Halkbank Anında Kredi Başvurusu Onaylı

halkbank anında kredi
halkbank anında kredi

Halk bankası müşterilerinin vakit kaybetmemesi ve daha fazla yorulmaması için internet bankacılığı, SMS hizmeti, mobil bankacılık ve halkbank diyalog ile hızlı kredi sistemini kurmuştur. Hızlı Kredi, bireysel ihtiyaçlarınız için 15.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli Halkbank kredisidir. “SMS, Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Web Sitesinden” kredi başvurunuzu yapabilir onaylı kredinizi Bireysel İnternet Şubesi ve Dialog’tan anında kullanabilirsiniz. Buradan kredi hesaplama sayfamıza giderek en uygun krediyi bulabilirsiniz.

Anında Onaylı Kredi için Bilinmesi Gerekenler

En az 1.000 TL, en fazla 15.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi politikaları çerçevesinde başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendirilmektedir. Değerlendirme sonucu SMS ile cep telefonunuza gönderilecektir. Aynı zamanda başvurunuzun durumunu dilediğiniz zaman Halk Bank Bireysel İnternet Şubesi ve Mobil Şube’den Başvuruların altında Başvurum ne aşama adımından da takip edebilirsiniz.

Kredi Kullanımı sırasında otomatik ödeme talimatı vererek aylık taksitlerinizin vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz. Kredi Kullanımı sırasında Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz. Kredinize istediğiniz zaman şubelerimizden ara ödeme yapabilir veya kredinizi tamamen kapatabilirsiniz.

Tutar ve Ödeme Koşulları

15.000 TL kredinizi aylık 409,66 TL taksit tutarı ile 60 ay vade ve 78,75 TL tahsis ücreti ödeyerek, %1,49 faiz oranı ile alabilirsiniz.

Örnek Ödeme Tablosu

Hızlı Kredi
Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti (TL) Taksit Tutarı (TL) Yıllık Maliyet Oranı (%)
15.000 60 1,49 78,75 409,66 24,0067

Yıllık toplam maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.
Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.

Ürüne ait faiz oranı, Bankamızdan Hayat Sigortası yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir.
(Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 10.000 TL 60 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi 31,33 TL’ dir.)
Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.

Krediden faydalanmak için, Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog’tan üye olarak, Halkbank.com.tr üzerinden ise üye olmadan https://www.halkbank.com.tr/6273-ihtiyac_kredisi_basvurusu tıklayarak hemen başvurabilirsiniz.

SMS ile başvururken;  Aralarında boşluk bırakıp “KREDI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderebilirsiniz.
Örnek SMS Metni: KREDİ 12345678910 3000 10000

Onaylanan başvurunuzu Halkbank Bireysel İnternet Şubesi ve Dialog’tan şubeye gitmeden kullanabilirsiniz. Kredi başvurularınızı ve kullanımlarınızı 7 gün 24 saat yapabilirsiniz.

Daha detaylı bilgiye ulaşmak için şubelerimiz veya 0 850 222 0 400 Dialog’tan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Vakıfbank Anında Kredi Başvurusu

Halkbank Anında Onaylı Kredi Hesaplama

Halk Bankası’ndan kredi kullanmak isteyenler öncelikle kredi faiz oranlarını merak etmektedir. Dolayısıyla Halkbank internet şubesine https://www.halkbank.com.tr/4517-hesaplama_araci girerek kredi hesaplaması yapmalı ve sonrasında başvurunuzu yapmalısınız. Kredi kampanyasının tahsis ücreti bulunuyor. Cebinizden alacağınız kredinin binde beşi oranında bir para çıkacak. Kredinin en düşük limiti 1.000 TL dir. Ayrıca bu kampanyadan yararlanabileceğiniz en yüksek kredi limiti ise 25.000 TL kadardır. Kredinin faiz oranı ise gerçekten çok hesaplı, çünkü Halkbank bu kampanya için %1,13 faiz oranını belirlemiş. Sizlerde farklı bir kaç banka araştırması yaparsanız bu oranın çok uygun ve hesaplı olduğunu görebilirsiniz. Kredi kampanyasının bir de hayat sigortası bulunuyor. Bir hatırlatmadan bulunacak olursak; Hayat sigortası hesaplamasında kredinin faiz oranı, kredi limiti, vade sayısı, yaşınız ve cinsiyetiniz etkili oluyor.

Göz atabilirsiniz: Garanti Bankası Anında Kredi Başvurusu

Halkbank Anında Onaylı Kredi Detayları

Halkbank anında kredi hizmeti tüketicilere sunulan nakit finansal destektir. Günümüz teknolojisiyle birleştirilen bu nakit ihtiyacı çözümleri günlük acillere cevap vermektedir. Bankanın bu hizmeti geliştirmesindeki en büyük etkenlerden birisidir. Tamamen kolay bir kullanım hedeflenerek tasarlanan bu ara yüz kullanıcılardan olumlu yorum ve geri dönüşler almaktadır.

İnternet şube, mobil şube ve sesli diyalog sistemi üzerinden başvuru yapılabilmektedir. İhtiyaç kredileri, bireysel temel ihtiyaç destek kredisi, taşıt kredileri ve emeklilere özel olmak üzere farklı seçenekleri mevcuttur. 18 yaşını doldurmuş her tüketici anında kredi başvurusu yapabilmektedir.

Halkbank anında kredi seçeneklerinden birisi de Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi bankanın en dikkat çeken bir kredi türüdür. Aylık geliri 5 bin TL’nin altında olan müşterilerimizin temel ihtiyaçlarının finansmanını sağlamak amacıyla, aylık %0,49 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli, 36 aya varan vade seçenekleriyle 10.000 TL’ye kadar Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi hizmete sunulmaktadır.

Bu kredi tahsis ücretli olup, ilave olarak 7,5 komisyon tahsil edilmektedir. Toplamda bir defaya mahsus olmak üzere kullanılabilmektedir. Bu kredi seçeneği genel olarak dar gelirlilere sunulmaktadır. Serbest meslek mensupları, asgari ücretliler ve emekliler için hazırlanmıştır.

Halkbank Anında Kredi ile Acil Nakit İhtiyaçlarına Acil Çözümler

Halkbank anında kredi hizmetiyle acil ihtiyaçların çözümüne yönelik bir kredi seçeneğidir. Kredi talebi değerlendirilmesi Kredi Garanti Fonu ile değerlendirilmektedir. KVKK aydınlatma metninde bütün ayrıntılar paylaşılmaktadır. Halkbank Dialog hizmetini arayarak sesli yanıt sistemi menülerinden Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi seçilmektedir.

Onaylanan kredi talebi şubeye gitmeye gerek olmadan hesaba yatırılmaktadır. Bu hizmetten banka müşterilerinin yanı sıra müşterisi olmayanlar da yararlanabilmektedir. Başvurular akıllı telefonlardan yapılabileceği gibi Halkbank mobil uygulaması indirilerek de gerçekleşmektedir.

Bunun yanı sıra tüketiciler SMS ile de Halkbank anında kredi başvurusu yapabilmektedirler. Diğer başvuru yöntemlerinde olduğu gibi Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numarası yazarak 3452’ye iletilmektedir. Bunun yanı sıra nüfus cüzdanı ve ikinci bir kimlik iledilenen bir Halkbank Şubesi’ne giderek Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi imzalanabilmektedir.

Halkbank anında kredi hizmeti günümüzün birincil sorunlarından olan nakit ihtiyacını karşılayabilmek hedefiyle tüketiciye sunulan nakit desteğidir. Nakit destekleri günümüz dünyasında önemli bir yer teşkil etmektedir. Bu hizmet acil ihtiyaçlara çözüm sunulması hedefiyle planlanmıştır. Tüketiciye 3 ile 60 ay arasında değişen vade seçenekleri sunulmaktadır. Bunun yanı sıra en yüksek vade seçeneği 60 ay olarak yasal çerçevede sabitlenmiştir.

Bu nakit destek hizmetine 18 yaşını doldurmuş bütün tüketicilerin başvuru yapabilme hakkı mevcuttur. Bu nakit desteği hizmetine form doldurma işlemi gerçekleştirilerek başvuru yapılmaktadır. Banka tarafından yapılan incelemenin ardından tüketiciye olumlu ya da olumsuz olmak üzere geri dönüş bildirimi yapılmaktadır. Hiçbir başvuru yanıtsız bırakılmamaktadır. Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını da saklı tutmaktadır.

Halkbank Anında Kredi Hizmetiyle Tüketiciye Büyük Fırsat

Halkbank anında kredi hizmetiyle tüketicilere kolaylık sağlanması hedeflenmektedir. Halkbank anında kredi başvurusuna olumlu yanıt alan tüketiciler için faiz oranları ve sigorta oranları değişkenlik gösterebilmektedir. Bunun sebebi de çekilen kredi miktarı ve vade seçenekleridir. Kredi vade ve tutar tüketicinin özelinde değişkenlik gösterebilmektedir.

Bireysel ihtiyaçlara yönelik 50 bin TL’ye kadar anında kredi başvurusu yapılabilmektedir.  Bunun yanı sıra talep edilecek en az kredi miktarı bin TL’dir. Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog’tan üye olarak başvuru işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bunun yanı sıra halkbank.com.tr üzerinden üye olmadan kredi başvurusu da yapılabilmektedir.

Halkbank Anında Kredi Hizmeti ile Kolaylık Sağlayan Ödeme Seçenekleri

Kredi 155 İhtiyaç Kredisi de Halkbank anında kredi hizmetine dahildir. Bu kredi Emniyet Müdürlüğüne bağlı tüm hizmet birimlerinde çalışan müşterilere yönelik olarak sunulmaktadır. Tüm nakit ihtiyaçları için aylık %0,95 faiz oranı ve kişinin bütçesine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi seçeneği sunulmaktadır. Tüketiciler, tutar ve ödeme koşulları 100.000 TL’ye kadar olan kredileri aylık %0,95 faiz oranıyla tahsis ücretli olarak kullanılabilmektedir.

Kredi ödemeleri aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 aya kadar ödemesiz dönemli ve serbest ödemeli olarak yapılabilmektedir. Halkbank anında kredi hizmeti günümüzün birincil sorunlarından olan nakit ihtiyacını karşılayabilmek hedefiyle tüketiciye sunulan nakit desteğidir. Bu hizmet acil ihtiyaçlara çözüm sunulması hedefiyle planlanmıştır.Banka tarafından yapılan incelemenin ardından tüketiciye olumlu ya da olumsuz olmak üzere geri dönüş bildirimi yapılmaktadır. Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını da saklı tutmaktadır.

Halkbank Anında Kredi Başvurusu

Halbank hızlı kredi seçeneği sayesinde genel olarak tüketicilerin nakit problemlerine yönelik çözümler sunmaktadır. Bireysel ihtiyaçlar için bin TLile 50.000 TL arasında değişen kredi başvuruları yapılabilmektedir. 60 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır. Bu kredi talebini SMS, bireysel internet şubesi, dialog, mobil Bankacılık veya web site üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Kredi yanıtı talebin bildirildiği gün gelmektedir. SMS ile cep telefonuna yönlendirilmektedir. Bunun yanı sıra başvuru durumu

Halkbank Bireysel İnternet Şubesi ve Mobil Şube üzerinden takip edilebilmektedir. Kredi kullanım sırasında otomatik ödeme talimatı verilerek aylık taksitlerin vadesiz hesabından otomatik olarak ödenmesi de sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra bu kredinin kullanımı sırasında hayat sigortası da yaptırılabilmektedir. Yıllık toplam maliyet oranı faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamaktadır. Halkbank, gerektiği takdirde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutmaktadır.

Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog’tan üye olarak, Halkbank.com.tr üzerinden ise üye olmadan başvuru yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra SMS ile de başvuru yapılabilmektedir. SMS ile başvururken arada boşluk bırakarak “KREDI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazılarak 3452’ye gönderilmektedir. Onaylanan başvurular Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog’tan şubeye gitmeden kullanılabilmektedir Bunun yanı sıra kredi başvuruları ve kullanımları 7 gün 24 saat gerçekleştirilebilmektedir.

Bunun yanı sıra Halkbank anında kredi başvurusu onaylanan tüketicilere ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır. Şubeye giderek ya da ekstra vakit harcayarak ödeme yapma koşulu da bulunmamaktadır. Tüketiciler kredi kullanım esnasında otomatik ödeme talimatı vererek aylık taksitlerini vadesiz hesapları üzerinden otomatik olarak ödeme yapabilmektedir. Bu da kullanıcılar açısından kolaylık sağlayan bir ödeme yöntemidir. Bunun yanı sıra tüketiciler, Halkbank’ın sunmuş olduğu kredi desteğinin kullanımı sırasında hayat sigortası yaptırabilmektedirler.

Aynı zamanda kredi ödemeleri istenilen anda istenilen Halkbank şubesinden yapılabilmektedir. Tüketici dilediği bir şubeye giderek başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. Tüketicinin kredi borcunun tamamını kapatma hakkı saklı tutulmaktadır. Ödemeler aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ya da serbest ödemeli olarak yapılabilmektedir. Bankanın toplamda 3 adımdan oluşan kolay bir başvuru süreci bulunmaktadır. Birinci adım “Kendi Tercihinizi Yapın” ekranındaki kredi tutarı, aylık taksit tutarı, kredi türü ve kredi tutarı bilgileri girilmektedir. İkinci adım kimlik bilgilerinin doldurulduğu ekrandır. Buraya girilen bilgiler eksiksiz ve doğru olmalıdır. Üçüncü adım ise başvuru bilgilerinin tamamlanmasına yöneliktir.

26 YORUMLAR

  1. 3 aya kadar ödemesiz dönemli ve serbest ödemeli olarak yapıyor kredi hesabını benim için gayet uygun. bilgi için teşekkürler.

  2. iş bankası daha iyi faiz bakımından ama halkbankası kullandıgım icin bu bankadan kredi çekmek belki uyguna gelebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz