İnstagram Takipçisi Satın Alma! İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Takipçi Hileleri
İnstagram Takipçi Hileleri

Instagram takipçi hileleri, çok fazla merak edilen konular arasında gelmekte. Instagram uygulaması, son yıllarda çok fazla etkileşim alan ve diğer sosyal medya uygulamaları içerisinde en çok kullanılan uygulama olarak seçildi. Uygulama ilk çıktığında ise uygulamanın amacı kişisel fotoğraf paylaşımı veya video paylaşımı olarak hazırlanmışken, günümüz de farklı şekillerde de kullanılmaya başlandı.

Birçok işverene de ekmek kapısı olarak hizmet veren uygulama, reklam uygulaması olarak da kullanılmaya başlandı. Gerek E-ticaret firmaları gerekse kurumsal firmalar tarafından aktif olarak kullanılan uygulama çok fazla kullanıcının da dikkatini çekmeye başarıyor.

İlginizi Çekebilir:

  1. E-Ticaret Nasıl Yapılır? Özellikleri Nelerdir?
  2. E-Ticaret ile Nasıl Para Kazanılır? 7 Öneri Sizlerle!

Birçok kullanıcı takipçi konusunda yakınırken bizler, sizler için hazırladığımız taktik ve küçük hileler ile sizlerin takipçisini hızlı şekilde artırmayı planlıyoruz. Sizler de verdiğimiz taktikler ile ön plana çıkabilir ve daha fazla kullanıcıya erişebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere birçok takipçi satış siteleri mevcut. Bu tarz sitelerin çoğu sahte kullanıcılar yollamakta ve sizlerin erişimini de kısıtlamaktadır. Bu tarz uygulamaları kesinlikle pek fazla önermemekteyiz. Organik şekilde yaptığınız hileler ile sizler de daha fazla kitleye ulaşabilir ve kendi reklamınızı hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Doğal Yollardan Takipçi Artırma Hilesi

  • İçerik Paylaşımı

Oluşturmuş olduğunuz kaliteli ve dikkat çekici olması, diğer kullanıcıların da sizleri takip etmesi için tabi ki yeterli olmamaktadır. Sizleri takip eden kullanıcıların aktif bir şekile dönüş yapması ve etkileşim alması için içerik paylaşımına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Sizleri takip eden kullanıcılar, profilinize girdiklerine takip etmeye değer bir şey bulamazlarsa takipten çıkabilirler. Bu sebepten ötürü içeriklerini mutlaka kaliteli içeriği sahip olmalı ve kullanıcıları doyurmalısınız.

İçerikleri Nasıl Kaliteli Yapabilirim?

Paylaşılan içeriklerde kullanacağınız etiketler, görüntü kalitesi ve içeriklerin güncel bilgi içermesi fazlasıyla önemlidir. Anlık medya takibi ve güncel inceleme ile kendinizi ön plana hızlı şekile atabilirsiniz. Süreklilik ve Akıcılık ile mutlaka takipçilerinizin sabit kalmasını sağlayın. Tekrar tekrar söylememiz gerekirse, içeriği kalitesiz olan bir sayfa asla takip edilmez.

Dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan bir tanesi ise içeriklerin görüntü kalitesidir. Çalıntı ve görüntü kalitesi düşük içerikler kesinlikle dikkat çekmemektedir. Mutlaka kaliteli fotoğraflar seçmelisiniz. Kullanacağınız efektler ile fotoğraflarınızı daha çekici kılabilir ve insanların takip etmesini sağlayabilirsiniz.

  • Paylaşım Sıklığı

Paylaşılan içeriklerin dengesiz zamanlama ile paylaşılması da etkileşimi etkilemektedir. Günlük olarak belirlediğiniz sayıyı mutlaka aşmayın veya azaltmayın. Günlük 2 fotoğraf olarak karar kıldıysanız günlük 2 fotoğraf ile sabit şekilde ilerleyebilirisiniz. Bu şekilde etkileşimi arttırabilir ve daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

  • Doğru etiket kullanımı

Instagram hilesi konusunda en çok olumlu şekilde dönüş sağlanan seçeneklerden bir tanesi,  doğru etiket kullanımıdır. Seçeceğiniz etiketlerin önemi fazlasıyla önemlidir. Bu bağlamda yapacağınız seçimleri sizleri fazlasıyla etkileyecektir. İlk olarak aklınızdaki etiketi seçin ve ön plandaki fotoğrafların etiketlerini inceleyin. İçeriğiniz ile en alakalı etiketleri abartmadan kullanmaya başlayın. Sabit kullanıcı çekerek farkı hızlı şekile göreceksiniz. Doğru etiket seçimi etkileşiminizi hızlı şekilde artıracak ve daha çok kitleye ulaşmanızı sağlayacaktır.  Bizlerin tavsiyesi ise maksimum 5 etiket kullanımıdır. Ne fazlası nede azı olarak seçiminizi yapın. Etiketlerinizi doğru kullandığınız sürece hızlı bir şekile ivme yakalayabilirsiniz.

  • Paylaşımların düzenli saatlerde paylaşımı

Paylaşımları yaptığınız saatlere mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir. Kafanıza göre paylaşmanız sizlerin zararına olacaktır. Her gün düzenli şekilde aynı saatlerde yapılan paylaşımlar ise sizlere artı olacaktır. Televizyon sektöründe doğan Prime-time saatine yapılan paylaşımlar ile daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz. Yapacağınız rakip analizlerinde rakiplerinizin ne zaman paylaşım yaptığınız belirleyin ve ona göre paylaşımınızı yapın. Bu şekilde daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz.

  • Çekiliş ve Yarışmalar

Profilinizde bütçeniz dahilinde yapacağınız gerçek çekilişler ile çok fazla etkileşim yakalayabilirsiniz. Kişilerin birbirlerini etiketlemesi ile daha fazla kullanıcıya ulaşabilir ve daha hızlı bir ivme yakalayabilirsiniz. Bütçenizin bir kısmını ürüne bir kısmını reklama ayırın ve çekilişi yapmaya hazırlanın. Bu şekilde yapacağınız çekilişlerle sizler de daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse, düşük bütçeli bir çekiliş yapacağımızı varsayalım. İkinci elciden alacağımız 10 kitap ile güzel bir çekiliş yapabiliriz. Güzel bir tasarım ve çekiliş şartları ile daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz. Bu şekilde düşük bütçeli çekilişler hazırlayabilirsiniz.

  • Takipçilerinizin Sorularını Yanıtlayın

Takipçileriniz, sizlere yorum yaptığında veya özel mesaj ile ulaştığında mutlaka takipçilerinize cevap vermeniz gerekmektedir. Takipçileriniz ile iletişim halinde olmanız hem size prestij kazandıracak hem de onların gözünde ilgili bir paylaşımcı olacaksınız.

  • Rakip firmalar ile etkileşimde olun

Rakip firmaların hesapları ile etkileşim halinde olmanız sizleri de daha fazla ön plana çıkartacaktır. Hatta imkanınız varsa mutlaka kişilerle görüşüp karşılıklı reklam yapmanız da yeni takipçiler kazanmasına da yardımcı olacaktır. Bu şekilde yeni kitlelere daha rahat ulaşabilir ve daha fazla takipçi kazanabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız doğal yoldan Instagram hileleri içeriğimizi beğendiyseniz mutlaka yorum olarak belirmeyi unutmayınız. Sizler de bu taktikleri uygulayarak daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz