Garanti Bankası Şirket Adına Kredi Nasıl Alınır?

Garanti şirket adına kredi nasıl alınır?
Garanti şirket adına kredi nasıl alınır?

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Garanti Kobi ihtiyaç kredisi başvurusu ve şartları hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Garanti Bankası şirket adına kredi alabilmeniz için öncelikle bu bankanın istediği tarzda müşteri olmanız gerekmektedir. Kısa süreli ihtiyaçlarınız ile yüksek miktardaki kredi başvurularınızı Garanti BBVA üzerinden yapabilirsiniz. Ticari kredilerden en çok tercih edilen bu bankanın asıl tercih sebeplerinden birisi de limitsiz olarak müşterilerine kredi imkanı vermektedir. Garanti şirketi olan herkese ihtiyaçlarına göre kredi imkanı veren bir bankadır. Bu bankadan Kobi olanlar, esnaf olanlar, yeni iş yeri açanlar, ticari taşıt kredisi almak isteyenler ve yüksek miktarlı ipotekli kredi almak isteyenler başvuru yapabilirler. Dış ticaret yapanlara ayrı kredi imkanları veren bu bankadan ayrıca Avrupa yatırım bankası destekli kredilerde alabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir:

 1. Şirket Adına Kredi Çekmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?
 2. Sms ile Kredi Veren Bankalar 2020
 3. Hayat Sigortasız Kredi Alınır mı?
 4. Teminatlı Kredi Veren Bankalar 2020

Garanti Esnaf Kredisi Başvurusu

Garanti BBVA esnaf kredisi 60 ay vadeye kadar verilen bir kredi türüdür. Faiz oranları sizin kredi sicilinize göre değişiklik göstermektedir. Eğer hızlı ve anında ihtiyaç için başvuru yapacaksanız bu bankadan kendi müşterilerine özel 100.000 TL miktarında bir kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu aldığınız kredi başvuru yaptığınız gün onaylanır ve aynı gün hesabınıza yatacaktır. Ayrıca çiftçi olan vatandaşlarımızda bu kredilerden ÇKS belgesi olması durumunda yararlanabilirler. Başvurular sadece banka şubelerinden yapılmaktadır.

Garanti BBVA Şirket Kredileri

Esnaf olan ve KOBİ olan müşteriler ihtiyaçları doğrultusunda Garanti BBVA üzerinden kredi destek başvuruları yapabilirler. Özellikle ihtiyaç kredilerinde yeni kampanyalar yapan bu bankadan uygun faizlerle kredi alabilirsiniz. Destek kredilerinde en fazla 36 ay vade yapan bu banka ipotek vermeniz durumunda vade sayısını 60 ay vadeye kadar çıkartabilmektedir.

Kobi kredilerinde en az 1.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredilerde yazımızın başında da söylediğimiz gibi her hangi bir üst limit yoktur. Şirketinizin gücü ve şirketinizin kredi skoruna göre yüksek limitli krediler alabilirsiniz. Kobi ihtiyaç kredisi adında verilen bu krediler destek kredi kampanyası adı altında tekrardan güncellenmiştir. 14.10.2019 tarihinde verilmeye başlanan bu krediler 2020 yılında da verilmeye devam edilecektir.

Göz Atabilirsiniz:

 1. Devlet Destekli Kobi Kredisi Nasıl Alınır? (Faizsiz Kredi)
 2. Araç İpotekli Kredi Veren Bankalar 2020
 3. Senetle Para Veren Tefeciler
 4. Vekalet Nasıl İptal Edilir? Süresiz Vekalet İptal Edilir mi?

Kredi Garanti Fonu (KGF)

İşletmenizi büyütmek istiyorsanız, yatırım yapmak istiyorsanız, yeni bir iş yeri açtınız ve bu iş yerini büyütmek istiyorsanız devlet destekli olarak verilen KGF kredilerine başvuru yapabilirsiniz. Kredi garanti fonu kredilerinde Hazine Destekli Portföy Sistemi size kefil olacaktır. Bu krediler devlet destekli olduğu için şartlara uygun olan her şirket sahibi başvuru yapabilir.

 • Kredi başvurusu için burayı tıklayınız.
 • 000.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 • Kadın girişimciler ve genç girişimciler öncelikli olarak bu kredileri alabilirler.
 • Kredi taksitleri en az 6 en fazla 60 ay olarak verilmektedir.
 • Kredi başvurusu için teminat vermeniz gerekiyor. Teminatınızın değerinin %90’ına kadar kredi alabilirsiniz.
 • Ayrıntılı bilgileri ve başvuruyu 444 KOBİ- 444 5624 numaralı kobi müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.
 • Bu kredileri KOBİ olan gerçek ve tüzel kişiler alacaklardır.

Ayrıca Garanti Fonu kredisi için banka şubelerine giderek de destek alabilirsiniz. Kredileri alabilmeniz için banka sizden ipotek isteyecektir. Eğer 100.000 TL kredi başvurusu altında işlem yapacaksanız ve ipoteğiniz yoksa esnaf kredileri sizin işinizi görecektir. Muhtemelen bu yöntemi Garanti Bankası Şirket Adına Kredi çekmek için de kullanabilirsiniz.

İlgili makalelerimiz;

 1. Senet Nasıl Tahsil Edilir? Ödenmeyen Senet Tahsilatı
 2. Ölen Kişinin Kredi Borcu Ne Olur? Geri Alınabilir mi?
 3. Kredi Alamayanlara Kredi Veren Bankalar
 4. Artan Taksitli Kredi Veren Bankalar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz