Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri direk bağlanma
Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri direk bağlanma

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri direk bağlanma yapmak isteyen müşterilere kolay bir şekilde yapacakları tuşlamalar ile direk temsilciye bağlanmanın yollarını göstereceğiz. Garanti BBVA ülkemizdeki en büyük bankalardan birisidir. Daha önce ismi Garanti Bankası olarak geçiyordu fakat son yapılan değişiklikten sonra bu bankanın ismi artık BBVA eki getirilerek Garanti BBVA olarak değişmiştir. Bu bankanın müşterisi olsun, olmasın herkesin müşteri hizmetlerini arayacağını söylemek isteriz. Garanti müşteri hizmetleri numarası aradığınızda bankada yaptığınız tüm bankacılık işlemlerini telefonla da yapabilirsiniz.

444 0 333 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayan müşterilerin en çok sıkıldıkları durumlardan birisi de direk müşteri temsilcisine bağlanamamadır. Sizde eğer bu bankadan müşteri hizmetlerine direk bağlanma yapacaksanız bazı tuşlamalar yapmanız gerekiyor. 7 gün 24 saat bu numarayı arayarak istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. İşte sizlere garanti bbva müşteri temsilcisine direk bağlanma yöntemleri.

İlgili yazılar;

Garanti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Garanti BBVA müşteri hizmetleri numarası iki tanedir. 444’lü numarası olduğu gibi ayrıca 0 850 ile başlayan numarada vardır. 0 850 222 0 333 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak da aynı işlemleri yapabilirsiniz.  Direk temsilci ile konuşmak istiyorsanız iki yöntem ile işlem yapabilirsiniz.

İlk yöntemde numarayı aradığınız zaman işleminiz için bir mesaj bırakmanız istenecektir. Bu sesli mesaj yanıt sistemidir. Mesaj bırakmak için KART İŞLEMLERİ demeniz yeterlidir. Daha sonra size menüler sayılacaktır ve yapmak istediğiniz işlemi tekrardan söylemeniz istenecektir. BUNLARIN DIŞINDA derseniz müşteri temsilcisine direk bağlanma yapacaksınız. Bu cümleleri söylerken anlaşılır ve tane tane söyleyiniz.

Bir diğer yöntem ise aradıktan sonra eğer komut vermezseniz direk menüye bağlanılacaktır. Bu menüye bağlandığınızda ilk önce 1 tuşuna basın. Daha sonra 3 ve açılan menüde 5 tuşuna basarsanız direk temsilciye bağlanacaksınız. Yani sırayla 1-3-5 tuşları sizi temsilci ile görüştürecektir. Eğer temsilci de yoğunluk yoksa hemen görüşebilirsiniz. Yoğun olduğu saatlerde ararsanız sıraya girer ve 3-4 dakika bekleyebilirsiniz. Bu süre içinde telefonu kapatmayınız.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri İle Yapılan İşlemler

Bu bankanın müşterisi olsanız da olmasanız da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Yalnız bu bankanın müşterileri ayrıca bu numaraları aradıklarında banka işlemlerini de yapabilirler. Müşteri hizmetleri ile işlem yapmak istemiyorsanız Garanti Cep veya İnternet Bankacılığını da kullanmanız gerekiyor. İnternet üzerinden daha uygun ve kolay işlem yapabilirsiniz.

Garanti Çağrı merkezi üzerinden işlem yapacaksanız para bakiye sorgulama işlemi, cep telefonu bloke kaldırma işlemi, kredi ve kredi kartı işlemleri, başvurular, kredi başvurusu yaptıysanız bu başvurunun durumu ve sonucu sorgulama işlemleri, fatura ödeme işlemleri, bireysel emeklilik işlemleri ve iptali, cep telefonuna TL (Lira) yükleme, mevduat hesabı açma ve kapama, hesap açma ve kapama, dolar, döviz ve altın hesapları açma kapama, ek kart çıkartma, limit arttırma ve şifre işlemleri gibi bankalarda yapılan tüm işlemleri bir telefon ile garanti müşteri hizmetleri üzerinden yapabilirsiniz. Ama bu işlemleri değil direk bağlanmak istiyorsanız yukarıda işlemleri uygulayabilirsiniz.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz