Garanti BBVA Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme
Garanti BBVA Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti BBVA Kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemleri nasıl olur? Garanti Bonus kredi kartı başvuru sonuç sorgulama işlemleri hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Eğer bir bankadan kredi kartı başvurusu yapacaksanız o bankanın politikasına uygun müşteri olmanız gerekiyor. Bu durumda yaptığınız başvuru değerlendirme sonucunda hemen onay alacaktır. Ama eğer kredi kartı alacak kişinin icralık durumu varsa ve banka sicili kötüyse bu başvuru değerlendirme süresi uzayabilir ve hatta sonunda olumsuz olabilir. Bu yüzden başvuru yapmadan önce kredi puanınızı ve banka sicilinizi bilmeniz gerekiyor.

  • Garanti BBVA Vadeli Mevduat Hesabı Özellikleri İçeriğe Git
  • Garanti BBVA Satılık Gayrimenkuller Avantajları ve Teklif Süreci Nedir? İçeriğe Git
  • Garanti BBVA Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme İçeriğe Git
  • Garanti BBVA Bonus Kredi Kartı İptal Etme Nasıl Yapılır? İçeriğe Git
  • Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma İçeriğe Git

Garanti BBVA isim değişikliği sonrasında kredi kartlarında da önemli kampanya değişiklikleri yapmıştır. Kredi kartı başvurusu yapacak olan müşteriler Garanti BBVA üzerinden ülkenin en çok kullanılan ve tercih edilen kredi kartını alacaklardır. Bu kredi kartının adı BONUS Kredi kartıdır. Bu kredi kartı ile bankanın avantajlı olan tüm kampanyalarına katılabilir ve yaptığınız alışverişlerle bonus puan kazanabilirsiniz.

İlgili yazılar;

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra bir süre değerlendirme sonucunu bekleyeceksiniz. Eğer kredi şartlarına uygunsanız hemen kart başvurunuz onaylanacak ve genel müdürlükten aranacaksınız. Bu süreçte henüz bir cevap size ulaşmadıysa bankanın sizin için sunduğu başvuru sonucu öğrenme işlemlerini kullanarak Garanti BBVA kredi kartınızın ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Şimdi sizlere bu bankadan hangi yöntemler ile kart başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz bunun bilgilerini verelim.

İnternetten Kredi Kartı Sorgulama

Garanti BBVA üzerinden yaptığınız tüm başvurular için bankanın resmi internet sitesi üzerinden sorgulamasını yapabilirsiniz. Direk sayfaya bağlanmak için tıklayınız. Bu başvuru takibi için TC kimlik numaranız ve başvuru yapılan cep telefonu numaranızın olduğu bilgileri doğru girdikten sonra kredi kartı sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer kartınız hala değerlendirmedeyse değerlendirme süreci devam ediyor yazınızı görebilirsiniz. Banka genel olarak sonuç olduğunda sizin cep telefonunuza mesaj gönderecektir. Eğer kredi kartınız onay aldıysa adresinize kurye ile teslim edilecektir.

Telefon ile Kredi Kartı Sorgulama

Garanti BBVA kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra eğer internet üzerinden giriş yapamadıysanız cep telefonunuz ile arama yaparak kredi kartı başvuru sonucu öğrenebilirsiniz. Kredi kartı başvuru sonucu için 444 0 333 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlanmadan veya direk temsilciye bağlanarak kredi kartınızın son durumunu öğrenebilirsiniz. Eğer onay aldıysanız kartınızın gönderileceği adresi müşteri temsilcisine söyleyip 1 hafta içinde kartınızı teslim alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Zahmetsiz ve hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanmak için Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma yazımıza göz atabilirsiniz.

Bankalardan Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek isteyenler için bir diğer yöntem ise bankalardır. Bankaya giderken kimlik yanınızda olması yeterlidir. Kredi kartı başvuru sonucu sonrasında başvurunuz değerlendirilmediyse şubelerden tekrardan başvurunuzu bırakabilirsiniz. Bunun için bankada başvuru formunu doldurabilirsiniz. Garanti bankası müşterileri ayrıca bankamatik kartı ile Garanti ATM üzerinden de bakabilirler. Bu şekilde kredi kartınızın son durumunu ve başvurunuzun olumlu veya olumsuz olduğunu görebilirsiniz.

Garanti İnternet Bankacılığı Üzerinden Başvuru Sorgulama

Bu özellikle başvuru sonucu öğrenmek istiyorsanız bu bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Ayrıca kredi kartı başvurusu yapacak olan kişiler de internet bankacılığından bu işlemi yapabilirler. Garanti BBVA üzerinden internet bankacılığına veya Garanti CEP şubesine girmek istiyorsanız bu bankadan bir internet şifresi oluşturmanız gerekiyor. İnternet şifresi ile internet bankacılığına istediğiniz zaman girebilirsiniz. Kredi kartı başvurusu olumsuz olan müşteriler ise tekrardan başvuru yapmamaları gerekmektedir. Bu yerlerden sorgulama yaptığınız zaman kredi kartı başvurusu neden olumsuz olduğunu da görebilirsiniz. Bu şekilde bu sorunlarınızı giderdikten sonra tekrardan Garanti bankası üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Garanti BBVA bonus kredi kartı başvuru sonucu öğrenme hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankadan kredi kartı başvurusu yapabilir ve istediğiniz zaman başvuru sonucunu sorgulayabilirsiniz. Bu işlemler için bir ücret ödemezsiniz.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz