ING Personel Alımı

ING Personel Alımı
ING Personel Alımı

Makalenin İçerisinde Neler Var?

ING Personel Alımı bu yıl içinde de yapılacaktır. ING bankası üzerinde bir kariyer hedefiniz oluştuysa bu bankanın personel ilanlarına göz gezdirebilirsiniz. Her yıl olduğu gibi bu yeni yılda da birçok personel alımları gerçekleşecektir. Krediler bölümü, gişe personeli, pazarlama, reklam sektörü, haberleşme ve çağrı merkezi gibi departmanlara yeni personel alım ilanları olacaktır. Eğer sizde bankacı olmak istiyorsanız ve bu kariyeri güvenilir bankacılık ilkeleri ile yapmak istiyorsanız ING size göre en doğru seçim olacaktır. ING iş başvurusu yapacak olan adayların bu bankanın şartlarına uygun olmaları ve yapılan banka sınavlarından iyi not almaları gerekmektedir.

Okuyabilirsiniz: Bankacı Maaşları Ne Kadar?

ING Personel Alımları Ne Zaman?

Genel olarak her ay iş ilanları güncellenmektedir. İstanbul ili başta olmak üzere İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Adana gibi illerde de sürekli eleman alımları olmaktadır. Bu ilanlara başvuru yapmak ve takip etmek için resmi internet sitesi www.ing.com.tr ye girip kariyer bölümünden başvurunuzu bırakabilirsiniz. 18 ile 30 yaş aralığında olan, bankacılık mezunu veya üniversite mezunu, diksiyonu düzgün bay ve bayan adaylar personel alımları için başvuru yapabilirler. Takım çalışmasına uygun olan ve yukarıda verdiğimiz illerde yaşamak isteyen ülkenin her yanından adayların başvuru yaptığı bu ilanlar öncesinde bankanın sunduğu banka sınavlarına girmiş olmalı ve bu sınavları başarılı olarak bitirmiş olmanız gerekmektedir. İş başvurusu yapmadan önce banka sınavları tarihlerini bankanın internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Eğer ING banka şubelerinde işlere başlarsanız sadece hafta içi çalışacaksınız. Müşteri hizmetlerinde çalışırsanız da vardiyalı olarak iş yapacağınızı söylemek istiyoruz. Çünkü müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Dikkatinizi Çekebilir: Bankacı Olmak İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Göz Atabilirsiniz;

ING Banka Sınavları

Kariyer hedeflerinizden birisi bankacılık ise ING tam size göre bir bankadır. Bu bankaya başvuru yapmadan önce banka sınavlarını da iyi araştırmanız gerekiyor. Her yıl 2 ve daha fazla banka sınavları olmaktadır. ING bank tarafından özel olarak yapılan bu sınavlarda başarılı olursanız personel ilanlarındaki başvurularınız değerlendirilecektir. ING banka sınavlarını yazılı ve sözlü olarak yapacaktır. Yazılı olan sınavda başarılı olan adaylar sözlü sınava tabii tutulacak ve bu sözlü sınavı da başarılı ile geçerse personel olarak işe başlayacaklardır. ING sözlü sınavlarında zeka üzerine sorular sorulacak ve kişinin diksiyon eğilimlerine bakılacaktır.

Göz Atabilirsiniz: Banka Sınavları Tarihleri Ne Zaman? Banka Sınavları Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

  1. https://www.kredivepara.com/is-bankasi-musteri-hizmetleri-direk-baglanma/
  2. https://www.kredivepara.com/ray-sigorta-hasar-sorgulama/
  3. https://www.kredivepara.com/denizbank-musteri-hizmetleri-direk-baglanma/
  4. https://www.kredivepara.com/multinet-gecen-yerler-ankara-marketler-ve-is-yerleri/

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz