Halkbank 0.79 Kredi – Halkbank Faiz İndirimi

halkbank 0.99 kredi oranları
halkbank 0.99 kredi oranları

Makalenin İçerisinde Neler Var?

1938 yılından bu yana varlığını koruyan ve Türkiye’nin en zor zamanlarında dahi yanında olmayı başaran köklü bir banka olan Halkbank, günümüzde müşterilerinin ihtiyaçlarına göre krediler sunmaktadır. Her zaman halkın yanında olması gerektiğini bilen Halkbank kredi imkanı sunarken mümkün olduğunca en düşük faiz oranları ile müşterilerini korumak istemektedir. Halkbank 0.79 kredi oranı ile en düşük kredi sunan banka seçenekleri arasında yer almaktadır.

Halkbank’tan kredi almak istediğinizde banka şubelerine giderek başvuru yapabileceğiniz gibi internet bankacılığı üzerinden ve telefon bankacılığı aracılığı ile istediğiniz krediler için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi vade seçenekleri ve ödeme miktarları hakkında detaylı bilgi verecek olan Halkbank 0.79 kredi oranı ile müşterilerini sevindirecek kampanyaları da beraberinde sunuyor.

Göz atabilirsiniz: Halkbank Maaş Müşteri Kredisi Nedir? Nasıl Başvurulur?

Halkbank İhtiyaç Kredisi- %1,15

Halkbank ihtiyaç kredisi almak isteyen müşterilerin Halkbank şubelerine gitmeleri ya da internet ve telefon bankacılığı üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. %1,15 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullandıran Halkbank, en az 1000 en fazla ise 15.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verebilmektedir.

Halkbank ihtiyaç kredisi alabilmek için kişilerin taşıması gereken şartlar şunlardır:

 • Kredi kartı ve ya daha önceki kredi ödemelerinde genel olarak istikrarlı bir yol izlemiş olmak
 • 18 yaşını doldurmuş olmak
 • Gelirin resmi olarak belgelenebilir olması
 • İpotek verilecek olan teminat için eğer evli iseniz eşinizin rızasını gösterir belge

Buradan Kredi Başvurusu Ve İstenen Belgeler sayfamıza Ulaşabilirsiniz.

Halkbank ihtiyaç kredisi almak isteyenlerden istenen belgeler şunlardır:

 • Nüfus cüzdanı
 • Geliri gösteren belge
 • İkametgah ya da fatura

Halkbank ‘tan kredi alacak olan kişiler piyasa geneline göre düşük faiz oranlarından yararlanacaklardır. Zaman zaman Halkbankası tarafından yapılan kampanyalara bakıldığında ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,35’e kadar düşebilmektedir. Bu sayede oldukça uygun bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Göz atmak isteyebilirsiniz: Kredi hesaplama

Halkbank Konut Kredisi- %0,79

Halk Bankası ev sahibi olmak isteyen ya da evinin bakımı yaptırmak isteyen kişiler için Mortgage kredisi sunuyor. %0,79 faiz oranı ile en düşük ev kredisini sunan bankalardan olan Halk Bankası, 180 ay vade seçeneği sunuyor. 100.000 TL’ye kadar olan kredilerde 0,99 faiz oranı sunan banka 500.001 gibi yüksek rakamlarda ise %1,19 faiz oranı sunuyor. Müşterilerinin gelirine uygun bir şekilde ödeme tablosu oluşturan Halk Bankası, 3 ay erteleme gibi seçenekler sunarak müşterilerinin rahat etmesini sağlıyor.

Halk Bankası tarafından sunulan konut kredisi seçenekleri şunlardır:

 • Hesaplı Evim Konut Kredisi
 • Enflasyona Endeksli Konut Kredisi
 • Canım Evim Konut Kredisi
 • Firma Katkı Paylı Konut Kredisi Kampanyası
 • Kentsel Dönüşüm Kredisi
 • 2B Kredileri

Halk Bankası konut kredisi almak isteyenlere şu şartları sunar:

 • Halkbank’tan konut kredisi almak isteyenlerden kredi miktarına ek olarak kredi tahsis ücreti alınmaktadır.
 • Alınacak olan ev bankaya teminat olarak gösterilmektedir.
 • Konut kredisi alan kişilere banka tarafından zorunlu Hayat Sigortası yaptırılmaktadır.

Halkbank konut kredisi seçeneklerinde ödemeleri 3 ay ertelemeye ek olarak ara dönem ödemeleri, erken ödeme ve 3 ayda bir ödeme yapabilme gibi seçeneklerde bulunmaktadır. Piyasa genelindeki konut kredisi seçenekleri içerisinde en düşük faiz oranlarını sunan banka aynı zamanda kişiye uygun ödeme planları da hazırlamaktadır.

Halkbank kredi oranlarını hesaplamak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.halkbank.com.tr/4517-hesaplama_araci

Göz atabilirsiniz: Vakıf Bank 0.79 Kredi – Vakıfbank Faiz İndirimi

Halkbank Taşıt Kredisi- %1,02

Halk Bankası taşıt kredisinden faydalanmak isteyenlere birbirinden avantajlı seçenekler sunuyor. İster 0 kilometre ister ikinci el taşıt almak isteyin Halkbank şubelerinden ya da internet bankacılığı üzerinden başvuruda bulunabiliyorsunuz. 60 ay taşıt kredisi vadesi sunan Halk Bankası 0 kilometre araç alacak kişiler için %1,02 oranında faiz sunmaktadır. İkinci el araç alacak kişiler için %1,03 oranında faiz oranı sunan banka 120.000 TL’ye kadar olan krediler için 60 ay ödeme vadesi verirken, 120.000 TL üzeri krediler için 48 ay vade seçeneği sunmaktadır.

İlginizi çekebilir: Halkbank Emekli Kredisi Başvurusu ve Şartları

Halkbank taşıt kredisi kullanmak isteyenler 2 ay ertelemeli bir şekilde kredi alabilirler. Ayrıca kredi alırken;

 • Artan ödemeli
 • Azalan ödemeli şeklinde iki farklı ödeme şeklinden birini seçerek daha rahat bir şekilde ödeme tablosu oluşturabilirler.

Kişiye özel olarak hazırlanan ödeme tablolarında piyasa geneline bakıldığında en düşük faiz oranlarına sahip taşıt kredilerinden biri sunulmaktadır. Halk Bank taşıt kredisi ve ev kredisi almak isteyenlerin banka şubelerine giderek başvuru yapmaları ve belgelerini sunmaları daha iyi olacaktır. Ayrıca yıl içerisinde düzenlenen kampanyaları takip ederek daha uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz