ING Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

ING Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
ING Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Makalenin İçerisinde Neler Var?

ING Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma yapmak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda çağrı merkezini aradığınız zaman hemen size yanıt verilmesini istiyorsanız bazı yöntemlerle işlem yapmanız gerekiyor. Müşteri hizmetleri telefonu aradığınız zaman sizleri bir menü karşılar ve siz bu menüden nasıl kurtulurum bunun yolunu ararsınız. ING müşteri hizmetleri telefon numarası arayan müşteriler için hazırladığımız bu tuşlamalar ile anında görüşmelerinizi operatör ile yapabileceksiniz. ING direk bağlantı kurarak iletişim sorunu yaşayanlar için hazırladığımız bu yazımızda kolay bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız.

ING bilindiği gibi uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren bir bankadır. Bireysel ve konut kredilerinde özellikle tercih edilen bankalardan birisidir. Bu bankanın ayrıca bonus özellikli kredi kartı da portföyünü genişletmiştir. Bu sebeple müşterisi çok olan bu bankanın müşteri hizmetleri de her müşteriye hizmet vermek için 7 gün 24 saat çalışmaktadır.

İlgili yazılar;

ING Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

ING Bank isim değişikliği sonrasında sadece ING ismini kullanmaya başlamıştır. Ülkemizde bu bankadan kart ve kredi kullanan birçok vatandaşımız vardır. Sizde bu vatandaşlardan birisiyseniz bankacılık işlemlerinizi banka dışında internet üzerinden ve cep telefonundan yapabilirsiniz. Cep telefonu ile arama yapmak istiyorsanız müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekiyor.

0 850 222 06 00 numarasını aradığınızda tüm yapacağınız işlemlerin listelerini göreceksiniz. ING üzerinden eğer bu şekilde değilde direk müşteri temsilcisi ile görüşmek istiyorsanız bu numarayı aradıktan sonra eğer kayıtlı numara ile aramıyorsanız TC kimlik numaranızı veya müşteri numaranızı gireceksiniz. Bu giriş işlemi sonrasında menüler okunmaya başlayacaktır. İlk okunan menüde 3 tuşuna basın. Daha sonra gelen menüde 0 tuşuna basın. Bu şekilde sırasıyla 3-0 tuşları sizi direk bağlanma yaparak operatöre bağlayacaktır. Eğer yoğunluk yoksa hemen görüşmenizi sağlayabilirsiniz.

Ayrıca bu numarayı aradıktan sonra ilk önce 2 sonrada 3 tuşuna basarsanız banka şifrelerini unuttuğunuz için direk temsilciye bağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası üzerinde ayrıca kredi kartı işlemleri menüsüne girdiğinizde de sizi temsilciye bağlayacaklardır.

ING Müşteri Hizmetleri İşlemleriyle Hangi İşlemler Yapılır?

Artık öyle bir devirdeyiz ki bankaya gitmeden anında işlem yapabiliyoruz. Bu sadece müşteri hizmetleri için değil ayrıca internet bankacılığı içinde geçerli bir yöntemdir. Eğer telefon ile zaman kaybetmek istemiyorsanız ve bu bankanın müşterisiyseniz istediğiniz zaman internet bankacılığı ve ING mobil uygulamasına girerek de tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu işlemler için bir şifreye ihtiyacınız vardır. Şifre işlemleri için de müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

OKU: ING Kredi Kartı Yapılandırma

ING Çağrı merkezi numarasını aradığınız zaman hesap bakiye sorgulama işlemlerinizi yapabilir,  hesap açma ve kapatma işlemi yapabilir, EFT ve Havale gönderebilir, kredi ve kart başvurusu yapabilir, sonucu öğrenebilir, fatura ödemelerinizi yapabilir, kart bakiye limit işlemlerinizi yapabilir, ING sim kart bloke kaldırma ile birlikte cep telefonu numaranızı güncelleyebilirsiniz. Kurum ödemeleri, borç ödemeleri ve şans oyunları ödemeleri gibi pek çok şey artık müşteri hizmetleri ile mümkün.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz