Kredi ve Para

ING Bank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Bonus’un ayrıcalıklı dünyasına dahil olan bankalardan biri de ING Bank’tır. ING Bank Bonus Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerden ekstra taksit şansı elde edebilirsiniz. Bununla birlikte yapılan alışverişlerden Bonus puanlar kazanabilir, kazandığınız puanları da yeniden alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Siz de bu avantajlardan yararlanmak isteyen biriyseniz ING Bank müşterisi olup olmadığınız önemsizin kredi kartı başvurusunu gerkçekleştirebilirsiniz. Başvuruyu yapabilmek için iki şansınız bulunmaktadır. Bunlardan biri telefonla, diğeri internetten ve son olarak da sms ile kredi kartı başvurusudur. Bu başvuruların nasıl gerçekleştirileceğine detaylıca bakacak olursak:

Telefonla kredi kartı başvurusu:

Yapılan harcamalardan puanlar kazanarak bedava alışveriş yapma şansı elde edeceğiniz INB Bank Bonus kredi kartına telefon bankacılığı aracılıyla başvuruda bulunabilirsiniz. Bu başvuruyu gerçekleştirmek için:

1. 0850 222 0 600 ING Bank müşteri hizmetlerini arayın.

2. Müşteri temsilcisine bağlanarak kredi kartı başvurusunda bulunmak istediğini belirtin.

3. Müşteri temsilcisinin sizden istediği bilgileri aktararak başvuruyu gerçekleştirin.

SMS ile kredi kartı başvurusu:

Telefonla müşteri temsilcisini arayıp başvuruda bulunabildiği gibi SMS ile de başvuru yapılabilmektedir. Bunun için sırasıyla yapılması gerekenler:

1. Cep telefonunuzun SMS bölümünü açın.

2. Büyük harflerle KART yazın ve bir boşluk bırakın.

3. 11 haneli TC kimlik numaranızı yazın.

4. SMS alıcı bölümüne 2205 yazarak mesajı gönderin.

İnternetten kredi kartı başvurusu:

Telefonla ve SMS ile kredi kartı başvurusuna alternatif olarak ING Bank’ın resmi web sitesi üzerinden de kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.

1. ING Bank kredi kartı başvuru sayfasına ulaşmak için buraya tıklayın.

2. 11 haneli TC kimlik numaranızı yazın.

3. Cep telefonu numaranızı başına 0 koymadan yazın.

4. Resimdeki güvenlik kodunu girip “Başvur” butonuna tıklayın.

Başvur butonuna basmanızın akabinden “Belirtmiş olduğunuz cep telefonunuzdan sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz. İlginiz için teşekkür ederiz.” şeklinde bir mesajla karşılaşacaksınız. Bu adımdan sonra başvurunuz  bankaya ulaşmıştır. Talebiniz incelenecek ve banka tarafından aranacaksınız.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.