İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu 2 Yöntemle Sorgulama

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama
İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Makalenin İçerisinde Neler Var?

İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama nasıl yapılır? 1924 yılından beri hizmet vermekte olan Türkiye İş Bankası, ülkemizde en çok kullanılan bankalardan biridir. Özel bir banka olup bireysel ve ticari bankacılık hizmetleri sunmaktadır. İş Bankası, müşterilerinin daha hızlı ve kolay işlem yapabilmeleri için şubesiz bankacılık hizmetleri kullanmaktadır. Böylece birçok işlemi şubeye gitmeden gerçekleştirebilmeniz mümkün. Kredi kartı başvurusu ve başvuru takibi de istediğiniz zaman bu işlemler arasında yer almaktadır. Aşağıdaki yazıda sizinle İş Bankası kredi kartı başvuru takibi nasıl yapabileceğiniz açıkladık. İş Bankası kredi kartı online sorgulama nasıl yapılır merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

İlgili yazılar;

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası kredi kartları en çok tercih edilen kartlarından biri olup, kullanıcılara birçok avantaj ve kampanya sunmaktadır. Maximum kredi kartları ile taksitli alışveriş yapabilir ve yaptığınız alışverişler sonucunda kazandığınız puanları biriktirebilirsiniz. Bu puanları bir sonraki harcamalarınızda kullanarak bedava veya indirimli alışveriş yapabilirsiniz. İş Bankası kredi kartı başvuruları birçok farklı kanal aracılığıyla yapılmaktadır. İsterseniz İş Bankası şubelerine gidebilir, isterseniz de diğer hizmetleri kullanarak dilediğiniz yerde ve zamanda kredi kartı başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilir veya telefon, internet ve SMS bankacılığı kullanabilirsiniz. SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak için telefonunuza MAXIMUM (boşluk) T.C Kimlik Numaranızı yazıp 4402’ye mesaj göndermeniz yeterlidir. Banka, başvuru sonucunuzu kısa bir süre içerisinde mesaj ile size iletecektir.

İş Bankası Online Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

İş Bankası’nın sunduğu kredi kartlarından birine başvuruda bulunduysanız, resmi internet sitesini ziyaret ederek başvurunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun için www.isbank.com.tr bağlantısına tıkladıktan sonra menüden sırasıyla Bireysel > Kartlar > Kredi Kartı Başvuru Takip aşamalarını takip etmeniz gerekir. Ya da buraya tıklayarak da başvuru takip formunu görüntüleyebilirsiniz. Açılan formda referans numarası ile veya T.C Kimlik numaranızla işlem yapmanız ve doğrulama kodunu eksiksiz girmeniz gerekir. Sağ alt köşede yer alan Devam tuşuna bastıktan sonra kredi kartı başvuru sonucunuz güncel durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

İş Bankası kredi kartı başvurusu yaptığınızda müşteri hizmetlerinden başvuru sonucunuzu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu işlemden faydalanmak için müşterisi olmanıza da gerek yoktur. İlk başta, İş Bankası müşteri hizmetleri 0850 724 0 724 numarasını aramanız gerekir. Arama yaptıktan sonra telesekreter işlem yapabilmeniz için menüyü size listeleyecektir. Burada yapmanız gereken müşteri temsilcisine bağlanmaktır. İş Bankası müşterisi iseniz, 0’ı tuşlayarak müşteri numarası ve müşteri şifresiyle müşteri temsilcisine bağlanabilir. İş Bankası müşterisi olmayanlar ise 6’yı tuşlayarak kredi kartı başvurusu hakkında kolaylıkla bilgi sahibi olabilirler.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi müşteri hizmetlerinden veya online olarak resmi internet sitesi üzerinden kolaylıkla kredi kartı başvurusu takibi yapabilirsiniz. Bunun dışında, İş Bankası şubelerini ziyaret ederek de başvurunuz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Size en yakın İş Bankası şubesini öğrenmek için buraya tıklayın.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz