İNG Bank 0.94 Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İNG Bank 0.94 Kredi
İNG Bank 0.94 Kredi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

İNG Bank gelişmiş bankacılık ağı ile dünya çapında hizmet veren bir bankadır. Türkiye’de de oldukça etkin bir şekilde çalışmalarına devam eden İNG Bank 0.94 kredi oranı ile faizi düşük olan bankalar listesinde ilk basamaklardadır. İNG Bank 0.94 kredi oranı düşük faizli olmasından dolayı fazlaca kişi tarafından tercih edilen bankalardan olmaktadır. Müşterilerine özel kredi kampanyaları düzenleyen İNG Bank, mobil bankacılık ve internet bankacılığı aracılığı ile kredi verebilmektedir. Ayrıca bankanın şubelerine giderek de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İNG Bank kredilerinden faydalanmak istediğinizde telefon bankacılığına mesaj atarak ve ya arayarak ulaşabileceğiniz gibi internet üzerinden formunuzu doldurarak göndermeniz halinde banka yetkilileri sizi arayacaklardır.

Göz atabilirsiniz: İş Bankası Anında Kredi Başvurusu

İNG Bank İhtiyaç Kredisi-%0.94

Ev ihtiyaçları, okul harcamaları, sağlık harcamaları, düğün masrafları ve daha pek çok nedene bağlı olarak ihtiyaç kredisi almak istediğinizde İNG Bank %0.94 faiz oranı ile kredi imkanı sunmaktadır. 1-60 ay arası vade seçeneği bulunan ING Bank’ta ödemelerinizi erken yapmanız halinde faizden kaynaklanan ödemelerinizde düşüş olabilecektir.

İNG Bank üzerinden ihtiyaç kredisi almak istediğinizde en fazla 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi almak istediğinizde İNG Bank tarafından istenen belgeler şunlardır:

 • Geliri gösteren belge
 • Kimlik fotokopisi
 • İhtiyaç Kredisi başvuru formu
 • Son dönemlere ait kredi başvurusu yapan kişinin adına gelmiş fatura örneği ya da ikametgah belgesi

İNG Bank tarafından ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere özel Turuncu İhtiyaç kredileri sunulmaktadır. Kampanya kapsamında oldukça indirimli faiz oranları ile ihtiyaç kredisi alınabilmektedir. Ayrıca piyasa genelindeki bankaların faiz oranlarına bakıldığında İNG Bank tarafından sunulan faiz oranları piyasanın en düşük faiz oranlarına yakın durumdadır. İhtiyaç kredisi alınacağı zaman İNG Bank tarafından sunulan kampanya dönemlerinden faydalanılabilir.

Buradan Kredi Hesaplama Aracı | Güncel ve Uygun Faiz Oranları Sayfamıza Giderek En Uygun Kediyi Bulabilirsiniz.

Buradan Kredi Başvurusu ve İstenen Belgeler sayfamıza Ulaşabilirsiniz.

İNG Bank Konut Kredisi- %0.94

En düşük faiz oranlarından birini sunan İNG Bank %0.94 kredi oranı ile konut kredisi ile ev sahibi olmak isteyenlere yardımcı oluyor. Minimum 1 yıl yani 12 ay maksimum ise 10 yıl yani 120 aylık vade seçeneği sunan ING Bank konut kredisi için maksimum 1.000.000 TL kredi verebiliyor.

Konut kredisindeki faizleri sabit tutan ve vade miktarlarını da sabit tutan ING Bank, müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla dönemsel olarak kampanyalı konut kredileri sunabiliyor.

İNG Bank konut kredisinden faydalanmak için kişilerden şu belgeler talep edilmektedir:

 • Konut kredisi başvuru belgesi
 • Nüfus cüzdanı
 • Son döneme ait olan ve kredi talebinde bulunan kişinin adına düzenlenmiş fatura örneği ya da ikametgah belgesi
 • Çalışanlar için maaş bordrosu ya da işyerinden antetli kağıt
 • Serbest çalışanlar için vergi levhası fotokopisi, ticaret sicil gazetesi ve imza sirküleri
 • Emekliler için maaşlarını aldıklarını gösteren hesap cüzdanı

ING Bank konut kredisi alacak olan bazı kişilerden ek belgeler ve teminat gibi taleplerde de bulunabilmektedir.

Piyasa genelinde sunulan konut kredisi faiz oranlarına bakıldığında İNG Bank tarafından sunulan oran en düşüğe yakın bir orandadır. İNG Bank tarafından ev almak isteyenlere özel olarak çeşitli kampanyalar düzenlenmektedir. Bu kampanyaları takip ederek daha düşük faiz oranları ile ev sahibi olunabilir. Ayrıca İNG Bank tarafından sunulan faiz oranları vade sonuna kadar sabit olarak devam etmektedir.

İNG Bank Taşıt Kredisi- %1,04

İNG Bank’tan taşıt kredisi almak istediğinizde ister 0 olsun ister ikinci el olsun %1,04’dan başlayan faiz oranları ile kredi alabilirsiniz. Minimum 3 ay, maksimum ise 60 ay vade imkanı sunan İNG Bank, üç ay erteleme ve eşit taksit gibi kampanyalar da sunuyor.

İNG Bank’tan taşıt kredisi almak isteyenlerden şu belgeler talep ediliyor:

 • Nüfus cüzdanı
 • Son döneme ait olan ve kredi talebinde bulunan kişinin adına düzenlenmiş fatura örneği ya da ikametgah belgesi
 • Çalışanlar için maaş bordrosu ya da iş yerinden antetli kağıt
 • Serbest çalışanlar için vergi levhası fotokopisi, ticaret sicil gazetesi ve imza sirküleri
 • Emekliler için maaşlarını aldıklarını gösteren hesap cüzdanı

İNG Bank tarafından taşıt almak isteyenlere indirimli krediler sunulabilmektedir. Piyasa genelindeki faiz oranları incelendiğinde taşıt kredisi olarak İNG Bank orta seviye bir faiz miktarı uygulamaktadır. Kampanya dönemlerinde düşen faiz oranlarından yararlanıldığında daha avantajlı bir şekilde araç alınabilir.

Güncelleme: 30.01.2020

İNG bank kredi faiz oranlarını düşürdüğü için makalemiz güncel oranlarla güncellenmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz