Halkbank Emekli Promosyon Nasıl Alınır?

Halkbank Emekli Promosyon
Halkbank Emekli Promosyon

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Halkbank emekli promosyon nasıl yapılır? Halkbank emekli promosyon almak için şartlar nedir? Bankaların emeklilere verdiği bu promosyon kampanyasından kimler faydalanabilir. Sizlere bu yazımızda bu soruların cevaplarını vereceğiz.

Halkbank, 1938 yılından itibaren hizmet veren ülkemizde bulunan üç büyük kamu bankasından biridir. Halkbank müşterisi olmanız durumunda bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz hizmetler alabilir ve bankanın sunduğu ürünleri daha avantajlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Buna ek olarak, kişiye özel kampanyalarda yapmakta ve faiz oranları uygulamaktadır. Emekli kişiler için de özel hizmet, ürün ve kampanyalar sunmaktadır. Bunlardan biri de promosyon ödemesidir. Promosyon ödemesi son zamanlarda oldukça popüler olmuş ve hemen hemen her banka emekliye promosyon ödemesi vermektedir. Aşağıda sizinle Halkbank promosyon ödemeleri hakkında bilgi verdik. Promosyon başvurusu veya iptali nasıl yapılır merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

İlgili yazılar;

Halkbank Promosyon Ödemesi Nasıl Alınır?

Halkbank’ın emekliye sunduğu promosyon ödemesini almak için istenilen tek şart aylığınızı ilgili bankadan almanızdır. Eğer yeni emekli olduysanız, başvuru belgelerinizde maaşınızı alacağınız banka olarak Halkbank’ı seçmeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında, maaşınızı halihazırda başka bir banka aracılığıyla alıyorsanız da transfer dilekçesi verebilir ve böylece emekli aylığınızı Halkbank üzerinden almaya başlayabilirsiniz.  Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra banka tarafından belirlenen kanallar aracılığıyla da promosyon için başvurmalısınız. Promosyon ödemesini alabilmek için 3 yıl boyunca maaşınızı Halkbank’tan alacağınıza dair bir taahhütname imzalamanız gerekir. Böylece, banka size bu belge karşısında üç yılı kapsayan tek seferlik bir ödeme yapar. Promosyon ödemeleri 300, 375 ve 400 TL aralığında emekli aylığınıza göre değişmektedir.

Halkbank 450 TL Promosyon Ödemesi

Emekli maaşınızı bir bankadan aldığınızda promosyon almaya hak kazanırsınız. Emekli maaşınızın miktarı alacağınız promosyon tutarını belirler. Emekli maaşınızı Halkbank aracılığıyla almanız durumunda 450 TL’ye varan ödeme alabilirsiniz. Emekli aylığınız 1000 TL’nin altında (1000 TL dahil değil) ise 300 TL, 1000 TL ile 2000 TL (2000 TL dahil değil) aralığında ise 375 TL promosyon ödemesi alırsınız. Aylığınızın 2000 TL ve üzeri olması durumunda da alacağınız ödeme 450 TL olacaktır. Birden fazla aylık almanız durumunda da toplam tutara göre promosyon ödemeniz belirlenecektir.

Halkbank Promosyon Başvurusu

Emekli maaşınızı Halkbank ile alıyorsanız promosyon başvurusunu istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Genel olarak başvurular Halkbank şubelerinden yapılmaktadır. Fakat, şubeye gitmeden de bu başvuruyu yapabilmeniz mümkün. İsterseniz Halkbank İnternet Şubeden isterseniz Bank24 ATM’lerinden isterseniz Halkbank emekli hattı 0850 222 92 62 aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Size en yakın Halkbank şubesini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

OKU: Halkbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Halkbank Promosyon İptali

Promosyon alırken 3 yıllık bir taahhütname imzalamak zorundasınız. Böylece üç yıl boyunca alacağınız 450 TL varan promosyon ödemesi hemen tek seferde hesabınıza nakit olarak aktarılır. Bu üç yıl dolmadan, emekli aylığınız kesilmesi veya maaşınızı başka bir bankaya taşımak istediğinizde size verilen ödemeyi iade etmek zorundasınız. Aksi taktirde maaşınızı başka bir bankaya taşımanız mümkün değildir. 3 yılın sonunda da isterseniz bu hakkınızdan vazgeçebilir ve ödeme yapmadan maaşınızı başka bir bankaya taşıyabilirsiniz isterseniz de taahhütnameyi tekrarlayarak bir kez daha promosyon ödemesi alabilirsiniz.

Yukarıda sizinle Halkbank promosyon ödemesi ve promosyon başvuru ile iptali nasıl yapılacağını açıkladık. Bir banka müşterisi olduğunuz zaman ayrıca o bankanın sunduğu ürün ve hizmetleri daha avantajlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun dışında, emekli kişiler için özel hazırlanan kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Bu kampanyalardan en önemlisi kredilerdir. Kredilere başvuru yaparak ihtiyacınızı hemen gidermeniz mümkündür.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz