Garantione Ne Demek?

Ülkemiz bankacılık sektörünün en bilinen ve önde gelen kurumlarından birisi olan Garanti Bankası, çağın gereklerini karşılayabilmek adına, teknolojiyi son derece aktif bir şekilde kullanmaktadır. Bunu, yapmış oldukları reklam çalışmaları ile anlayabileceğimiz gibi, kullanıma sunduğu hizmetler ile de çok kolay bir şekilde görebiliriz. Teknoloji ile birlikte kendisinin de gelişim sağladığını ispatlayan en temel adımı ise, 18 – 25 yaş aralığındaki müşterileri için geliştirmiş olduğu Garantione uygulamasıdır. Bu uygulama, akıllı cep telefonlarından ve tablet bilgisayarlardan kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Garantione uygulamasını kullanacak olan gençler, sıradan bir hesap kartından çok, masrafsız ve şubesiz bir bankacılık anlayışı ile tanışacaklar. Genel itibari ile Garantione uygulamasının sağladığı avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

Göz atabilirsiniz: Paragaranti Nedir?

Garantione Avantajları

  • İnternet bağlantısı kurabildiğiniz her yerden Garantione uygulamasına bağlanabileceksiniz.
  • Hesabınızdan başka bir hesaba para transferi gerçekleştireceğiniz sırada, hiçbir şekilde kesinti ile karşılaşmayacak, havale ya da eft ücreti ödemeyeceksiniz.
  • Bu uygulamayı kullanan kişilerin, Garantione kartları bulunuyorsa, bu artlar ile diğer banka ATMlerinden herhangi bir işlem ücreti ödemeden bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilecekler.
  • Bilinmesi gereken en temel özellik ise, kullanacağınız Garantione hesabında, aylık ya da yıllık hiçbir kullanım ücreti bulunmamasıdır.
  • Bu uygulamaya katılmak isteyen kişilerde aranan temel özellik ise, kişilerin 18 ile 25 yaş aralığında olmalarıdır.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Çek Defteri Nasıl Alınır?

Göz Atabilirsiniz;

Garantione uygulamasını kullanmak ve bu avantajlardan faydalanmak da oldukça kolaydır. Bunun için tek yapılması gereken, cep telefonlarınıza ya da tablet bilgisayarlarınıza, uygulamayı yüklemek olmalıdır. Bunun için Apple Store ya da Google Play Store’a giriş yaparak ücretsiz bir şekilde uygulamayı indirebilirsiniz. Tüm işlemleri halletmenizin ardından, anlaşmalı kurumlar ile yapacağınız tüm alışverişlerde de birbirinden güzel avantajlardan faydalanacak, puanlar kazanacaksınız. Bunlara birer örnek verecek olursak, anlaşmalı restoranlardan yapacağınız her 30 TL’lik harcamanızda 10 TL indirim kazanacağınızı, sinema biletleriniz için yaptığınız 30 lira ve üzeri harcamalarda 10 TL indirim kazanacağınızı ya da anlaşmalı giyim mağazalarından yapacağınız 150 TL’lik alışverişlerde anında 20 TL indirim kazanacağınızı söyleyebiliriz.  Eğer sizler de, Garanti Bankası’nın bu ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmak, hem hizmet alırken hem de kullanım sağlarken ekstra ücret ödemek istemiyorsanız, sadece uygulamayı indirmeniz yeterli olacaktır.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

  1. https://www.kredivepara.com/garanti-bankasi-konut-kredisi-alma-sartlari/
  2. https://www.kredivepara.com/garanti-bankasi-bireysel-kredi-basvuru-sonucu-ogrenme/
  3. https://www.kredivepara.com/garanti-bankasi-swift-kodu-nedir/
  4. https://www.kredivepara.com/kobi-kredi-sartlari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz