www.kredivepara.com/teb-personel-alimi/
  3. https://www.kredivepara.com/halkbank-personel-alimi/
  4. https://www.kredivepara.com/garanti-bankasi-personel-alimi/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz