Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Gelir Belgesi İstemeden Kredi Kartı
Gelir Belgesi İstemeden Kredi Kartı

Gelir belgesi istemeden kredi kartı veren bankalar hangileridir? Gelir belgesiz kredi kartı almak için şartlar nedir? Herkes evraksız ve belgesiz kart başvurusu yapabilirler mi? Şimdi sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

 • HSBC Kredi Kartı İptal Etme Nasıl Yapılır? İçeriğe Git
 • TEB Kredi Kartı Limit Arttırma (Yükseltme) Nasıl Yapılır? İçeriğe Git
 • Fibabanka Kredi Kartı İptal Etme Nasıl Yapılır? İçeriğe Git
 • Denizbank Kredi Kartı İptal Etme Nasıl Yapılır? İçeriğe Git
 • QNB Finansbank Kredi Kartı Limit Arttırma (Yükseltme) Nasıl Yapılır? İçeriğe Git

Kredi kartları, taksitli alışveriş yapabilme özelliği sayesinde oldukça çok tercih edilmekte ve artık hemen hemen herkes birden fazla kredi kartı kullanmaktadır. Düzenli olarak kullanılması durumunda kredi kartları ödemeleriniz konusunda oldukça yardımcı olmaktadır. Kredi kartı çıkartabilmek için gerekli şartlara sahip olmanız ve başvuru yapmanız gerekir. Burada kredi notunuz, gelir seviyeniz kredi başvuru sonucunuzu ve kullanabileceğiniz limiti belirleyen bir faktördür. Bu konuda, en çok merak edilen konulardan biri de gelir belgesiz kredi kartıdır. Genel olarak gelir durumunuzu göstermeden kredi kartı alabilmeniz çok mümkün değildir. Fakat bazı bankalar sundukları birkaç kredi kartı için gelir belgesi talep etmemektedir. Aşağıda sizinle gelir belgesiz kredi kartı veren bankaların listesini paylaştık. Merak ettikleriniz için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

İlgili yazılar;

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Kredi kartı başvurusu yaptığınız zaman, bankalar öncelikle kredi notunuzu görüntüleyecek ve uygun şartlara sahip olup olmadığınızı kontrol edecektir. Herhangi bir sorun bulunmaması durumunda kredi kartı başvurunuz işleme konulacaktır. Bankalar, kredi kartı başvurusu sırasında sizden bazı belgeler talep edilebilir. Bu belgelerden biri de gelir durumunuzu gösteren belge veya maaş bordrosudur. Fakat, bu bankalar gelir belgesi talep etmeden de kredi kartı başvurularını onaylamaktadır. Bu bankalar:

 • com
 • Anadolu Bank
 • CEPTETEB
 • ING Bank
 • Şekerbank
 • Yapı Kredi
 • Odeabank
 • ICBC Bank

Enpara.com Gelir Belgesiz Kredi Kartı

Enpara.com, QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık olarak sunduğu bir dijital bankadır. Enpara.com ile kredi kartı başvurusu da dahil olmak üzere tüm işlemlerinizi internet ve mobil bankacılık kullanarak yapabilirsiniz. Enpara.com başvuruları resmi internet sitesi üzerinden, internet bankacılık, mobil bankacılık ve ATM üzerinden yapılabilir. Kredi kartı başvurusu yaparken sizden gelir belgesi talep edilmez. Hakkınızda yasal takip yoksa kredi kartı başvurunuz büyük ihtimalle onaylanacaktır. Enpara.com aidatı ve yıllık ücreti olmayan bir karttır. Bununla birlikte çok avantaj ve kampanya sunmaktadır. Ayrıca bu bankadan istediğiniz zaman 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi de alabilirsiniz.

Yapı Kredi World Gelir Belgesiz Kredi Kartı

Gelir belgesiz kredi kartı veren diğer bir banka da Yapı Kredi’dir. Yapı Kredi kredi kartınızla World üye işyerlerinden taksitli alışveriş yapabilir ve harcamalarınız sonucunda puan kazanabilirsiniz. Yapı Kredi kredi kartı başvuruşunuzu resmi internet sitesi olan www.yapikredi.com.tr üzerinden yapabilir, müşterisi olmanız durumunda internet ve mobil bankacılık aracılığıyla da başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan kısa bir süre sonra banka sonucunuzu size bildirecektir. Kredi notunuz çok düşük olması durumunda başvurunuzu gelir belgeniz ile şubeden yapmanızı talep edebilir.

ING Bank Bonus Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank ile de gelir belgesi göstermeden Bonus Card için başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınızı, internet ve mobil bankacılık kullanarak gerçekleştirebilir veya resmi internet sitesinde yer alan kredi kartı başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru yaparken sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz gerekir. Bunun dışında SMS ile de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Mesaj kısmına büyük harflerle KART yazıp T.C Kimlik Numaranızı yazmanız ve 2205’e göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi notunuzu çok düşük değilse kredi kartı başvurunuzu onaylanacaktır.

OKU: ING Bank Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi Kartı

Odeabank da kredi kartı sunan bankalardan biridir. Axess üye iş yerlerinde yapacağınız harcamalarınızı taksitlendirme imkanı sunar ve anlaşmalı iş yerlerinden kampanyalı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurularını şubeye gitmeden ve gelir belgenizi göstermeden yapabilirsiniz. Başvurular internet ve mobil bankacılık üzerinden ve aynı zamanda müşteri hizmetleri numarası 444 8 444’ü arayarak da yapabilirsiniz. Buna ek olarak SMS ile de Odeabank Bank’O Card başvurusu kabul edilmektedir. Telefonunuzun mesaj kısmına büyük harflerle BANKO (boşluk) T.C Kimlik Numaranızı yazıp 8444’e göndermeniz yeterli olacaktır. Banka kısa süre içerisinde başvuru sonucunuzu size bildirecektir.

Yukarıda sizinle gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar hakkında bilgi verdik. Bahsettiğimiz kredi kartlarına gelir durumunuzu göstermeden başvurabilirsiniz. Fakat, kredi notunuzun düşük olması durumunda sizden başvurunuzun işleme konulması için gelir belgeniz ile şubeye gitmenizi talep edebilir. Başvuru formlarını doldurduktan sonra kartınızı alabilirsiniz.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz