Garanti Paracard Ne Demek?

Garanti Paracard Bonus
Garanti Paracard Bonus

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Garanti Paracard Bonus kredilendirmek ya da taksitlendirmek istemediğiniz alışverişleriniz için nakitten çok daha pratik, güvenli ve kazançlı bir banka kartıdır. Paranın kartı Paracard Bonus’unuzu kullanarak dünyanın her yerinde alışveriş yapabilir ve tüm alışverişlerinizde bonus kazanırsınız. Üstelik Bonus işyerlerinde yaptığınız alışverişlerde daha fazla bonus kazanır, bedava alışverişin keyfini çıkartırsınız. Bilindiği üzere her bankada olduğu gibi Garanti Bankası’nda da hesap kartı gibi bir ürün hizmeti bulunuyor. Paracard’ta bunlardan bir tanesi. Garanti paracard ne demek? Sorucunun cevabı ise, aslında Paracard yıllık ücreti yoktur bir hesap kartı ancak onu diğerlerinden ayıran bazı özellikler mevcut. Var olan hesap kartlarındaki bulunmayan bir çip ki kredi kartlarında görülebiliyor, paracard’ta mevcut durumda. Yani Paracard modern bir hesap kartı diyebiliriz. Paracard zaman zaman kredi kartı işlevi de görebilmektedir. Hesap kartı kredi kartına nasıl benzer? Limiti nasıl belirlenir sorusunu merak ediyorsanız onun cevabını da verelim. Paracard limitiniz içerisinde bulunan miktar kadardır. Paracard ile alışveriş yaparken bonus kazanabilir, parapuan biriktirebilirsiniz.

Garanti Paracard Bonus Nasıl Kullanılır?

Kart işlemleri gerçekleştirirken birçok farklı avantajdan yararlanmanız da mümkündür. Garanti Bankası tarafından müşterilerine verilen hesap kartları aynı zamanda kredi kartına benzer şekilde kullanılabilmektedir.

İnternet ve mağaza alışverişleri

Nakit avans işlemi ve

Diğer tüm atm işlemleri yapılmaktadır.

Bankamatik kartınızın kapsamına ve özelliklerine göre alternatif fırsatlardan yararlanmanız da mümkündür.

Dikkatinizi Çekebilir: Paracard Bonus Chip Nedir?

Paracard Bonus alma işlemini Garanti BBVA İnternet Bankacılığı başvuru menüsü Kartlar adımı Paracard Bonus seçeneğinden ya da size en yakın Garanti Bankası şubelerine giderek alabilirsiniz. Eğer başvuru yapmak için Garanti İnternet i tercih ederseniz Kart işlemleri menüsüne girerek yeni kartınız için talebinizi bildirebilirsiniz. Kartınız ile işlem yapabilmeniz için kart şifrenizi almanız gerekmektedir. Hem alışverişlerde hem de ATM’lerde kullanacağınız şifrenizi almak için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni aradığınızda kart şifresi almak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Paracard şifrenizi de 444 0 333 Alo Garanti Hattından alabilirsiniz.

Günlük POS Harcama İşlem Limitleri        Yurtiçi   Yurtdışı

Bireysel Müşteri Harcama Limiti               12.000  10.000

Bireysel Müşteri En Üst Limit                    20.000   15.000

Tüzel Müşteri Harcama Limiti                   12.000   10.000

Tüzel Müşteri En Üst Limit                         20.000   15.000

Dikkatinizi Çekebilir: Garanti BBVA Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Paracard Bonus’unuzun vadesiz TL hesabınıza bağlı olması halinde yurt dışında kullanabilirsiniz. Yurt dışında günlük para çekme limiti 1.500 TL’dir. Paracard Bonus’unuzla ayrıca, yurt dışında Maestro veya Visa/Plus logolu tüm ATM’lerden bulunduğunuz ülkenin para birimi üzerinden para çekebilirsiniz.

Göz Atabilirsiniz;

Garanti BBVA ATM Kart Başvurusu Yöntemleri

Garanti bankası Atm kart başvurusu için birçok farklı yöntem uygulanabilmektedir. Gelişen bankacılık alt yapıları sayesinde artık şubelere gitmeden de, hesap açma, havale, kart başvurusu vb. birçok işlem yapılabilmektedir. Garanti bankamatik kart başvurusu yapmak için: Kimlik bilgileriniz, adresiniz ve gelir durumunuz Garanti Bankası üzerinden yapacağınız işlemler için sizden talep edilebilmektedir. 18 yaşından büyük tüm vatandaşlar bankamatik kartı başvurusunda bulunabilir.

Göz Atabilirsiniz: Garanti Bankası Bankamatik Kartı Başvurusu

Garanti bankamatik kartı başvuruları günümüzde banka şubelerine gitmeden de kolayca gerçekleştirilebilmektedir. Garanti Bankası bankamatik kartı almak için:  

 • İnternet şubesi
 • SMS ya da
 • Doğrudan şubeden

Başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Birçok farklı avantaja sahip banka kartları arasından hesabınıza en uygun kartı talep etmeniz de mümkündür. Garanti Bankası bankamatik kart çeşitliliği açısından oldukça zengin bankalar arasında gösterilebilir.

 • Parça Bonus Bankamatik Kartı
 • Paracard Bonus Trink
 • Paracard Bonus Troy
 • Paracard Bonus Businnes
 • Bonus Genç Paracard
 • Paracard Bonus Platinum

En çok talep gören Garanti bankamatik kartlarıdır. Garanti Bankamatik kartları sayesinde üzerinizde para taşımadan alışverişleriniz kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Göz Atabilirsiniz: Bonus Kredi Kartı Ne Demek?

Garanti bankamatik kart özellikleri arasında müşterilere en çok avantaj sağlayan işlemlerden biri, hesabınızda para olmadığı durumlarda avans hesabından ödeme gerçekleştiriyor olmaktır. Bonus paracard çeşitlerinden birini kullanarak bonus puan kazanabilir, anlaşmalı iş yerlerinde para yerine puan kullanabilirler. Garanti Bankası bankamatik kartları ile tüm bankamatik işlemleri de kolay ve güvenli biçimde gerçekleştirilebilmektedir.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

 1. https://www.kredivepara.com/garanti-ek-kart-nasil-alinir-garanti-ek-kart-basvurusu/
 2. https://www.kredivepara.com/garanti-bankasi-personel-alimi/
 3. https://www.kredivepara.com/garanti-bankasi-aninda-kredi-basvurusu/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz